Новини

МКОБ-юг, 1. ет.: Победа на украинеца Буц, Александър Алексиев е десети

 

Виталий Буц /Kolss/ пресича първи финалната линия в Ивайловград

 

Александър Алексиев от Nessebar Shockblaze завърши 10-и 1. етап от Обиколката на България-юг: гр. Елена – Ивайловград, 233 км, на 3:24 мин от победителя – Виталий Буц /Kolss/.

 

 

Финалът на Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/

  

Украинецът се наложи във финалния спринт на висока улица в южния град, изпреварвайки следващите го непосредствено в този ред: съотборника му Андрий Василюк, Константин Климянков /Minsk/, нашият национал Радослав Константинов и Станислав Бажков /Minsk/. Всички с време 5.45:49 ч.

 

Седми завърши друг наш национал - Николай Михайлов, на 1:46 мин от победителя.

 

Най-активен в днешния най-дълъг етап бе турчинът Ферит Джан Шамлъ, който спечели двете премии в надпреварата по точки и утре ще тръгне с почетната зелена фланелка.

 

 

Така завърши Станислав Бажков /Minsk/

  

Най-убедителен по четирите височини, категоризирани за надпреварата на катерачите, бе белорусинът Станислав Бажков /Minsk/, който спечели три от тях и си заслужи убедително бялата фланелка на червени точки. Той обаче има малшанса да скъса веригата на колелото си по паважната улица на финала, премина го ядосан пеш, а след това си го изкара но клетия велосипед.  

   

С бялото трико за най-добре представящ се млад бегач ще е аржентинецът Николас Тивани /Unieuro-Hemus/, който бе първи в тази надпревара и в "северната" обиколка.   .

 

Как се разви състезанието.

 

Първото изпитание пред колоездачите бе Твърдишкият проход, на 22. км от старта – височина от първа категория. Там най-добър се оказа Едуард Ворганов /Minsk/, а споменатият по-горе 24-годишен Ферит Джан Шамлъ взе точка за петото си място,  после паричната награда на кмета на Твърдица, а след това бе първи и на двете премии за активност – в Нова Загора /69. км/ и Любимец /171. км/. Похвално!

 

Похвала заслужават за днешното си представяне и Радослав Константинов и Николай Михайлов от националния тим, които почти през цялото време въртяха сред първите в сформиращите се по дългия път по-малки или по-големи водещи  групи и групички. Радослав се предстанви добре и като катерач, и като спринтьор. 

 

Първото по-сериозно чело от силни 11 бегачи се образува след 70. км; последваха множество атаки за откъсване в разбриданата на 4-5 парчета колона. Тя не само не се събра до края, но се и доразби. При това раздробяване изпъкнаха стабилните украинци и белоруси, както и нашите Константинов, Алексиев, Михайлов, а и младият пловдивчанин от "Цар Симеон" Николай Генов, който бе втори в двата спринта за активност.  

 

 

В последните километри фаворитите взеха категорично нещата в ръцете си и утре, във втория етап, очакваме продължение на спора между украинци, белоруси и българи. Очакваме и по-стабилни действия от съотборниците на Алексиев, за които днес можем да кажем, че просто завършиха тежкия етап. За разлика от осем други бегачи. 

 

 

На подиума - най-добрите трима, наградени от кметицата на Ивайловград Диана Овчарова

Снимки: news.maxbike.bg и Бончук Андонов

 

След пресмятането на бонификациите преднината на Буц пред българите в първата десетка на генералното класиране е: 10 сек пред Константинов /4./, 1:56 мин пред Михайлов /7./ и 3:34 мин пред Алексиев.   

 

Вторият етап е утре, 8 септември: Ивайловград – Стара Загора, 147.5 км.

 

КЛАСИРАНЕ

 

Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    1    Elena-Ivajlovgrad

          Nbre de km:       233       km.                   Moyenne du vainqueur:    40.426   km./h.

     

        1    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM                5:45:49   10            

        2    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM                5:45:49    6            

        3    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB                5:45:49    4            

        4    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM       5:45:49                    

        5    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB                5:45:49                    

        6    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM                5:46:28                    

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM       5:47:35                    

        8    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      5:49:07                    

        9    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB                5:49:07                    

      10    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            5:49:13                    

      11    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      5:50:42                    

      12    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM             5:50:42                    

      13     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   5:52:54                    

      14   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     5:52:54                    

      15    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                      5:52:54                    

      16    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM                5:52:54                    

      17   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                       5:52:54                    

      18    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                      5:53:05                    

      19    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB                5:55:20                    

      20   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                           5:55:35                    

      21   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM           5:56:24                    

      22    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM            5:57:01                    

      23   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                       5:58:50                    

      24   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM           6:11:57                    

      25   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                   6:11:57                    

      26    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM       6:11:57                    

      27   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAUA                                   6:11:57                    

      28   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                           6:11:57                    

      29   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM           6:11:57                    

      30    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM                6:12:02                    

      31   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                   6:12:02                    

      32     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   6:12:02                    

      33   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM           6:12:02                    

      34    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      6:12:02                    

      35    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM             6:12:10                    

      36   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     6:12:10                    

      37    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM             6:12:14                    

      38    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      6:12:17                    

      39    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB                6:12:20                    

      40    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB                6:12:23                    

      41    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE            6:13:24                    

      42    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                      6:13:24                    

      43   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                       6:13:24                    

      44    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM            6:13:24                    

      45    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM             6:13:24                    

      46    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      6:13:24                    

      47     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   6:13:24                    

      48   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                           6:13:24                    

      49   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                           6:13:24                    

      50   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                       6:13:50                    

      51    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM             6:13:50                    

      52    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE            6:14:06                    

      53   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                       6:14:06                    

      54    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM                6:22:27                    

      55    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM       6:23:42                    

      56    94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI    6:23:42                    

      57   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                   6:23:42                    

      58   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     6:23:42                    

      59    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM            6:23:42                    

      60   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     6:23:42                    

      61   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     6:23:42                    

      62   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                   6:23:49                    

      63    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM       6:23:49                    

      64   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM           6:23:49                    

      65    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM            6:23:49                    

      66    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM       6:23:59                    

      67    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE            6:24:04                    

      68   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM           6:24:17                    

              4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ Abandone/Незав.

             61   10014543314     BERTALAN Balazs.Karoly *           KOBANYA CYCLING TEAM      Abandone/Незав.

             72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                 Abandone/Незав.

             91   10013996878     RADOSLAVOV Kiril                     REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.

             92   10052873670     ASENOV Dean *                         REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.

             93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.

            111  10015385291     HRISTOV Hristo                         TZAR SIMEON                      Abandone/Незав.

            146  10009790516     PYM George                             CATFORD BANKS                 Abandone/Незав.

 

                                                       Отборно Класиране за Етапа

         

           1    KOLSS CYCLING TEAM                            17:18:06                  0              9

           2    MINSK CYCLING CLUB                             17:20:45              2:39             17

           3    BULGARIAN NATIONAL TEAM                    17:45:21            27:15             37

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                   17:51:51            33:45             53

           5    LEADOUT ASPIRE                                   17:59:23            41:17             75

           6    CATFORD BANKS                                   18:05:08            47:02             83

           7    SERBIA NATIONAL TEAM                          18:15:06            57:00             84

           8    NESSEBAR SHOCKBLAZE                         18:16:43            58:37           103

           9    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                18:18:20          1:00:14             92

         10    TURKISH NATIONAL TEAM                        18:20:18          1:02:12             74

         11    TZAR SIMEON                                        18:20:56          1:02:50             96

         12    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                 18:28:46          1:10:40           108

         13    KOBANYA CYCLING TEAM                        18:34:07          1:16:01           125

         14    STEAUA                                                18:35:56          1:17:50             83

                                                

                                                   Класиране за Активност за Етапа

      

                                    Premium :   1    CBS Shop

         1     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          3

         2     113     10011134570      GENOV Nikolay *                              TZAR SIMEON                          2

         3      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            1

                                    Premium :   2    Road sign Lubimec

         1     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          3

         2     113     10011134570      GENOV Nikolay *                              TZAR SIMEON                          2

         3      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               1

                                             

                                                       Класиране за Катерачи за Етапа

      

                                    Premium :   1    Premium I cat 7.5.3.2.1

         1      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               7

         2     123     10009240747      YILMAZ Yunus.Emre *                         TURKISH NATIONAL TEAM          5

         3      64      10062178802      BERNARD Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM          3

         4      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            2

         5     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

                                    Premium :   2    Premium II cat 5.3.2.1

         1      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB               5

         2      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              3

         3      51      10003042043      KONSTANTINOV Radoslav                 BULGARIAN NATIONAL TEAM      2

         4      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     1

                                    Premium :   3    Premium II cat 5.3.2.1

         1      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB               5

         2      51      10003042043      KONSTANTINOV Radoslav                 BULGARIAN NATIONAL TEAM      3

         3      26      10004599400      VASYLYUK Andriy                             KOLSS CYCLING TEAM              2

         4      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              1

                                    Premium :   4    Premium III cat 3.2.1

         1      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB               3

         2      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              2

         3      51      10003042043      KONSTANTINOV Radoslav                 BULGARIAN NATIONAL TEAM      1

                                                

                          Класиране за Награди за Етапа

  

                                    Premium :   1    Premium Tvardica Municipality

       1   126 10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM

                                     

Етапно Индивидуално Класиране за най-млад Състезател

          

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    5:49:07                    

        2    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUTn ASPIRE                   5:52:54                    

        3   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                     5:52:54                    

Временно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    1    Elena-Ivajlovgrad

          Nbre de km:       233       km.                   Moyenne du vainqueur:    40.426   km./h.

     

        1    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM             5:45:39              0        1

        2    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM             5:45:43              4        2

        3    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB             5:45:45              6        3

        4    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM    5:45:49            10        4

        5    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB             5:45:49            10        5

        6    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM             5:46:28            49        6

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM    5:47:35          1:56        7

        8    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   5:49:07          3:28        8

        9    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB             5:49:07          3:28        9

      10    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE         5:49:13          3:34       10

      11    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   5:50:42          5:03       11

      12    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM          5:50:42          5:03       12

      13     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING         5:52:54          7:15       13

      14   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING          5:52:54          7:15       14

      15    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                   5:52:54          7:15       15

      16    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM             5:52:54          7:15       16

      17   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                    5:52:54          7:15       17

      18    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                   5:53:05          7:26       18

      19    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB             5:55:20          9:41       19

      20   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                        5:55:35          9:56       20

      21   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM        5:56:24         10:45       21

      22    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM         5:57:01         11:22       22

      23   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                    5:58:50         13:11       23

      24   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM        6:11:57         26:18       24

      25   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                6:11:57         26:18       25

      26    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM    6:11:57         26:18       26

      27   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAUA                                6:11:57         26:18       27

      28   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                        6:11:57         26:18       28

      29   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM        6:11:57         26:18       29

      30    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM             6:12:02         26:23       30

      31   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                6:12:02         26:23       31

      32     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING         6:12:02         26:23       32

      33   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM        6:12:02         26:23       33

      34    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   6:12:02         26:23       34

      35    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM          6:12:10         26:31       35

      36   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING          6:12:10         26:31       36

      37    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM          6:12:14         26:35       37

      38    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   6:12:17         26:38       38

      39    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB             6:12:20         26:41       39

      40    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB             6:12:23         26:44       40

      41    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE         6:13:24         27:45       41

      42    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                   6:13:24         27:45       42

      43   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                    6:13:24         27:45       43

      44    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM         6:13:24         27:45       44

      45    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM          6:13:24         27:45       45

      46    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS   6:13:24         27:45       46

      47     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING         6:13:24         27:45       47

      48   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                        6:13:24         27:45       48

      49   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                        6:13:24         27:45       49

      50   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                    6:13:50         28:11       50

      51    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM          6:13:50         28:11       51

      52    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE         6:14:06         28:27       52

      53   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                    6:14:06         28:27       53

      54    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM             6:22:27         36:48       54

      55    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM    6:23:42         38:03       55

      56    94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-           6:23:42         38:03       56

      57   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                6:23:42         38:03       57

      58   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING          6:23:42         38:03       58

      59    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM         6:23:42         38:03       59

      60   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING          6:23:42         38:03       60

      61   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING          6:23:42         38:03       61

      62   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                6:23:49         38:10       62

      63    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM    6:23:49         38:10       63

      64   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM        6:23:49         38:10       64

      65    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM         6:23:49         38:10       65

      66    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM    6:23:59         38:20       66

      67    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE         6:24:04         38:25       67

      68   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM        6:24:17         38:38       68

                                                   Classement General Par Equipe

Еtape  N:    1                            Временно Отборно Класиране

          Pl.  Equipe / Отбор                                  Temps   Diff./Разл.      Points

           1    KOLSS CYCLING TEAM                             17:18:06                  0             9

           2    MINSK CYCLING CLUB                              17:20:45              2:39            17

           3    BULGARIAN NATIONAL TEAM                     17:45:21            27:15            37

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    17:51:51            33:45            53

           5    LEADOUT ASPIRE                                    17:59:23            41:17            75

           6    CATFORD BANKS                                    18:05:08            47:02            83

           7    SERBIA NATIONAL TEAM                           18:15:06            57:00            84

           8    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          18:16:43            58:37          103

           9    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                 18:18:20          1:00:14            92

         10    TURKISH NATIONAL TEAM                         18:20:18          1:02:12            74

         11    TZAR SIMEON                                         18:20:56          1:02:50            96

         12    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                  18:28:46          1:10:40          108

         13    KOBANYA CYCLING TEAM                         18:34:07          1:16:01          125

         14    STEAUA                                                 18:35:56          1:17:50            83

                                                      Classement General - Activite

Еtape  N:    1                      Временно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          6

         2     113     10011134570      GENOV Nikolay *                              TZAR SIMEON                          4

         3      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            1

         4      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               1

                                                  Classement General - Grimpeurs

Еtape  N:    1                        Временно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB              13

         2      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               7

         3      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              6

         4      51      10003042043      KONSTANTINOV Radoslav                 BULGARIAN NATIONAL TEAM      6

         5     123     10009240747      YILMAZ Yunus.Emre *                         TURKISH NATIONAL TEAM          5

         6      64      10062178802      BERNARD Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM          3

         7      26      10004599400      VASYLYUK Andriy                             KOLSS CYCLING TEAM              2

         8      12      10007298727      DANAILOVIC Marko                           SERBIA NATIONAL TEAM            2

         9      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     1

       10     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

                               Classement General Individuel U23

              Временно Класиране за най-млад Състезател

          Еtape  N:    1

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                               Temps       Gap Points

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     5:49:07           0        8

        2    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                     5:52:54       3:47       15

        3   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                      5:52:54       3:47       17

        4    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                     5:53:05       3:58       18

        5   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                          5:55:35       6:28       20

        6    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM           5:57:01       7:54       22

        7   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM          6:11:57      22:50       24

        8     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ  6:12:02      22:55       32

        9   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM          6:12:02      22:55       33

      10    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     6:12:17      23:10       38

      11    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB               6:12:23      23:16       40

      12    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE           6:13:24      24:17       41

      13    15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM            6:13:24      24:17       45

      14    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     6:13:24      24:17       46

      15     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING PROJ  6:13:24      24:17       47

      16   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                          6:13:24      24:17       48

      17   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                          6:13:24      24:17       49

      18    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM            6:13:50      24:43       51

      19    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE           6:14:06      24:59       52

      20    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM               6:22:27      33:20       54

      21    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM      6:23:42      34:35       55

      22    94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI   6:23:42      34:35       56

      23   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                  6:23:42      34:35       57

      24   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM    6:23:42      34:35       61

      25   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                  6:23:49      34:42       62

      26   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM          6:23:49      34:42       64

      27    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE           6:24:04      34:57       67

      28   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM          6:24:17      35:10       68

                                                                  Jersey Classement

Еtape  N:    1                          Носители на Лидерски Фанелки

         Jersey            No     UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe

YELLOW JERSEY          21   10003260190       BUTS Vitaliy                           KOLSS CYCLING TEAM

GREEN JERSEY           126   10008683100       SAMLI Ferit.Can                       TURKISH NATIONAL TEAM

POLKA DOT JERSEY      32   10006492112       BAZHKOU Stanislau                 MINSK CYCLING CLUB

WHITE JERSEY            45   10008697648       TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

 

 

 

 

 

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13