Новини

Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/ завърши осми в Румъния

 

Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/ - отново в Топ 10, този път - в Румъния  

 

Александър Алексиев /Nessebar Shfckblaze/ зае осмото място в крайното класиране на завършилата днес Обиколка на Бихор /Румъния/, на 1:27 мин от победителя Родолфо Торес /Androni/.

 

Втори и трети са съответно Лука Чирико /Torku, Тур/, на 27 сек от първия, и Иван Рамиро Соса /Androni/, на 35 сек.

 

Иван Ажи /Nessebar Shockblaze/ е 34-и, на 4:43 мин. Другите им съотборници са във втората половина на крайното подреждане.

 

Последният, 3. етап: 161 км с начало и край в град Орадя, завърши с групов финал, в който на първите три места са италианци: Матео Малучели /Androni/, Матиа Марчели /Abmol/ и Даниеле Кацола /Cipollini/. Всички с време 3.40:15 ч, което е времето и на основната група от 94-има бегачи.

 

Капитанът на нашия тим, Александър Алексиев, отново се представи много добре, като финишира девети, с което бетонира мястото си в Топ 10 в крайното класиране.  

 

С основната група завършиха още два от Nessebar Shockblaze – 58. Иван Ажи и 70. Иван Мухтаров, като Иван Ажи зае 12-ото място в крайното подреждане сред бегачите до 23 години – несъмнен успех за него.

 

В основната група финишираха още двама българи - от регистрирания у нас континентален тим Unieuro Trevigiani-Hemus 1896 /UNI/ - Михаил Михайлов /53./ и Станимир Чолаков /59./.

 

КЛАСИРАНЕ

 

3. ЕТАП: ОРАДЯ – ОРАДЯ, 161 КМ

 

1. Матео Малучели /Androni/                   3.40:15

2. Матиа Марчели /Abmol/                           „

3. Даниеле Кацола /Cipollini/                       „ 

9. Aлександър Алексиев                           „

53. Mихаил Михайлов /UNI/                          „

58. Иван Ажи                                              „ 

59. Станимир Чолаков /UNI/                         „

70. Иван Мухтаров                                     „

95. Йордан Aндреев UNI                            0,17

106. Петър Чавдаров                               0,36

111. Пламен Димов                                  6:13

121. Онур Татар                                      13:55

133. Николай Генов                                16:28

 

 

КРАЙНО ИНДИВИДУАЛНО КЛАСИРАНЕ

 

1. Родолфо Торес /Androni/                             10.31:35

2. Лука Чирико /Torku, Тур/                                   0,27

3. Иван Рамиро Соса /Androni/                              0,35

8. Александър Алексиев                                    1:27

34. Иван Ажи                                                      4:43

53. Станимир Чолаков /UNI/                                 9:27

58. Михаил Михайлов /UNI/                                11:34

71. Йордан Андеев /UNI/                                    13:42

96. Иван Мухтаров                                           29:36

106. Пламен Димов                                         33:18

116. Петър Чавдаров                                       41:50

123. Онур Татар                                             1.02:41

125. Николай Генов                                       1.05:18

 

Коментари

Nessebar Shockblaze

[1] 2 3 4  ...7