Новини

Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ с пет медала от шампионата на писта

 

Даниел Иванов

 

Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ спечели златен, бронзов и три сребърни медала в индивидуалните дисциплини на държавния шампионат на писта за юноши старша възраст в Пловдив.

 

Съекипникът му Георги Петков е трети на „темпови обиколки”, а отборът - „сребърен” в преследването на 4000 м.

 

Така бегачите на Nessebar Shockblaze завоюваха общо седем медала от десетте дисциплини и в крайното отборно класиране по точки заеха второто място след „Драг”, София /с 10 медала/. Трети е тимът „Печенеги” от Пазарджик.

 

С най-много шампионски титли – три, е Мартин Папанов от „Лястовица 1905” /Казанлък/, а по две имат Ясен Александров /”Варна”/ и Мартин Попов /”Драг”/, който също е с пет медала от индивидуалните дисциплини. Общо петима спечелиха златни медали на първенството.  

 

КЛАСИРАНЕ

 

200 м

1. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ 12,01

2. Ясен Александров /”Варна”/ 12,14

3. Димитър Тотков /”Печенеги”, Пазарджик/ 12,40

4. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 12,51

7. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ 13,55

10. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 13,92

 

1000 м от място

1. Ясен Александров /”Варна”/ 1.11,485  

2. Георги Гинин /”Печенеги”/ 1.13,800  

3. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ 1.13.884

4. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 1.14.972

12. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ 1.21.138

15. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 1.22.96

 

3000 м индивидуално преследване

1. Мартин Попов /”Драг”, София/ 3.37.221

2. Ясен Александров /”Варна”/ 3.41.121

3. Георги Гинин /”Печенеги”/ 3.43.65

4. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ 3.49.187

9. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 3.54.819

12. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 4.19.448

Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ - декласиран

 

4000 м отборно преследване

1. „Драг” 4:55,59

2. Nessebar Shockblaze 5:06,10

 /Йоан Костов, Тодор Балабанов, Даниел Иванов и Георги Петков/

3. „Печенеги” 5:40,16

 

Бързини

1. Ясен Александров /”Варна”/ 25 т.

2. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ 21

3. Мартин Попов /”Драг”/ 19

5. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 16

7. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ 10

8. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 7

 

Елиминиране чрез отпадане

1. Мартин Папанов /„Лястовица-1905”/ 11.58  25 т.

2. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ 21

3. Атанас Фотев /”Драг”/ 19

9. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 12

10. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 11

15. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ 6

 

Издръжливост по точки

1. Мартин Папанов /”Лястовица-1905”/ 24,29  25 т.

2. Мартин Попов /”Драг”/  21

3. Венцислав Венков /”Драг”/  19

7. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 15

15. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/  8

16. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 7

 

Омниум

1. Мартин Папанов /”Лястовица”/ 28 40 52 36 50 206 т.

2. Мартин Попов /”Драг”/ 30 14 51 40 42 177

3. Венцислав Венков /”Драг”/ 38 32 35 22 38 165

6. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ 22 38 38 30 128

8. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 36 22 28 26 112

12. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 12 24 -40 18 16 30

13. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ 18 12 -40 20 14 24

 

Скрач

1. Мартин Попов /”Драг”/ 14.20 25

2. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ 21

3. Мартин Папанов /”Лястовица-1905”/ 19

7. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 14

11. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ 10

12. Тодор Балабанов /Nessebar Shockblaze/ 9

 

Темпови обиколки

1. Георги Гинин /”Печенеги”/ 7 т.

2. Венцислав Венков /”Драг”/ 4

3. Георги Петков /Nessebar Shockblaze/ 3

10. Даниел Иванов /Nessebar Shockblaze/ -15

12. Йоан Костов /Nessebar Shockblaze/ -20

15. Тодор Балабанов/Nessebar Shockblaze/

 

КРАЙНО ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ

1. „Драг” 619 т.

2. Nessebar Shockblaze 426

3. „Печенеги” 319

Коментари

Nessebar Shockblaze

[1] 2 3 4  ...7