Новини

МКОБ-север, 1 ет.: Блестящо второ място на Александър Алексиев

 

Александър Алексиев Nessebar Shockblaze получава поздравления след финала от контузения си съотборншк Стефан Христов

 

Александър Алексиев от Nessebar Shockblaze се класира втори в 1. етап от Международната колоездачна обиколка на България-север след много активна и мъжка езда.

 

Разстоянието бе 160 км, от София до Троян.

 

 

Пред всички - Алексдандър Алексиев /отпред/ и Сергий Лагкути 

 

Сашо се откъсна заедно с украинеца Сергий Лагкути /Kolss/ преди височината от втора категория на 41. нм от старта, двамата направиха много силен тандем, натрупаха по едно време преднина от над 5 минути, обраха всички премийни спринта до финала, където първи пристигна украинецът. Той се отскубна по височините на Троянския проход /Беклемето/ и завърши за 4.17:34 ч. Сашо дойде малко над три минути след него. Голям успех за 24-гошния бегач, извоюван с воля и майсторство след повече от 120 км езда пред групата заедно със силния украинец .  

 

"Доволен съм от вторто място. Това беше част от тактическия ми план. Не беше леко, но се радвам, че издържах", каза след финала Алиександър Алексиев."Ще се опитаме със съотборниците ми да се противопоставим на силните бегачи от бившите съветски републики. Видя се, днес колко са силни украинците".    .

 

Трети се класира румънецът Николае Тановичи – близо две минути след Сашо, а основната група пристигна девет секунди по-късно.

 

След тази победа Лагкути заслужи не само жултата фланелка, но и бялата на точки за най-добър катерач и зелената за най-активен състезател. Утре обаче с трикото за най-активен състезател ще потегли нашият Александър Алексиев, който е втжрш в тази надпревара.

 

Най-добре представилият се млад бегач /до 23 г./ е Николас Тивани /Unieuro-Hemus/, който ще стартира във 2. етап с почетната бяла фланелка.

 

 

Отборът на Nerssebar Shockblaze /без Александър Алексиев/ след етапа в Троян: отляво на дясно - Петър Чавдаров, Онур Татар, Иван Мухтаров     

Снимки: news.maxbike.bg 

 

Утре е полуетапът Троян – Плевен, 66 км.

 

                               TOUR OF BULGARIA - NORTH  02.09- 05.09.2017

                                      

                              Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    1    Sofia-Troyan

          Nbre de km:       160       km.                   Moyenne du vainqueur:    37.277   km./h.

 

     Pl.    No   UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM                     4:17:32   10            

        2    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            4:20:57    6            

        3   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM       4:22:32    4            

        4    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM                        4:22:41                    

        5    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB                       4:22:41                    

        6    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM                       4:22:41                    

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM             4:22:41                    

        8    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      4:22:41                    

        9    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM            4:22:41                    

      10    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB                     4:23:34                    

      11    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM         4:25:37                    

      12    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB                        4:29:35                    

      13    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB                      4:29:35                    

      14    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM                    4:30:25                    

      15    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS          4:30:34                    

      16   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM                 4:31:52                    

      17    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM                      4:33:02                    

      18   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                             4:34:11                    

      19   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                             4:34:13                    

      20   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM                4:34:38                    

      21    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM                   4:34:38                    

      22   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAULA                                             4:35:16                    

      23    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                            4:36:01                    

      24    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB                     4:36:51                    

      25   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAULA                                              4:36:51                    

      26    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      4:36:51                    

      27   146  10009790516     PYM George                             CATFORD BANKS                               4:36:51                    

      28   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     4:37:28                    

      29   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                                     4:37:47                    

      30   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                                     4:37:47                    

      31    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                             4:39:07                    

      32    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM                4:39:24                    

      33    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB                   4:39:24                    

      34     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING PROJ    4:39:58                    

      35    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      4:42:36                    

      36   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM           4:43:02                    

      37    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE              4:43:04                    

      38     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   4:43:04                    

      39   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAULA                                          4:43:04                    

      40   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING TEAM      4:43:04                    

      41    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM                   4:43:04                    

      42     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING PROJ     4:43:04                    

      43     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ   4:43:04                    

      44    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE                   4:43:04                    

      45   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                               4:43:04                    

      46    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                              4:43:04                    

      47   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     4:43:04                    

      48   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                             4:43:04                    

      49    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM             4:43:04                    

      50    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM            4:43:04                    

      51   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING TEAM     4:43:04                    

      52   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                                       4:43:04                    

      53   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM              4:44:23                    

      54   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAULA                                           4:44:23                    

      55    61   10014543314     BERTALAN Balazs.Karoly *           KOBANYA CYCLING TEAM            4:44:23                    

      56   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                                     4:44:23                    

      57    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM         4:44:43                    

      58    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE             4:44:43                    

      59   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM              4:44:43                    

      60   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM               4:44:46                    

      61    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM                4:44:46                    

      62    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM          4:44:46                    

      63    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM                 4:44:46                    

      64    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM                4:44:46                    

      65    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS      4:44:50                    

      66   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                                4:45:48                    

      67    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM              4:45:55                    

      68    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM          4:45:59                    

      69    92   10052873670     ASENOV Dean *                         REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI    4:46:00                    

      70   111  10015385291     HRISTOV Hristo                         TZAR SIMEON                                    4:46:00                    

      71   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAULA                                           4:46:00                    

      72    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                           4:48:14                    

      73    93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI    4:49:39                    

             15   10015213725     ILIĆ Ognjen *                            SERBIA NATIONAL TEAM        Abandone/Незав.

             42   10014421254     MIHAILOV Mihail *                      UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS Abandone/Незав.

             91   10013996878     RADOSLAVOV Kiril                     REGIONAL TEAM DRAG-        Abandone/Незав.

             94   10051867904     PEYCHEV Spass *                      REGIONAL TEAM DRAG-        Abandone/Незав.

 

Nombre de partants:77

Arrives hors delais:0

Abandons: 4

                                            

                                 

                                           Отборно Класиране за Етапа

          

           1    KOLSS CYCLING TEAM                            13:02:54                  0                11

           2    BULGARIAN NATIONAL TEAM                    13:10:59              8:05             27

           3    MINSK CYCLING CLUB                             13:15:50            12:56                27

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                   13:30:06            27:12             49

           5    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                 13:43:04            40:10             71

           6    CATFORD BANKS                                   13:45:15            42:21                  64

           7    NESSEBAR SHOCKBLAZE                         13:47:05            44:11             83

           8    TURKISH NATIONAL TEAM                        13:49:32            46:38               72

           9    STEAULA                                              13:55:11            52:17                      86

         10    LEADOUT ASPIRE                                   13:58:12            55:18                100

         11    TZAR SIMEON                                        13:58:38            55:44                  111

         12    SERBIA NATIONAL TEAM                          13:58:48            55:54              114

         13    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                14:06:06          1:03:12           114

         14    KOBANYA CYCLING TEAM                        14:10:31          1:07:37              154

 

                                              

Еtape  N:    1                       Класиране за Активност за Етапа

  

                                    Premium     1    61.6 km

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM              3

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           2

         3      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               1

                                    Premium     2    ROZINO - 104.7 km

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM              3

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           2

         3      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               1

  

                       Класиране за Катерачи за Етапа

 

                                    Premium     1    31.6 km

         1      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB                   3

         2      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         3     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAULA                                             1

                                    Premium     2    41.1 km

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM                     5

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           3

         3      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB                     2

         4     141     10010958455      FOX Will                                         CATFORD BANKS                                  1

                                    Premium     3    55.2 km

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM                     3

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           2

         3      13      10010125669      KALABA Dusan *                               SERBIA NATIONAL TEAM                  1

                                    Premium     4    90.7 km

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM                     5

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           3

         3      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB                     2

         4      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB                      1

                                    Premium     5    BEKLEMETO - 133.9 km

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM                     7

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           5

         3      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB                     3

         4      45      10008697648      TIVANI.PEREZ German.Nicolas *          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         5      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM                        1

                                               

                                                          Класиране за Награди за Етапа

    

                                    Premium     1    IVAN POPOV 36.8 km

       1   26  10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM

                                     Classement Final de L'Etape U23

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

         

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS    4:22:41                    

        2   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                              4:34:13                    

        3    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM                   4:34:38     

 

                                               Временно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    1    Sofia-Troyan

          Nbre de km:       160       km.                   Moyenne du vainqueur:    37.277   km./h.

     

        1    22   10004738533     LAGKUTI Sergiy                         KOLSS CYCLING TEAM                   4:17:22                 0           1

        2    81   10007528089     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE         4:20:51               3:29        2

        3   131  10008008241     TANOVITCHII Nicolae                 TUSNAD DRAG CYCLING               4::22:28               5:06        3

        4    21   10003260190     BUTS Vitaliy                              KOLSS CYCLING TEAM                      4:22:41              5:19        4

        5    32   10006492112     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING CLUB                    4:22:41              5:19        5

        6    26   10004599400     VASYLYUK Andriy                      KOLSS CYCLING TEAM                     4:22:41              5:19        6

        7    52   10004599905     MIHAYLOV Nikolay                     BULGARIAN NATIONAL TEAM           4:22:41          5:19        7

        8    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-                4:22:41          5:19        8

        9    54   10003041942     GERGANOV Evgeni                    BULGARIAN NATIONAL TEAM         4:22:41          5:19        9

      10    31   10006918306     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING CLUB                     4:23:34          6:12       10

      11    51   10003042043     KONSTANTINOV Radoslav           BULGARIAN NATIONAL TEAM        4:25:37          8:15       11

      12    34   10002670110     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING CLUB                         4 :29:35         12:13       12

      13    36   10003243723     VORGANOV Eduard                   MINSK CYCLING CLUB                       4:29:35         12:13       13

      14    25   10011241270     LLIBERT Sendros.Juve                KOLSS CYCLING TEAM                     4:30:25         13:03       14

      15    43   10010590461     ANDREEV Yordan                      UNIEURO TREVIGIANI-                        4:30:34         13:12       15

      16   122  10009712310     BALKAN Serkan                         TURKISH NATIONAL TEAM                  4:31:52         14:30       16

      17    23   10007157570     PREVAR Oleksandr                    KOLSS CYCLING TEAM                       4:33:02         15:40       17

      18   143  10013824403     CARPENTER Lawrence                CATFORD BANKS                              4:34:11         16:49       18

      19   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                                4:34:13         16:51       19

      20   126  10008683100     SAMLI Ferit.Can                         TURKISH NATIONAL TEAM                    4:34:38         17:16       20

      21    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM                      4:34:38         17:16       21

      22   103  10009041087     PLESEA Valentin                        STEAULA                                                 4:35:16         17:54       22

      23    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                                 4:36:01         18:39       23

      24    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB                          4:36:51         19:29       24

      25   101  10007390370     CRISTA Daniel                          STEAULA                                                   4:36:51         19:29       25

      26    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-                          4:36:51         19:29       26

      27   146  10009790516     PYM George                             CATFORD BANKS                                      4:36:51         19:29       27

      28   132  10050085427     LEZICA Facundo.Gabriel              TUSNAD DRAG CYCLING                     4:37:28         20:06       28

      29   112  10004812796     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON                                           4:37:47         20:25       29

      30   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                                           4:37:47         20:25       30

      31    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                                   4:39:07         21:45       31

      32    14   10008695830     STAFANOVIC Stefan                   SERBIA NATIONAL TEAM                      4:39:24         22:02       32

      33    35   10006876977     GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING CLUB                         4:39:24         22:02       33

      34     1    10005675692     ASADOV Elchin                         SYNERGY BAKU CYCLING                      4:39:58         22:36       34

      35    41   10009398472     CHOLAKOV Stanimir                   UNIEURO TREVIGIANI-                           4:42:36         25:14       35

      36   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM                   4:43:02         25:40       36

      37    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE                      4:43:04         25:42       37

      38     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING                    4:43:04         25:42       38

      39   105  10055525915     BIDILICI Andrei.Cosmin               STEAULA                                                 4:43:04         25:42       39

      40   135  10005747737     KRASNOV Leonid                      TUSNAD DRAG CYCLING                       4:43:04         25:42       40

      41    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM                         4:43:04         25:42       41

      42     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING                      4:43:04         25:42       42

      43     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING                   4:43:04         25:42       43

      44    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE                        4:43:04         25:42       44

      45   144  10010994124     FOWLER George                       CATFORD BANKS                                    4:43:04         25:42       45

      46    73   10010786279     POULTON Jared                        LEADOUT ASPIRE                                    4:43:04         25:42       46

      47   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING                        4:43:04         25:42       47

      48   145  10013303633     JOBBER James                         CATFORD BANKS                                      4:43:04         25:42       48

      49    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM                      4:43:04         25:42       49

      50    64   10062178802     BERNARD Bence                       KOBANYA CYCLING TEAM                      4:43:04         25:42       50

      51   134  10036595858     BARTHA CSABA                         TUSNAD DRAG CYCLING                       4:43:04         25:42       51

      52   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                                             4:43:04         25:42       52

      53   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM                     4:44:23         27:01       53

      54   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAULA                                                   4:44:23         27:01       54

      55    61   10014543314     BERTALAN Balazs.Karoly *           KOBANYA CYCLING TEAM                   4:44:23         27:01       55

      56   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                                            4:44:23         27:01       56

      57    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM                  4:44:43         27:21       57

      58    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE                      4:44:43         27:21       58

      59   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM                      4:44:43         27:21       59

      60   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM                       4:44:46         27:24       60

      61    11   10002538350     JOVANOVIĆ NebojšA                  SERBIA NATIONAL TEAM                         4:44:46         27:24       61

      62    53   10052867509     LAZAROV Nedko                       BULGARIAN NATIONAL TEAM                   4:44:46         27:24       62

      63    63   10010039985     LÓKI Bence                              KOBANYA CYCLING TEAM                          4:44:46         27:24       63

      64    12   10007298727     DANAILOVIC Marko                    SERBIA NATIONAL TEAM                          4:44:46         27:24       64

      65    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-                             4:44:50         27:28       65

      66   141  10010958455     FOX Will                                  CATFORD BANKS                                           4:45:48         28:26       66

      67    65   10005508570     MOLNAR Istvan                         KOBANYA CYCLING TEAM                          4:45:55         28:33       67

      68    55   10015272026     RUSEV Teodor                          BULGARIAN NATIONAL TEAM                     4:45:59         28:37       68

      69    92   10052873670     ASENOV Dean *                         REGIONAL TEAM DRAG-                            4:46:00         28:38       69

      70   111  10015385291     HRISTOV Hristo                         TZAR SIMEON                                               4:46:00         28:38       70

      71   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAULA                                                      4:46:00         28:38       71

      72    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                                       4:48:14         30:52       72

      73    93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-                            4:49:39         32:17       73

                                                   

                           Временно Отборно Класиране

         

           1    KOLSS CYCLING TEAM                             13:02:54                  0            11

           2    BULGARIAN NATIONAL TEAM                     13:10:59              8:05            27

           3    MINSK CYCLING CLUB                              13:15:50            12:56            27

           4    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS                    13:30:06            27:12            49

           5    TUSNAD DRAG CYCLING TEAM                  13:43:04            40:10            71

           6    CATFORD BANKS                                    13:45:15            42:21            64

           7    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          13:47:05            44:11            83

           8    TURKISH NATIONAL TEAM                         13:49:32            46:38            72

           9    STEAULA                                               13:55:11            52:17            86

         10    LEADOUT ASPIRE                                    13:58:12            55:18          100

         11    TZAR SIMEON                                         13:58:38            55:44          111

         12    SERBIA NATIONAL TEAM                           13:58:48            55:54          114

         13    SYNERGY BAKU CYCLING PROJ                 14:06:06          1:03:12          114

         14    KOBANYA CYCLING TEAM                         14:10:31          1:07:37          154

                                                      Classement General - Activite

Еtape  N:    1                      Временно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM              6

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           4

         3      36      10003243723      VORGANOV Eduard                          MINSK CYCLING CLUB               1

         4      33      10009049575      IVASHKIN Anton *                             MINSK CYCLING CLUB               1

                                                  

                        Временно Класиране за Катерачи

      

         1      22      10004738533      LAGKUTI Sergiy                               KOLSS CYCLING TEAM             20

         2      81      10007528089      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE          13

         3      32      10006492112      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING CLUB              10

         4      45      10008697648      TIVANI.PEREZ German.Nicolas *          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         5      41      10009398472      CHOLAKOV Stanimir                          UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     2

         6      21      10003260190      BUTS Vitaliy                                    KOLSS CYCLING TEAM              1

         7      34      10002670110      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING CLUB               1

         8      13      10010125669      KALABA Dusan *                               SERBIA NATIONAL TEAM            1

         9     101     10007390370      CRISTA Daniel                                 STEAULA                                1

       10     141     10010958455      FOX Will                                         CATFORD BANKS                     1

 

                                 Временно Класиране за най-млад Състезател

         

        1    45   10008697648     TIVANI.PEREZ German.Nicolas *    UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     4:22:41           0        8

        2   142  10013263823     FERGUSON Callum  *                  CATFORD BANKS                      4:34:13      11:32       19

        3    13   10010125669     KALABA Dusan *                        SERBIA NATIONAL TEAM            4:34:38      11:57       21

        4    74   10014248573     VAN.NIEKERK Aidan *                 LEADOUT ASPIRE                     4:36:01      13:20       23

        5    33   10009049575     IVASHKIN Anton *                       MINSK CYCLING CLUB               4:36:51      14:10       24

        6    46   10053570050     MUÑOZ  Matias  *                       UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     4:36:51      14:10       26

        7   113  10011134570     GENOV Nikolay *                       TZAR SIMEON                          4:37:47      15:06       30

        8    72   10017730267     MUNTON Byron *                       LEADOUT ASPIRE                     4:39:07      16:26       31

        9   123  10009240747     YILMAZ Yunus.Emre *                  TURKISH NATIONAL TEAM          4:43:02      20:21       36

      10    82   10010649065     MUHTAROV Ivan *                      NESSEBAR SHOCKBLAZE           4:43:04      20:23       37

      11     2    10010197007     MIKAYILZADE Musa *                  SYNERGY BAKU CYCLING           4:43:04      20:23       38

      12    24   10011241371     SOLTASIUK Vladyslav *               KOLSS CYCLING TEAM               4:43:04      20:23       41

      13     3    10009802741     ALIZADA Elgun *                        SYNERGY BAKU CYCLING           4:43:04      20:23       42

      14     4    10009737972     GAHRAMANLI Kanan *                 SYNERGY BAKU CYCLING           4:43:04      20:23       43

      15    84   10053596726     TATAR Onur *                           NESSEBAR SHOCKBLAZE           4:43:04      20:23       44

      16   133  10036595959     LASZLO Peter *                          TUSNAD DRAG CYCLING            4:43:04      20:23       47

      17    62   10009500627     MORICZ Daniel *                        KOBANYA CYCLING TEAM           4:43:04      20:23       49

      18   114  10010648964     AZHI Ivan *                               TZAR SIMEON                          4:43:04      20:23       52

      19   125  10009822242     TIRYAKI Oguzhan *                     TURKISH NATIONAL TEAM          4:44:23      21:42       53

      20   104  10009975018     LEONARD Barbu *                      STEAULA                                 4:44:23      21:42       54

      21    61   10014543314     BERTALAN Balazs.Karoly *           KOBANYA CYCLING TEAM           4:44:23      21:42       55

      22   115  10014419840     BEEV Adriyan *                          TZAR SIMEON                          4:44:23      21:42       56

      23    56   10014420446     DOBREV Denis *                        BULGARIAN NATIONAL TEAM      4:44:43      22:02       57

      24    83   10015302338     CHAVDROV Petar *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE           4:44:43      22:02       58

      25   121  10015280514     DILEK Halil.Ibrahim *                   TURKISH NATIONAL TEAM          4:44:43      22:02       59

      26   124  10011150031     KOKLU Mustafa *                        TURKISH NATIONAL TEAM          4:44:46      22:05       60

      27    44   10010086970     RAVANELLI Simone *                  UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS     4:44:50      22:09       65

      28    92   10052873670     ASENOV Dean *                         REGIONAL TEAM DRAG-             4:46:00      23:19       69

      29   102  10011000689     HORVATH Roland *                    STEAULA                                 4:46:00      23:19       71

      30    71   10014256758     HATTINGH Jarrod *                    LEADOUT ASPIRE                     4:48:14      25:33       72

      31    93   10023466102     MIHAYLOV Doncho *                  REGIONAL TEAM DRAG-             4:49:39      26:58       73

                                                                 

                      Носители на Лидерски Фанелки

         

YELLOW JERSEY          22   10004738533       LAGKUTI Sergiy                      KOLSS CYCLING TEAM

GREEN JERSEY            81   10007528089       ALEKSIEV Aleksandar               NESSEBAR SHOCKBLAZE

POLKA DOT JERSEY      32   10006492112       BAZHKOU Stanislau                 MINSK CYCLING CLUB

WHITE JERSEY            45   10008697648       TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

                                          

 

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13