Новини

МКОБ-юг, 2. ет.: Отново Буц е първи, отново Александър Алексиев е десети

 

Финалът в Стара Загора. Първи е Виталий Буц /с жълтата фланелка/

 

Виталий Буц /Kols/ спечели втора поредна победа в Обиколката на България-юг след 147.5 км от Ивайловград до Стара Загора /2. етап/, а Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/ отново е 10-и.

 

 

Александър Алексиев /вляво/ разговаря със Станимир Чолаков /Unieuro-Hemus/ преди старта в Ивайловград 

 

Това означава, че 30-годишният украинец е почти сигурен победител в тридневната надпревара.

 

Той се наложи в груповия финален спринт, изпреварвайки класиралите се непосредствено след него Станислав Бажков /Minsk/ и Николас Тивани /Unieuro-Hemus/.

 

Пети е националът Радослав Константинов, а десети, както и вчера - Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/. Всички с време 3.24:36 ч, което е времето и на основната група. Завършиха и останалите трима несебърци.  

 

 

Несебърците със Shockblaze Иван Мухтаров /вляво/ и Петър Чавдаров преди етапа  за Стара Загора   

 

Буц носи уверено жълтата фланелка, като увеличи преднината си в генералното класиране от получените секунди бонификация - 14 сек пред излезлия втори Бажков и пред третия - Андрий Василюк /Kolss/, Радослав Константинов остава пети - на 20 сек от водача, а Сашо - 10-и, на 3:44 мин. Седми е Николай Михайлов - на 2:06.

 

Със зелената фланелка за най-активен бегач е турчинът Ферит Джан Шамлъ, с бялата на точки за най-добър катерач – Бажков, а с бялата за най-добър млад бегач – Тивани.

 

Как се разви бягането.

 

По маршрута имаше две категоризирани височини от трета категория – на 22. и 38. км, и две премии за активност – на 79. и 127. км.

 

Александър Алексиев и днес бе много настойчив и направи опит за солово откъсване още 14 километра след старта. Догониха го, но той не спря да опитва.

 

Първата височинна премия бе спечелена от Юнуз Илмаз /Тур/, а националът Николай Михайлов мина трети.

 

 

Бегачът в жълто, Виталий Буц, в челото на основната група  

 

След премията се оформи силно чело от трима: Алексиев, Михайлов и Едуард Ворганов /Minsk/. Те направиха 1:20 мин аванс преди втората премия за катерачи, на която най-бърз бе белорусинът, следван от Михайлов и Алексиев. Така Божков стана недостижим най-добър катерач етап преди края на състезанието.

 

Челната група бе погълната от колоната 70 км преди финала.

 

След това бегачите на Kolss поеха контрола над бягането, а турците Шамлъ и Балкан спечелиха последователно двете премии за активност, а пловдивчанинът от „Цар Симеон” Николай Генжв бе втори на първия спринт.

 

След 78-и км започна соловото бятане но Балкан, който кара сам досами Стара Загора, като по едно време авансът му пред групата бе 2:45 мин.

 

Сърбинът Небойша Йованович се опита до го настигне, отцепи се от групата, но не успя.

 

Така колоната връхлетя върху обичайния финал пред сградата на общишната и думата вече имаше фотофинишът.

 

 

Най-добрите във 2. етап - на подиума

 

Утре, 9 септември, е последният /трети/ етап: Стара Загора – Пловдив, 98,2 км.

 

Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    2    Ivajlovgrad-Stara Zagora

          Nbre de km:      147.5     km.                   Moyenne du vainqueur:    43.255   km./h.

   

        1    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM                3:24:36   10            

        2    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB                3:24:36    6            

        3    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      3:24:36    4            

        4   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                       3:24:36                    

        5    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM       3:24:36                    

        6   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM           3:24:36                    

        7   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM           3:24:36                    

        8    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM             3:24:36                    

        9   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     3:24:36                    

      10    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            3:24:36                    

      11   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                   3:24:36                    

      12     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   3:24:36                    

      13    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM            3:24:36                    

      14    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM                3:24:36                    

      15    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB                3:24:36                    

      16   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                           3:24:36                    

      17    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      3:24:36                    

      18    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB                3:24:36                    

      19    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                      3:24:36                    

      20     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   3:24:36                    

      21    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      3:24:36                    

      22    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM             3:24:36                    

      23    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM        3:24:36                   20"          

      24    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM             3:24:36                    

      25    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                      3:24:36                    

      26    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM                3:24:36                    

      27   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                       3:24:36                    

      28    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM       3:24:36                    

      29   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                       3:24:47                    

      30    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB                3:24:47                    

      31    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM                3:24:50                    

      32   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                           3:24:52                    

      33   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                           3:24:52                    

      34    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM             3:24:52                    

      35   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM           3:25:30                    

      36    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM                3:25:33                    

      37    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB                3:27:28                    

      38    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                      3:35:11                    

      39    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      3:44:58                    

      40   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                           3:44:58                    

      41    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM            3:44:58                    

      42    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE            3:44:58                    

      43    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM                3:44:58                    

      44    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE            3:44:58                    

      45    94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI    3:44:58                    

      46   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM           3:44:58                    

      47    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM       3:44:58                    

      48   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                   3:44:58                    

      49   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     3:44:58                    

      50    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM       3:44:58                    

      51   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                   3:44:58                    

      52    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM             3:44:58                    

      53   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                   3:44:58                    

      54   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     3:44:58                    

      55   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                       3:44:58                    

      56    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM       3:44:58                    

      57   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     3:44:58                    

      58    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM            3:44:58                    

      59    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      3:44:58                    

      60    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB                3:44:58                    

      61    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM            3:44:58                    

      62    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE            3:44:58                    

              3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING PROJ Abandone/Незав.

            105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAUA                              Abandone/Незав.

            121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM      Abandone/Незав.

            124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM      Abandone/Незав.

            132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING TEAM Abandone/Незав.

            142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                 Abandone/Незав.

 

 

Еtape  N:    2                             Отборно Класиране за Етапа

         

           1    MINSK CYCLING CLUB                             10:13:48                  0             35

           2    KOLSS CYCLING TEAM                            10:13:48                  0             41

           3    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                   10:13:48                  0             41

           4    SERBIA NATIONAL TEAM                          10:13:48                  0             54

           5    BULGARIAN NATIONAL TEAM                    10:13:48                  0             56

           6    CATFORD BANKS                                   10:13:59                11             60

           7    TZAR SIMEON                                        10:14:20                32             81

           8    TURKISH NATIONAL TEAM                        10:14:42                54             48

           9    LEADOUT ASPIRE                                   10:24:23            10:35             82

         10    NESSEBAR SHOCKBLAZE                         10:54:32            40:44             96

         11    STEAUA                                                10:54:32            40:44           110

         12    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                 10:54:32            40:44           112

         13    KOBANYA CYCLING TEAM                        10:54:32            40:44           112

                                                

                   Класиране за Активност за Етапа

    

                                    Premium :   1    Gas station Petrol 78.4 km.

         1     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          3

         2     113     10011134570      GENOV Nikolay *                              TZAR SIMEON                          2

         3      23      10007157570      PREVAR Oleksandr                           KOLSS CYCLING TEAM              1

                                    Premium :   2    Gas station Petrol 126.2 km.

         1     122     10009712310      BALKAN Serkan                                TURKISH NATIONAL TEAM          3

         2      11      10002538350      JOVANOVIĆ NebojšA                         SERBIA NATIONAL TEAM            2

         3     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

                                             

                       Класиране за Катерачи за Етапа

      

                                    Premium :   1    Premium III cat 3.2.1

         1     123     10009240747      YILMAZ Yunus.Emre *                         TURKISH NATIONAL TEAM          3

         2      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               2

         3      52      10004599905      MIHAYLOV Nikolay                            BULGARIAN NATIONAL TEAM      1

                                    Premium :   2    Premium III cat 3.2.1

         1      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               3

         2      52      10004599905      MIHAYLOV Nikolay                            BULGARIAN NATIONAL TEAM      2

         3      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1

 

                                    Classement Final de L'Etape U23

Етапно Индивидуално Класиране за най-млад Състезател

         

            1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    3:24:36    4            

        2   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM         3:24:36                    

        3    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM            3:24:36     

 

COMMUNIQUE N2

 

1. Състезател с N 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM се наказва с  20 сек. и глоба от  CHF 50, съгласно регламента на ЮСИ чл. 12.1.040 т. 19.2.2 - Ползване на вакум зад автомобил

2 Състезател с N 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA се наказва с глоба от  CHF 100 и изключване от състезанието и треньора на отбор STEAUA - Georgiadis Georgios 10009738982 се наказва с глоба от CHF 100 съгласно регламента на ЮСИ чл. 12.1.040 т. 18 - Състезателят се държи за автомобила на неговия отбор

1. Rider N 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM is penalized with 20 sec. and fine of CHF 50 according to UCI regulation art. 12.1.040 p. 19.2.2 - Sheltering behind or falling into the slip stream of a vehicle.

2. Rider N 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin   STEAUA is penalized fine of CHF 100 and elimination of the race and Team Menager of STEAUA - Georgiadis Georgios 10009738982 is penalized with fine of CHF 100 according to UCI regulation art. 12.1.040 p. 18 - Rider holding on to his team’s vehicle

 

                                                                               

                           Временно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    2    Ivajlovgrad-Stara Zagora

          Nbre de km:      380.5     km.                   Moyenne du vainqueur:    41.478   km./h.

  

        1    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM             9:10:05              0        2

        2    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB             9:10:19            14        7

        3    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM             9:10:19            14       16

        4    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB             9:10:21            16       21

        5    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM    9:10:25            20        9

        6    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM             9:11:04            59       32

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM    9:12:11          2:06       35

        8    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   9:13:39          3:34       11

        9    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB             9:13:43          3:38       24

      10    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE         9:13:49          3:44       20

      11    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   9:15:18          5:13       32

      12    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM          9:15:18          5:13       36

      13     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING         9:17:30          7:25       25

      14    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                   9:17:30          7:25       34

      15    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                   9:17:41          7:36       43

      16    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM             9:18:27          8:22       52

      17    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB             9:20:07         10:02       49

      18   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                        9:20:11         10:06       36

      19   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM        9:21:00         10:55       27

      20    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM         9:21:37         11:32       35

      21   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                    9:23:37         13:32       52

      22   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                9:36:33         26:28       36

      23   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM        9:36:38         26:33       40

      24     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING         9:36:38         26:33       52

      25   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING          9:36:46         26:41       45

      26    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM          9:36:46         26:41       57

      27   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                        9:36:49         26:44       61

      28    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM             9:36:52         26:47       61

      29    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM    9:36:53         26:48       49

      30    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   9:36:53         26:48       55

      31    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM          9:37:06         27:01       71

      32   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM        9:37:27         27:22       64

      33   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                        9:38:16         28:11       81

      34   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                    9:38:26         28:21       54

      35    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM          9:38:26         28:21       59

      36   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                    9:38:42         28:37       80

      37    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB             9:39:48         29:43       76

      38    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                   9:48:35         38:30       80

      39   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM        9:56:55         46:50       70

      40    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   9:57:00         46:55       73

      41   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                9:57:00         46:55       84

      42    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB             9:57:21         47:16     100

      43    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE         9:58:22         48:17       83

      44   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                        9:58:22         48:17       88

      45    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM          9:58:22         48:17       97

      46   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                    9:58:22         48:17       98

      47    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   9:58:22         48:17     105

      48    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM         9:58:22         48:17     105

      49    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE         9:59:04         48:59     114

      50    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM           10:07:25         57:20       97

      51    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM       10:08:40         58:35     100

      52    94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-         10:08:40         58:35     101

      53    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM   10:08:40         58:35     102

      54   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                               10:08:40         58:35     105

      55   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING         10:08:40         58:35     110

      56   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING         10:08:40         58:35     112

      57   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING         10:08:40         58:35     117

      58    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM   10:08:47         58:42     113

      59   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                               10:08:47         58:42     113

      60    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM       10:08:47         58:42     123

      61    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM   10:08:57         58:52     122

      62    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE        10:09:02         58:57     111

                                                   Classement General Par Equipe

Еtape  N:    2                            Временно Отборно Класиране

          Pl.  Equipe / Отбор                                  Temps   Diff./Разл.      Points

           1    KOLSS CYCLING TEAM                             27:31:54                  0            50

           2    MINSK CYCLING CLUB                              27:34:33              2:39            52

           3    BULGARIAN NATIONAL TEAM                     27:59:29            27:35            93

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    28:05:39            33:45            94

           5    CATFORD BANKS                                    28:19:07            47:13          143

           6    LEADOUT ASPIRE                                    28:23:46            51:52          157

           7    SERBIA NATIONAL TEAM                           28:28:54            57:00          138

           8    TURKISH NATIONAL TEAM                         28:35:00          1:03:06          122

           9    TZAR SIMEON                                         28:35:16          1:03:22          177

         10    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          29:11:15          1:39:21          199

         11    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                  29:23:18          1:51:24          220

         12    KOBANYA CYCLING TEAM                         29:28:39          1:56:45          237

         13    STEAUA                                                 29:30:28          1:58:34          193

                                                      Classement General - Activite

Еtape  N:    2                      Временно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM         10

         2     113     10011134570      GENOV Nikolay *                              TZAR SIMEON                          6

         3     122     10009712310      BALKAN Serkan                                TURKISH NATIONAL TEAM          3

         4      11      10002538350      JOVANOVIĆ NebojšA                         SERBIA NATIONAL TEAM            2

         5      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            1

         6      23      10007157570      PREVAR Oleksandr                           KOLSS CYCLING TEAM              1

         7      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               1

                                                  Classement General - Grimpeurs

Еtape  N:    2                        Временно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB              13

         2      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB              12

         3     123     10009240747      YILMAZ Yunus.Emre *                         TURKISH NATIONAL TEAM          8

         4      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              6

         5      51      10003042043      KONSTANTINOV Radoslav                 BULGARIAN NATIONAL TEAM      6

         6      52      10004599905      MIHAYLOV Nikolay                            BULGARIAN NATIONAL TEAM      3

         7      64      10062178802      BERNARD Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM          3

         8      26      10004599400      VASYLYUK Andriy                             KOLSS CYCLING TEAM              2

         9      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            2

       10      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1

       11      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     1

       12     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

                               Classement General Individuel U23

              Временно Класиране за най-млад Състезател

          Еtape  N:    2

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                               Temps       Gap Points

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     9:13:39           0       11

        2    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                     9:17:30       3:51       34

        3    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                     9:17:41       4:02       43

        4   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                          9:20:11       6:32       36

        5    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM           9:21:37       7:58       35

        6   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM          9:36:38      22:59       40

        7     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ  9:36:38      22:59       52

        8    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     9:36:53      23:14       55

        9   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                          9:38:16      24:37       81

      10    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM            9:38:26      24:47       59

      11   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM          9:56:55      43:16       70

      12    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB               9:57:21      43:42     100

      13    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE           9:58:22      44:43       83

      14   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                          9:58:22      44:43       88

      15    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM            9:58:22      44:43       97

      16    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     9:58:22      44:43     105

      17    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE           9:59:04      45:25     114

      18    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM             10:07:25      53:46       97

      19    94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI  10:08:40      55:01     101

      20    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM     10:08:40      55:01     102

      21   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                 10:08:40      55:01     105

      22   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM  10:08:40      55:01     110

      23   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                 10:08:47      55:08     113

      24    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE          10:09:02      55:23     111

                                                                  Jersey Classement

Еtape  N:    2                          Носители на Лидерски Фанелки

         Jersey            No     UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe

YELLOW JERSEY          21   10003260190       BUTS Vitaliy                           KOLSS CYCLING TEAM

GREEN JERSEY           126   10008683100       SAMLI Ferit.Can                       TURKISH NATIONAL TEAM

POLKA DOT JERSEY      32   10006492112       BAZHKOU Stanislau                 MINSK CYCLING CLUB

WHITE JERSEY            45   10008697648       TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

                                          L'Orde Des Vehicules Apres Etape

Еtape  N:    2                 Ред на Техническите Автомобили

Pl.  Equipe                                 Pl.  Equipe                                Pl.  Equipe

  1   KOLSS CYCLING TEAM                6   SERBIA NATIONAL TEAM             11  KOBANYA CYCLING TEAM

  2   MINSK CYCLING CLUB                 7   SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   12  CATFORD BANKS

  3   BULGARIAN NATIONAL TEAM        8   LEADOUT ASPIRE                      13  STEAUA

  4   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      9   TZAR SIMEON                           14  TUSNAD DRAG CYCLING TEAM

  5   NESSEBAR SHOCKBLAZE            10  TURKISH NATIONAL TEAM           15  REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI

 

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13