Новини

МКОБ-север, 2 B ет: Аржентинецът Николас Тивани победи в Свищов

 

Победният финал на Николас Тивани /Unieuro Trevigiani-Hemus/ в Свищов

 

Аржентинецът от българо-италианския тим Unieuro Trevigiani-Hemus Николас Тивани спечели 2 B етап от Международната колоездачна обиколка на България-север: Плевен – Свищов, 71 км.

 

Той финишира в родния град на Алеко Константинов за 1.30:03 ч. Основната група пристигна 4 секунди след него, като втори и трети са съответно Станислав Бажков /Minsk/ и Виталий Бутс /Kolss/. Средната скорост е доста висока - над 47 км/ч.

 

Александър Алексиев от Nessebar Skockblaze се класишра десети и остава втори в генералното класиране, намалявайки преднината на лидера Сергий Лагкути /Kolss/ с 12 сек и тя вече е 3:17 мин.  Трети е Николае Тановичи /Tusnad, Румъния/, на 1:37 мин от Сашо, който е втори и в напреварата за катерачи и четвърти при  "активистите". 

 

Победителят в Свищов е и най-добрият млад бегач до 23 г. и носи почетната бяла фланелка.

 

 

Момент от финала в Свищов 

 

Водачът Лагкути е притежател на останалите три престижни трика, само че по пътя от Плевен до града на Дунав Ферит Шамлъ /Турция/ се изравни с него по точки в надпреварата за активност. Украинецът ще носи най-ценната фланелка  - жълтата,  а другите две трика ще облекат подгласниците му в съответните надпревари: Александър Алексиев /за катерачи/ и  Ферит Шамлъ /активност/..  

 

Как се разви борбата в етапа.

 

По краткия, сравнително равнинния маршрут, имаше само две премии за активност: на 29-ия и 59-ия км.

 

Първата спечели румънецът Даниел Кръстя /Tusnad/, а втората – турчинът Шамлъ.

 

Несебърските колоездачи с велосипедите Shockblaze караха сравнително компактно, помагайки на лидера си Алексиев. Той е на крачка да запази чудесната позиция до края на това първо състезание.

 

След 20-ия километър напред се откъснаха Кръстя и Яхен Собал /Minsk/, преднината им обаче не надхвърляше минута и те бяха настигнати от колоната 20 км преди края. 

 

Малко преди финалната линия самостоятелна атака направи младият аржентинец и заслужено добави и победа към изявите си като най-силен бегач под 23 години.

 

  Николас Тивани /Unieuro Ttrevigiani-Hemus/ 

 

 

На подиума - първите трима в етапа за Свищов

 

 

Сергий Лагкути с жълтото трико - на етап от победата в МКОБ-север 

 

Утре е третият, последен етап от МКОБ-север: Свищов – гр. Елена, 111 км.     

 

                              Етапно Индивидуално Класиране

         

         Еtape  N:   2B   Pleven-Svishtov

          Nbre de km:        71        km.                   Moyenne du vainqueur:    47.307   km./h.

     

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      1:30:03    6            

        2    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB                1:30:07    4            

        3    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM                1:30:07    2            

        4   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     1:30:07                    

        5    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      1:30:07                    

        6    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM             1:30:07                    

        7    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB                1:30:07                    

        8   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                   1:30:07                    

        9   146  10009790516     PYM George                             CATFORD BANKS                       1:30:07                    

      10    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            1:30:07                    

      11    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM       1:30:07                    

      12    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB                1:30:07                    

      13    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM       1:30:07                    

      14   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                       1:30:11                    

      15   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                       1:30:11                    

      16    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM       1:30:11                    

      17    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM                1:30:11                    

      18   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                       1:30:11                    

      19     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   1:30:11                    

      20   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                       1:30:11                    

      21    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                      1:30:11                    

      22     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   1:30:16                    

      23    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM            1:30:16                    

      24    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB                1:30:19                    

      25   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM           1:30:19                    

      26   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                       1:30:19                    

      27     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   1:30:19                    

      28    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM                1:30:19                    

      29   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                           1:30:22                    

      30   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                           1:30:22                    

      31   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     1:30:29                    

      32     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   1:30:29                    

      33   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAUA                                   1:30:29                    

      34   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     1:30:29                    

      35    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      1:30:29                    

      36   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM           1:30:29                    

      37    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM             1:30:29                    

      38    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM            1:30:29                    

      39    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      1:30:29                    

      40   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM           1:30:33                    

      41    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM                1:30:33                    

      42   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM           1:30:33                    

      43    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM             1:30:33                    

      44    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM            1:30:38                    

      45   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                           1:30:38                    

      46    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                      1:30:45                    

      47   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                   1:30:45                    

      48   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                           1:30:48                    

      49    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      1:30:50                    

      50    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM             1:30:50                    

      51    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM                1:31:07                    

      52    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM                1:31:07                    

      53   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     1:31:07                    

      54    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                      1:31:07                    

      55    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                      1:31:10                    

      56   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM           1:31:10                    

      57   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM           1:31:10                    

      58    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM       1:31:20                    

      59   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                   1:31:39                    

      60   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     1:31:39                    

      61    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB                1:31:51                    

      62    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB                1:31:51                    

      63    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE            1:38:24                    

      64   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                   1:38:49                    

      65    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM            1:38:49               20"

      66    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE            1:38:49                    

      67    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM       1:38:49                    

      68   111  10015385291     HRISTOV Hristo                         TZAR SIMEON                           1:38:49                    

      69    93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI    1:38:49                    

      70    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE            1:39:01                    

             92   10052873670     ASENOV Dean *                         REGIONAL TEAM DRAG-        Abandone/Незав.

                                             

Еtape  N:   2B                           Отборно Класиране за Етапа

         

           1    MINSK CYCLING CLUB                               4:30:21                  0             21

           2    BULGARIAN NATIONAL TEAM                      4:30:25                  4             40

           3    CATFORD BANKS                                     4:30:29                  8             38

           4    KOLSS CYCLING TEAM                              4:30:37                16             48

           5    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    4:30:39                18             41

           6    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                  4:30:46                25             68

           7    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                   4:31:05                44             69

           8    SERBIA NATIONAL TEAM                            4:31:09                48             86

           9    STEAUA                                                 4:31:21              1:00             88

         10    TURKISH NATIONAL TEAM                         4:31:21              1:00           101

         11    TZAR SIMEON                                         4:31:22              1:01           104

         12    KOBANYA CYCLING TEAM                          4:31:23              1:02           105

         13    LEADOUT ASPIRE                                     4:32:03              1:42           121

         14    NESSEBAR SHOCKBLAZE                           4:47:20            16:59           139

                                                

Еtape  N:   2B                     Класиране за Активност за Етапа

      

                                    Premium     1    Obnova-Parking

         1     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAUA                                  3

         2      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               2

         3      23      10007157570      PREVAR Oleksandr                           KOLSS CYCLING TEAM              1

                                    Premium     2    59.00 km

         1     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          3

         2     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAUA                                  2

         3     125     10009822242      TIRYAKI Oguzhan *                           TURKISH NATIONAL TEAM          1

                                     

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

             

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    1:30:03    6            

        2    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM            1:30:07                    

        3   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                     1:30:11     


                                           

                           Временно Индивидуално Класиране

          

          Nbre de km:       297       km.                   Moyenne du vainqueur:    41.091   km./h.

     

        1    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM             7:14:03              0       44

        2    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE         7:17:20          3:17       34

        3   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING          7:18:57          4:54       19

        4    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-             7:19:00          4:57       15

        5    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB             7:19:06          5:03       12

        6    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM             7:19:08          5:05       11

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM    7:19:10          5:07       36

        8    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM             7:19:14          5:11       41

        9    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM    7:19:14          5:11       50

      10    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB             7:20:03          6:00       44

      11    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM    7:21:43          7:40       23

      12    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB             7:25:43         11:40       27

      13    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB             7:26:16         12:13       66

      14    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM             7:27:20         13:17       81

      15    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-             7:28:09         14:06       85

      16   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM        7:29:27         15:24       88

      17    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM             7:30:31         16:28     102

      18   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                    7:30:44         16:41       49

      19   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                    7:30:46         16:43       66

      20    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM          7:31:07         17:04       36

      21    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                   7:32:34         18:31       68

      22   146  10009790516     PYM George                             CATFORD BANKS                    7:33:20         19:17       43

      23    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-             7:33:42         19:39       93

      24   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING          7:34:19         20:16     108

      25   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAUA                                7:34:20         20:17       80

      26   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                        7:34:31         20:28       73

      27   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                        7:34:31         20:28       90

      28    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB             7:35:04         21:01     130

      29   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM        7:35:32         21:29     130

      30   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAUA                                7:35:45         21:42     120

      31     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING         7:36:31         22:28       70

      32    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                   7:37:20         23:17     119

      33    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB             7:37:37         23:34     126

      34    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM          7:37:42         23:39     130

      35    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-             7:38:46         24:43       43

      36   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                    7:39:37         25:34       73

      37    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM         7:39:42         25:39       95

      38     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING         7:39:45         25:42       77

      39   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAUA                                7:39:55         25:52       92

      40   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM        7:39:57         25:54       88

      41     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING         7:40:26         26:23     101

      42    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM             7:40:33         26:30     111

      43   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                        7:40:48         26:45     137

      44     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING         7:40:49         26:46     121

      45   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM        7:41:04         27:01       99

      46   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                        7:42:17         28:14     143

      47    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM          7:42:21         28:18     144

      48    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM          7:42:25         28:22     141

      49   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM        7:43:02         28:59     159

      50   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                    7:43:05         29:02     125

      51   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                    7:43:07         29:04     130

      52   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING          7:43:17         29:14     133

      53    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM         7:43:17         29:14     143

      54    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                   7:43:33         29:30     149

      55   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING          7:45:20         31:17     159

      56    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM    7:45:47         31:44     165

      57   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING          7:45:52         31:49     170

      58   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM        7:46:25         32:22     163

      59    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                   7:46:30         32:27     165

      60    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM         7:46:33         32:30     170

      61    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-             7:47:05         33:02     179

      62   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                7:47:09         33:06     171

      63    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE         7:51:37         37:34     163

      64    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM    7:54:44         40:41     190

      65    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE         7:55:07         41:04     176

      66   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                7:55:58         41:55     195

      67    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM         7:56:13         42:10     194

      68    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE         7:56:16         42:13     192

      69   111  10015385291     HRISTOV Hristo                         TZAR SIMEON                        7:57:51         43:48     208

      70    93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-           8:01:30         47:27     210

                                                   

                                                     Временно Отборно Класиране

          

           1    KOLSS CYCLING TEAM                             21:52:37                  0            96

           2    BULGARIAN NATIONAL TEAM                     22:00:13              7:36          109

           3    MINSK CYCLING CLUB                              22:05:00            12:23            82

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    22:19:34            26:57          127

           5    CATFORD BANKS                                    22:34:50            42:13          133

           6    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                  22:36:37            44:00          253

           7    TURKISH NATIONAL TEAM                         22:40:43            48:06          240

           8    TZAR SIMEON                                         22:49:50            57:13          299

           9    STEAUA                                                 22:50:00            57:23          292

         10    SERBIA NATIONAL TEAM                           22:50:31            57:54          289

         11    LEADOUT ASPIRE                                    22:50:49            58:12          317

         12    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                 22:56:42          1:04:05          248

         13    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          23:03:33          1:10:56          366

         14    KOBANYA CYCLING TEAM                         23:09:09          1:16:32          399

                                                      

                                                     Временно Класиране за Активност

      

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM              6

         2     126     10008683100      SAMLI Ferit.Can                                TURKISH NATIONAL TEAM          6

         3     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAUA                                  5

         4      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           4

         5      26      10004599400      VASYLYUK Andriy                             KOLSS CYCLING TEAM              3

         6      23      10007157570      PREVAR Oleksandr                           KOLSS CYCLING TEAM              3

         7      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               3

         8      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               2

         9      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               1

       10     122     10009712310      BALKAN Serkan                                TURKISH NATIONAL TEAM          1

       11      24      10011241371      SOLTASIUK Vladyslav *                      KOLSS CYCLING TEAM              1

       12     125     10009822242      TIRYAKI Oguzhan *                           TURKISH NATIONAL TEAM          1

                                                  

                                                         Временно Класиране за Катерачи

      

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM             20

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE          13

         3      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB              10

         4      45      10008697648      TIVANI.PEREZ German.Nicolas *          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         5      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         6      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              1

         7      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               1

         8      13      10010125669      KALABA Dusan *                               SERBIA NATIONAL TEAM            1

         9     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAUA                                  1

       10     141     10010958455      FOX Will                                         CATFORD BANKS                     1

 

                                           Временно Класиране за най-млад Състезател

         

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     7:19:00           0       15

        2   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                      7:30:46      11:46       66

        3    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM            7:31:07      12:07       36

        4    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                     7:32:34      13:34       68

        5    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     7:33:42      14:42       93

        6   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                          7:34:31      15:31       73

        7    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB               7:35:04      16:04     130

        8    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                     7:37:20      18:20     119

        9    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM           7:39:42      20:42       95

      10     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING           7:39:45      20:45       77

      11   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM          7:39:57      20:57       88

      12     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING           7:40:26      21:26     101

      13    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM               7:40:33      21:33     111

      14   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                          7:40:48      21:48     137

      15     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING           7:40:49      21:49     121

      16   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM          7:41:04      22:04       99

      17   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                          7:42:17      23:17     143

      18   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM          7:43:02      24:02     159

      19   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING            7:43:17      24:17     133

      20    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM      7:45:47      26:47     165

      21   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM          7:46:25      27:25     163

      22    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                     7:46:30      27:30     165

      23    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     7:47:05      28:05     179

      24   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAUA                                  7:47:09      28:09     171

      25    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE           7:51:37      32:37     163

      26    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE           7:55:07      36:07     176

      27   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAUA                                  7:55:58      36:58     195

      28    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE           7:56:16      37:16     192

      29    93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-             8:01:30      42:30     210

                                                                  

                                                  Носители на Лидерски Фанелки

YELLOW JERSEY          22   10004738533       LAGKUTI Sergiy                      KOLSS CYCLING TEAM

GREEN JERSEY           126   10008683100       SAMLI Ferit.Can                       TURKISH NATIONAL TEAM

POLKA DOT JERSEY      81   10007528089       ALEKSIEV Aleksandar               NESSEBAR SHOCKBLAZE

WHITE JERSEY            45   10008697648       TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

                    

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13