Новини

Александър Алексиев - уверено и стабилно втори в МКОБ-север

 

Устремна атака на Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/

 

Александър Алексиев от Nessebar Shockblaze се класира втори в Международната колоездачна обиколка на България-север. Той е втори и в надпреварата при катерачите. Чудесно постижение на 24-годишния бегач.

 

Победител в състезанието стана украинецът Сергий Лагкути /Kolss/, с 3:17 мин пред Сашо, а трети е румънецът Николае Тановичи /Tushnad/, на 4:54 мин. 

 

 

Триумфаторът Сергий Лагкути /Kolss/

 

Последният, 3. етап: Свищов – гр. Елена, 111 км, бе спечелен от Станимир Чолаков от българо-италианския тим Unieuro Travigiani-Hemus, който направи неотразима финална атака, пресече заключителната линия за 2.33:38 ч, изпреварвайки следващия го непосредствено Калъм Фъргюсън /Catford Banks/ с 3 секунди, и третия – Станислав Бажков /Minsk/, с 47 сек.  С неговото време дойде и основната група, в която бяха и фаворитите: Александър Алексиев - осми, а лидерът - 18-и. Останалите трима несебърци пристигнаха с по-задни групички..

 

 

 

Станимир Чолаков /Unieuro/ пресича първи финала в гр. Елена и след това отпива от победното шампанско 

 

Победителят Лагкути е първи и в съревнованието за най-добър катерач и за най-активен състезател - с равен брой точки с румънеца Даниел Кръстя /Tushnad/.  

   

Най-добър млад бегач в обиколката „север” е аржентинецът Николас Тивани от Unieuro Travigiani-Hemus.

 

 

Несебърци се подготвят за старта на последния етап

 

Как се разви борбата в последния етап.

 

По равнинно-хълмистия маршрут имаше само две премии – и двете за активност – на 37-ия и 79-ия километър.

 

Надпреварата започна динамично и така бе до края.

 

 

Александър Алексиев /вляво/ в 3. етап бе с фланелката за най-добър катерач  

 

Още в началото опити за атаки започна да прави Станимир Чолаков, който бе активен през цялото състезание /бе трети в етапа за Плевен/, и с това подсказа, че иска да затвърди доброто впечатлене, което създаде за себе си през тези дни. Той бе от най-добре представилите се българи в състезанието, макар и той като Сашо да не бе с националното трико.   

 

Към 30. км към Чолаков се присъединиха още трима чужденци и се оформи челна група, която взе аванс около половин минута.

 

Първата премия за активност взе Матиас Минож /Unieuro Travigiani-Hemus/; Даниел Кръстя бе втори и се намеси за крайната победа при „активистите”, като се изравни по точки с водача Лагкути /трети на този спринт/.

 

Опитите за откъсване следваха един след друг. На 75. км, край Горна Оряховица, се отцепиха британецът Лауренс Карпентър /Catford/ и Олександър Головаш /Minsk/. Те обаче бяха прихвати от групата, с активното участие на блестящия през този ден Станимир Чолаков, който спечели вторият премиен спринт на 79-ия км.

 

 

Лидерът Сергий Лагкути финишира  18-и в гр. Елена 

 

Последваха нови прегрупирания и когато до възрожденския град на Стоян Михайловски и Иларион Макариополски оставаха двайсетина километра, нов пробив напред направи вездесъщият Чолаков, следван от Фъргюсън. Авансът им не беше голям, групата връхлиташе страховито отзад, но българинът се справи и заслужи овациите на множеството в центъра на града. Така опитният бегач от Свиленград, но от години в троянския „Хемус”, завърши по достоен начин, показвайки, че има още много „хляб” в него и е бил до известна степен пренебрегван досега в контекста на националните селекции. Станимир донесе втората победа на българин в състезанието и втората поредна победа за тима си. Най-напред в крайното класиране от бегачите от националния ни отбор е Николай Михайлов - 7-и. В Топ 10 е и Евгени Балев - 9-и.  

 

Какво казаха след финала:

 

 

Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/: „Не беше лесно и тъкмо за това много се радвам, че станах втори. Всеки етап бе труден и нервен. Още в пъпвия етап заех високата позиция, която обаче трябваше с много труд и постоянство да я защитавам. След шампанското започваме да мислим за „юга”, чийто начален етап /б. а. - 235 км до Ивайловград/ е доста труден. Със съотборниците ми ще се опитаме да докажем, че въпреки класата си, бегачите на Kolss не са чак толкова далеч напред пред нас. Но тези опитни украинци, които са първи и в отборното подреждане, наистина показаха класа, което си е живо предзвикателство за всички в колоната". 

 

Сергий Лагкути /Kolss, 32-годишен/: „В България съм за пети път и винаги ми е било приятно да карам тук. Стремях се към крайната победа, но не очаквах, че ще взема и други две фланелки. Това обаче не беше лесно. Продължаваме и в следващото състезание с не по-малка амбиция”. 

 

Утре е почивен ден. На 7 септември от гр. Елена започва МКОБ-юг. Първият етап е до Ивайловград - 235 км.

 

 

                                          Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    3    Svishtov-Elena

          Nbre de km:       111       km.                   Moyenne du vainqueur:     43.35    km./h.

     

        1    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:33:38   10            

        2   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                       2:33:41    6            

        3    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB                2:34:25    4            

        4    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:34:25                    

        5    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:34:25                    

        6     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   2:34:25                    

        7    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:34:25                    

        8    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:34:25                    

        9   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                       2:34:25                    

      10   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                   2:34:25                    

      11    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:34:25                    

      12    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM                2:34:25                    

      13   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:34:25                    

      14    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB                2:34:25                    

      15    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM                2:34:25                    

      16    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                      2:34:25                    

      17   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                       2:34:25                    

      18    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM                2:34:25                    

      19    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB                2:34:25                    

      20    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:34:25                    

      21    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB                2:34:25                    

      22    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                      2:34:25                    

      23     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   2:40:19                    

      24    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:40:58                    

      25   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM           2:41:21                    

      26    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                      2:41:47                    

      27   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:42:17                    

      28   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM           2:42:17                    

      29   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAUA                                   2:42:17                    

      30   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                           2:42:17                    

      31   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                   2:42:17                    

      32   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM           2:42:17                    

      33   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM           2:42:17                    

      34     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   2:42:17                    

      35    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM            2:42:17                    

      36    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM                2:42:17                    

      37     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   2:42:17                    

      38   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:42:17                    

      39   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM           2:42:17                    

      40   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM           2:42:17                    

      41    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM                2:42:17                    

      42   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                           2:42:17                    

      43    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB                2:42:17                    

      44    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      2:42:17                    

      45   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                           2:42:17                    

      46    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB                2:42:17                    

      47    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM             2:42:17                    

      48    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                      2:42:17                    

      49    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM             2:42:17                    

      50    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM            2:42:17                    

      51    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:42:17                    

      52   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                           2:42:17                    

      53    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM             2:42:17                    

      54   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                       2:42:17                    

      55   146  10009790516     PYM George                             CATFORD BANKS                       2:42:17                    

      56    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM                2:48:27                    

      57    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM            2:49:50                    

      58   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:49:50                    

      59    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:49:50                    

      60   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     2:53:48                    

      61   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                   2:53:48                    

      62   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                   2:53:48                    

      63    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM            2:53:48                    

      64    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:53:48                    

      65    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM       2:53:48                    

      66    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE            2:53:48                    

      67   111  10015385291     HRISTOV Hristo                         TZAR SIMEON                           2:53:48                    

      68   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                       2:53:48                    

             12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM        Abandone/Незав.

             93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-        Abandone/Незав.

 

                                                           Отборно Класиране за Етапа

          

           1    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    7:42:28                  0             12

           2    CATFORD BANKS                                     7:42:31                  3             28

           3    MINSK CYCLING CLUB                               7:43:15                47             36

           4    BULGARIAN NATIONAL TEAM                      7:43:15                47             36

           5    KOLSS CYCLING TEAM                              7:43:15                47             45

           6    LEADOUT ASPIRE                                     7:50:37              8:09             64

           7    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                  7:57:01            14:33             63

           8    STEAUA                                                 7:58:59            16:31             70

           9    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                   7:58:59            16:31             78

         10    TURKISH NATIONAL TEAM                         8:05:55            23:27             85

         11    TZAR SIMEON                                         8:06:51            24:23           117

         12    SERBIA NATIONAL TEAM                            8:06:51            24:23           149

         13    NESSEBAR SHOCKBLAZE                           8:10:30            28:02           123

         14    KOBANYA CYCLING TEAM                          8:14:24            31:56           142

                                                

                                                 Класиране за Активност за Етапа

      

                                    Premium     1    Strahilovo

         1      46      10053570050      MUÑOZ  Matias  *                              UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     3

         2     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAUA                                  2

         3      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM              1

                                    Premium     2    Joana Petrol station

         1      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     3

         2      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB               2

         3      45      10008697648      TIVANI.PEREZ German.Nicolas *          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     1

                                     

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

          

        1   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                     2:33:41    6            

        2    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    2:34:25                    

        3     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING PROJ  2:34:25     

 

                                                     

                                             Крайно Индивидуално Класиране

          Nbre de km:       408       km.                   Moyenne du vainqueur:    41.682   km./h.

    

        1    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM               9:48:28            0       62

        2    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE           9:51:45        3:17       42

        3   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING            9:53:22        4:54       32

        4    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     9:53:25        4:57       19

        5    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB               9:53:27        4:59       15

        6    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM               9:53:33        5:05       26

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM      9:53:35        5:07       56

        8    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM               9:53:39        5:11       53

        9    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM      9:53:39        5:11       61

      10    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB               9:54:28        6:00       65

      11    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM      9:56:08        7:40       28

      12    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB              10:00:08       11:40       41

      13    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB              10:00:41       12:13       85

      14   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                    10:04:21       15:53       68

      15   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                    10:05:09       16:41       58

      16    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                    10:06:59       18:31       84

      17   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                 10:08:45       20:17       90

      18    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    10:09:07       20:39     109

      19    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM             10:09:37       21:09     122

      20   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM         10:11:44       23:16     116

      21    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    10:12:14       23:46       44

      22    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM           10:13:24       24:56       89

      23   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                    10:14:02       25:34       90

      24     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING         10:14:10       25:42       83

      25   146  10009790516     PYM George                             CATFORD BANKS                    10:15:37       27:09       98

      26    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    10:15:59       27:31     137

      27   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING           10:16:36       28:08     146

      28   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                         10:16:48       28:20     125

      29   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                         10:16:48       28:20     132

      30     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING         10:16:50       28:22       93

      31    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB              10:17:21       28:53     176

      32   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM         10:17:49       29:21     170

      33   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                 10:18:02       29:34     151

      34    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM             10:18:58       30:30     158

      35    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                    10:19:07       30:39     145

      36    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB              10:19:54       31:26     169

      37    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM           10:19:59       31:31     179

      38    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                    10:20:55       32:27     187

      39    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    10:21:30       33:02     186

      40    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM         10:21:59       33:31     130

      41   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAUA                                 10:22:12       33:44     121

      42   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM         10:22:14       33:46     121

      43     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING         10:22:43       34:15     138

      44    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM             10:22:50       34:22     147

      45   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                         10:23:05       34:37     182

      46     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING         10:23:06       34:38     155

      47   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM         10:23:21       34:53     138

      48   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM         10:24:23       35:55     184

      49   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                         10:24:34       36:06     173

      50    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM           10:24:42       36:14     188

      51   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                    10:25:22       36:54     179

      52   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING           10:25:34       37:06     160

      53    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM         10:25:34       37:06     193

      54    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                    10:25:50       37:22     197

      55   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM         10:28:42       40:14     195

      56   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING           10:35:10       46:42     217

      57    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM     10:35:37       47:09     224

      58   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                    10:36:55       48:27     198

      59    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE          10:38:33       50:05     243

      60   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING           10:39:40       51:12     230

      61    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM         10:40:21       51:53     233

      62   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                 10:40:57       52:29     233

      63    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE          10:45:25       56:57     227

      64    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM         10:46:03       57:35     251

      65    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM     10:48:32    1:00:04     255

      66    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE          10:48:55    1:00:27     242

      67   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                 10:49:46    1:01:18     256

      68   111  10015385291     HRISTOV Hristo                         TZAR SIMEON                         10:51:39    1:03:11     275

                                                   

                                                     Крайно Отборно Класиране

          

           1    KOLSS CYCLING TEAM                             29:35:52                  0          141

           2    BULGARIAN NATIONAL TEAM                     29:43:28              7:36          145

           3    MINSK CYCLING CLUB                              29:48:15            12:23          118

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    30:02:02            26:10          139

           5    CATFORD BANKS                                    30:17:21            41:29          161

           6    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                  30:35:36            59:44          331

           7    LEADOUT ASPIRE                                    30:41:26          1:05:34          381

           8    TURKISH NATIONAL TEAM                         30:46:38          1:10:46          325

           9    STEAUA                                                 30:48:59          1:13:07          362

         10    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                 30:53:43          1:17:51          311

         11    TZAR SIMEON                                         30:56:41          1:20:49          416

         12    SERBIA NATIONAL TEAM                           30:57:22          1:21:30          438

         13    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          31:14:03          1:38:11          489

         14    KOBANYA CYCLING TEAM                         31:23:33          1:47:41          541

 

                                                      

                                               Крайно Класиране за Активност

     

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM              7

         2     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAUA                                  7

         3     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          6

         4      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           4

         5      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     3

         6      26      10004599400      VASYLYUK Andriy                             KOLSS CYCLING TEAM              3

         7      46      10053570050      MUÑOZ  Matias  *                              UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     3

         8      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               3

         9      23      10007157570      PREVAR Oleksandr                           KOLSS CYCLING TEAM              3

       10      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB               2

       11      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               2

       12      45      10008697648      TIVANI.PEREZ German.Nicolas *          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     1

       13      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               1

       14     122     10009712310      BALKAN Serkan                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

       15      24      10011241371      SOLTASIUK Vladyslav *                      KOLSS CYCLING TEAM              1

       16     125     10009822242      TIRYAKI Oguzhan *                           TURKISH NATIONAL TEAM          1

 

 

                                                 Крайно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM             20

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE          13

         3      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB              10

         4      45      10008697648      TIVANI.PEREZ German.Nicolas *          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         5      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         6      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              1

         7      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               1

         8     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAUA                                  1

         9      13      10010125669      KALABA Dusan *                               SERBIA NATIONAL TEAM            1

       10     141     10010958455      FOX Will                                         CATFORD BANKS                     1

 

                                               Крайно Класиране за най-млад Състезател

    

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     9:53:25            0       19

        2   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                    10:04:21       10:56       68

        3    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                    10:06:59       13:34       84

        4    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM           10:13:24       19:59       89

        5     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING         10:14:10       20:45       83

        6    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    10:15:59       22:34     137

        7   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                         10:16:48       23:23     125

        8    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB              10:17:21       23:56     176

        9    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                    10:19:07       25:42     145

      10    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                    10:20:55       27:30     187

      11    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    10:21:30       28:05     186

      12    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM         10:21:59       28:34     130

      13   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM         10:22:14       28:49     121

      14     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING         10:22:43       29:18     138

      15    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM             10:22:50       29:25     147

      16   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                         10:23:05       29:40     182

      17     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING         10:23:06       29:41     155

      18   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM         10:23:21       29:56     138

      19   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM         10:24:23       30:58     184

      20   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                         10:24:34       31:09     173

      21   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING           10:25:34       32:09     160

      22   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM         10:28:42       35:17     195

      23    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM     10:35:37       42:12     224

      24    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE          10:38:33       45:08     243

      25   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                 10:40:57       47:32     233

      26    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE          10:45:25       52:00     227

      27    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE          10:48:55       55:30     242

      28   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                 10:49:46       56:21     256

                                                                  

                                                Носители на Лидерски Фанелки

         

YELLOW JERSEY          22   10004738533       LAGKUTI Sergiy                      KOLSS CYCLING TEAM

GREEN JERSEY            22   10004738533       LAGKUTI Sergiy                      KOLSS CYCLING TEAM

POLKA DOT JERSEY      22   10004738533       LAGKUTI Sergiy                      KOLSS CYCLING TEAM

WHITE JERSEY            45   10008697648       TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

 

              

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13