Новини

Виталий Буц спечели Обиколката-юг, Александър Алексиев е десети

 

Виталий Буц /Kolss/ преминава първи финала пред холдинга "Макс Европа" в Пловдив

 

Виталий Бутс /Kolss/ спечели и 3. етап от Обиколката на България-юг, а с това и състезанието. Александър Алексиев от Nessebar Shockblaze e 8-ми в етапа, и 10-и в крайното класиране, на 3:54 мин от победителя.

 

Последната отсечка бе дълга 98.2 км - от Стара Загора до Пловдив.

 

Бутс надделя в груповия финален спринт край сградите на холдинга за производство на велосипеди „Макс Европа”, следван от аржентинеца Николас Тивани /Unieuro-Hemus/, който спечели съревнованието за най-добре представил се млад бегач, а трети е Леонид Краснов от румънския тим Tushnad.

 

Всички с време 2.06:03 ч., което е времето и на основната група.

 

 

Основната група атакува финала в Пловдив

 

Успешно завършиха Обиколката и останалите трима от Nessebar Shockblaze - Иван Мухтаров, Петър Чавдаров и Онур Татар, които направиха същото и в предишното състезание - в Северна България, което за тези млади състезтели е безценно трупане на опит.

 

 

Отборът на Nessebar Shockblaze: отляво но дясно - Иван Мухтаров, Онур Татар, Александър Алексиев и Петър Чавдаров

 

Освен Алексиев, сред първите в Пловдив е още един българин, и то от тукашния тим ”Цар Симеон” – Николай Генов - седми.

 

В крайното класиране втори и трети са съответно Станислав Бажков /Мinsk/, който е и най-добрият катерач в Обиколката-юг, на 24 сек от първия, и Андрий Василюк от Kolss, също на 24 сек.

 

 

На почетния подиум: победителят Виталий Буц /с лавровия венец/, Станислав Бажков /Minsk, втори, вляво/ и Андрий Василюк. Те бяха наградени от мшншстъра на спорт а Красен Кралев  

 

По краткия и равен път до Пловдив имаше само две премии за активност – на 59. и на 74. км /с. Садово/.

 

Тъкмо на тях трябваше да се реши кой ще е бегачът, който ще отнесе и почетната зелена фланелка. Ще я отнесе в Турция Ферит Джан Шамлъ, който не беше затруднен от преките си конкуренти за първото място.

 

Още от старта в Стара Загора, даден символично от Стефан Христов, победител в Обиколката на България прeз 2015 г. и състезател на Nessebar Shockblaze, започнаха опитите за откъсване и така бе почти до финала.

 

 

Колоната водят бегачите от българския национален отбор 

 

Най-настойчиви бяха бегачи от Сърбия, Турция и особено от Minsk, сред които изпъкваше Юхен Собал. Именно той взе и двете премии за активност.

 

Между спринтовете за точки в колоната вреше и кипеше, но...под диктовката на силните украинци от Kolss. Те знаят как се пази лидерската фланелка и парираха всички атаки на онези, които можеха да я застрашат.

 

 

 

На подиума - първите трима в Обиколката-север: Александър Алексиев /втори, вляво/, в средата е победителят Сергий Лагкути /Kolss/ и Николае Тановичи /Tusnad//    

 

И днес не стоеше безучастно и Александър Алексиев, който заслужава искрени поздравления за цялостното си представяне – и на север /втори/, и на юг.    

 

 

Изпълнителният директор на "Макском", Николай Бояджиев, връчва награда на Александър Алексиев за второто му място в Обиколката-север 

 

И така до края. До финала край „Макс Европа”, чиито служители посрещнаха изключително гостоприемно колоната /завършиха 61/.

 

С най-предно място в крайното класиране от българските колоездачи е националът  Радослав Константинов – пети, на половин минута от победителя.   

 

Накрая - благодарствени думи за щедрия генерален спонсор на състезанията - холдинга "Макс Европа". Доста негови служители, водени от мениджъра по вътрешните продажби Станислав Енкин,  се включиха ентусиазирано в организацията на чудесното финално посрещане на колоната в Пловдив. Изпълнителният директор на "Макском" Николай Бояджиев връчи награди на най-добрите, но най- впечатляващ бе щедрият жест, който холдингът направи: дари на Българския колоездачен съюз 20 /двайсет!/ велосипеда за развитието на детско-юношеското колоездене.

 

На финала на Обиколката-юг, както споменаваме по-горе, дойде и министърът на спорта Красен Кралев, което е добър знак на внимание към колоездачния спорт.

 

Председателят на БКС Евгени Димитров използва подходящия повод, за да съобщи за нова придобивка на Съюза - товарен микробус.Водачите на българските тимове получиха таблети от фирма спонсор, а министър Кралев и изпълнтлният директор на "Макском" Николай Бояджиев - почетни плакети от БКС.          

 

КЛАСИРАНЕ

Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    3    Stara Zagora-Plovdiv

          

        1    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM                2:06:03   10            

        2    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:06:03    6            

        3   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:06:03    4            

        4    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB                2:06:03                    

        5    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM             2:06:03                    

        6    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM                2:06:03                    

        7   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                           2:06:03                    

        8    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:06:03                    

        9   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                       2:06:03                    

      10   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM           2:06:03                    

      11   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                   2:06:03                    

      12   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:06:03                    

      13     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   2:06:03                    

      14    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB                2:06:03                    

      15     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   2:06:03                    

      16    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM            2:06:03                    

      17    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:06:03                    

      18    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:06:03                    

      19   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:06:03                    

      20    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:06:03                    

      21    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:06:03                    

      22   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM           2:06:03                    

      23   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                           2:06:03                    

      24    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB                2:06:03                    

      25   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                       2:06:03                    

      26    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM                2:06:03                    

      27    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM                2:06:03                    

      28   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                           2:06:03                    

      29   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM           2:06:03                    

      30    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM             2:06:03                    

      31    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:06:03                    

      32    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                      2:06:03                    

      33   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                       2:06:03                    

      34   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                   2:06:03                    

      35    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM            2:06:03                    

      36    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM            2:06:03                    

      37    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM                2:06:03                    

      38    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:06:03                    

      39    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM             2:06:03                    

      40    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM             2:06:03                    

      41    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB                2:06:03                    

      42    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM            2:06:03                    

      43    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:06:03                    

      44    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB                2:06:03                    

      45    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                      2:06:03                    

      46   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                           2:06:03                    

      47    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:06:03                    

      48    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB                2:06:03                    

      49   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:06:03                    

      50    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                      2:06:03                    

      51    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM                2:06:03                    

      52   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                   2:06:03                    

      53    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:06:03                    

      54    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM             2:06:03                    

      55    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:06:03                    

      56    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:06:03                    

      57    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:06:03                    

      58    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:06:03                    

      59   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM           2:06:03                    

      60   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                       2:06:48                    

      61   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                   2:07:17                    

             94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.

 

                                                     Отборно Класиране за Етапа

          

           1    KOLSS CYCLING TEAM                              6:18:09                  0             33

           2    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                   6:18:09                  0             34

           3    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    6:18:09                  0             41

           4    MINSK CYCLING CLUB                               6:18:09                  0             42

           5    TZAR SIMEON                                         6:18:09                  0             58

           6    NESSEBAR SHOCKBLAZE                           6:18:09                  0             59

           7    TURKISH NATIONAL TEAM                         6:18:09                  0             61

           8    CATFORD BANKS                                     6:18:09                  0             67

           9    SERBIA NATIONAL TEAM                            6:18:09                  0             74

         10    KOBANYA CYCLING TEAM                          6:18:09                  0             87

         11    STEAUA                                                 6:18:09                  0             97

         12    BULGARIAN NATIONAL TEAM                      6:18:09                  0           125

         13    LEADOUT ASPIRE                                     6:18:09                  0           127

                                                

                                             Класиране за Активност за Етапа

      

                                    Premium :   1    Gas station Petrol 59.3 km.

         1      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               3

         2      44      10010086970      RAVANELLI Simone *                         UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         3      15      10015213725      ILIĆ Ognjen *                                   SERBIA NATIONAL TEAM            1

                                    Premium :   2    Gas station Petrol 74.0 km.

         1      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               3

         2      44      10010086970      RAVANELLI Simone *                         UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         3     122     10009712310      BALKAN Serkan                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

                                     

Етапно Индивидуално Класиране за най-млад Състезател

         

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    2:06:03    6            

        2    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM            2:06:03                    

        3   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                         2:06:03                  

 

                                                    Крайно Индивидуално Класиране

          Nbre de km:      478.7     km.                   Moyenne du vainqueur:    42.459   km./h.

    

        1    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM             11:15:58            0        3

        2    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB              11:16:22          24       11

        3    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM             11:16:22          24       22

        4    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB              11:16:24          26       45

        5    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM     11:16:28          30       26

        6    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM             11:17:07        1:09       69

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM     11:18:14        2:16       91

        8    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    11:19:36        3:38       13

        9    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB              11:19:46        3:48       38

      10    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE          11:19:52        3:54       28

      11    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    11:21:21        5:23       50

      12    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM           11:21:21        5:23       90

      13     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING         11:23:33        7:35       38

      14    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                    11:23:33        7:35       79

      15    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                    11:23:44        7:46       75

      16    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM             11:24:30        8:32     103

      17    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB              11:26:10       10:12       90

      18   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                         11:26:14       10:16       43

      19   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM         11:27:03       11:05       86

      20    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM         11:27:40       11:42       51

      21   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                    11:29:40       13:42       85

      22   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                 11:42:36       26:38       47

      23   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM         11:42:41       26:43       50

      24     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING         11:42:41       26:43       67

      25   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM  11:42:49       26:51       57

      26    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM           11:42:49       26:51       96

      27   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                         11:42:52       26:54       89

      28    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM             11:42:55       26:57       87

      29    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    11:42:56       26:58       93

      30    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM     11:42:56       26:58     102

      31    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM           11:43:09       27:11     111

      32   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM         11:43:30       27:32       93

      33   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                         11:44:19       28:21     104

      34   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                    11:44:29       28:31       63

      35    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM           11:44:29       28:31       64

      36   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                    11:44:45       28:47     105

      37    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB              11:45:51       29:53     124

      38    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                    11:54:38       38:40     130

      39   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM         12:02:58       47:00       92

      40    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    12:03:03       47:05     120

      41   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                 12:03:03       47:05     136

      42    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB              12:03:24       47:26     144

      43    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE          12:04:25       48:27     103

      44    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    12:04:25       48:27     126

      45    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM           12:04:25       48:27     127

      46   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                         12:04:25       48:27     134

      47    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM         12:04:25       48:27     140

      48    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE          12:05:07       49:09     157

      49   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                    12:05:10       49:12     158

      50    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM             12:13:28       57:30     124

      51   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING TEAM  12:14:39       58:41     120

      52   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM  12:14:43       58:45     129

      53   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                 12:14:43       58:45     139

      54    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM         12:14:43       58:45     142

      55    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM     12:14:43       58:45     160

      56   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING TEAM  12:14:43       58:45     161

      57    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM         12:14:50       58:52     159

      58    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM     12:14:50       58:52     170

      59    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM     12:15:00       59:02     177

      60    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE          12:15:05       59:07     142

      61   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                 12:16:04    1:00:06     174

                                                   

                                                     Крайно Отборно Класиране

          

           1    KOLSS CYCLING TEAM                             33:50:03                  0            83

           2    MINSK CYCLING CLUB                              33:52:42              2:39            94

           3    BULGARIAN NATIONAL TEAM                     34:17:38            27:35          218

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    34:23:48            33:45          135

           5    CATFORD BANKS                                    34:37:16            47:13          210

           6    LEADOUT ASPIRE                                    34:41:55            51:52          284

           7    SERBIA NATIONAL TEAM                           34:47:03            57:00          212

           8    TURKISH NATIONAL TEAM                         34:53:09          1:03:06          183

           9    TZAR SIMEON                                         34:53:25          1:03:22          235

         10    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          35:29:24          1:39:21          258

         11    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                  35:41:27          1:51:24          254

         12    KOBANYA CYCLING TEAM                         35:46:48          1:56:45          324

         13    STEAUA                                                 35:48:37          1:58:34          290

                                                      

                                               Крайно Класиране за Активност

     

         1     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM         10

         2      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               6

         3     113     10011134570      GENOV Nikolay *                              TZAR SIMEON                          6

         4     122     10009712310      BALKAN Serkan                                TURKISH NATIONAL TEAM          4

         5      44      10010086970      RAVANELLI Simone *                         UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     4

         6      11      10002538350      JOVANOVIĆ NebojšA                         SERBIA NATIONAL TEAM            2

         7      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            1

         8      23      10007157570      PREVAR Oleksandr                           KOLSS CYCLING TEAM              1

         9      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               1

       10      15      10015213725      ILIĆ Ognjen *                                   SERBIA NATIONAL TEAM            1

                                                  

                                                 Крайно Класиране за Катерачи

      

         1      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB              13

         2      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB              12

         3     123     10009240747      YILMAZ Yunus.Emre *                         TURKISH NATIONAL TEAM          8

         4      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              6

         5      51      10003042043      KONSTANTINOV Radoslav                 BULGARIAN NATIONAL TEAM      6

         6      52      10004599905      MIHAYLOV Nikolay                            BULGARIAN NATIONAL TEAM      3

         7      64      10062178802      BERNARD Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM          3

         8      26      10004599400      VASYLYUK Andriy                             KOLSS CYCLING TEAM              2

         9      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            2

       10      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1

       11      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     1

       12     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

                               

                 Крайно Класиране за най-млад Състезател

    

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    11:19:36            0       13

        2    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                    11:23:33        3:57       79

        3    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                    11:23:44        4:08       75

        4   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                         11:26:14        6:38       43

        5    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM         11:27:40        8:04       51

        6   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM         11:42:41       23:05       50

        7     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING         11:42:41       23:05       67

        8    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    11:42:56       23:20       93

        9   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                         11:44:19       24:43     104

      10    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM           11:44:29       24:53       64

      11   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM         12:02:58       43:22       92

      12    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB              12:03:24       43:48     144

      13    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE          12:04:25       44:49     103

      14    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    12:04:25       44:49     126

      15    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM           12:04:25       44:49     127

      16   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                         12:04:25       44:49     134

      17    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE          12:05:07       45:31     157

      18    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM             12:13:28       53:52     124

      19   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM  12:14:43       55:07     129

      20   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                 12:14:43       55:07     139

      21    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM     12:14:43       55:07     160

      22    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE          12:15:05       55:29     142

      23   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                 12:16:04       56:28     174

                                                                  

Носители на Лидерски Фанелки

         

YELLOW JERSEY          21   10003260190       BUTS Vitaliy                           KOLSS CYCLING TEAM

GREEN JERSEY           126   10008683100       SAMLI Ferit.Can                       TURKISH NATIONAL TEAM

POLKA DOT JERSEY      32   10006492112       BAZHKOU Stanislau                 MINSK CYCLING CLUB

WHITE JERSEY            45   10008697648       TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

 

 

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13