Новини

ЧКЛ „Спринт”: Анкета „Колоездач на годината `2016” – номинации

 

 

 

Представяме ви предложенията от клубовете за участие на техни състезатели в анкетата, организирана от ЧКЛ „Спринт”, за колоездач на 2016 г.

 

Допитването навлиза във втората, решителна фаза – от тези номинации представителите на клубовете трябва да класират най-добрите в четирите възрастови групи от всичките видове на колоездачния спорт – шосе, планинско, писта и т. н.

 

Класирането ще стане по точки: съответно 3 /за първия/, 2 и 1.

 

Очакваме листите с първите трима във всяка категория до 10 януари 2017 г.

 

Внимание: При избора има само едно, но съществено условие: представителите на клубовете трябва да определят челните тройки, като нямат право да посочват в тях състезатели от СВОЯ клуб.

 

Резултатите от анкетата „Колоездач на годината `2016 г.” ще бъдат обявени на специално тържество, на което ще бъдат раздадени и наградите на отличените спортисти.

 

Ето и номинираните колоездачи по групи, от които трябва да бъдат съставени челните и окончателни тройки.

 

МОМЧЕТА*

 

1. Александър Ангелов /”Свиленград”/

2. Ангел Ангелов /”Несебър”/

3. Атанас Лазаров /”Печенеги”, Пазарджик/

4. Валентин Стефанов /”Янтра-Исполин”, Габрово/

5. Габриел Грозев /”Загорец”, Нова Загора/

6. Денис Искрев /”Несебър”/

7. Денис Рустемов /”Цар Симеон”, Пловдив/                        

8. Иван Бонев /”Сините камъни”, Сливен/

9. Йордан Петров /”Сините камъни”, Сливен/

10. Любомир Бакърджиев /”Несебър”/

11. Николай Недев /”Янтра-Исполин”, Габрово/

12. Симеон Петров /”Янтра-Исполин”, Габрово/

13. Стефан Христов /”Драг”, София/

 

 

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

 

1. Венцислав Венков /”Драг”, София/

2. Гавраил Стефанов /”Янтра-Исполин”, Габрово/

3. Георги Петков /”Несебър”/                     

4. Давид Златев /”Загорец”, Нова Загора/

5. Даниел Иванов /”Несебър”/

6. Иван Христов /”Свиленград”/

7. Иво Тофтев /”Черноморец”, Бургас/

8. Калоян Тачев /”Загорец”, Нова Загора/     

9. Митко Тодоров /”Несебър”/

10. Преслав Балабанов /”Несебър”/   

11. Тодор Балабанов /”Несебър”/

12. Цветомир Бончев /”Добрич”/

13. Янис Маринов /”Добрич”/

 

 

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ

 

1. Ангел Гергински /”Печенеги”, Пазарджик/

2. Атанас Димитров /”Несебър”/

3. Георги Гинин /”Печенеги”, Пазарджик/

4. Добрин Добрев /”Добрич”/

5. Йоан Костов /”Хемус 1896”, Троян/

6. Кристиян Митев /”Хемус 1896”, Троян/

7. Мартин Папанов /”Лястовица”, Казанлък/

8. Нягол Няголов /”Черноморец”, Бургас/

9. Онур Татар /”Несебър”/

10. Петър Стоянов /”Изорекс” , Белгия/

11. Ясен Александров /”Варна”/

 

 

МЪЖЕ

 

1. Александър Алексиев  /”Несебър”/

2. Георги Георгиев /”Брисаспор”, Турция/

3. Евгени Балев /”Несебър”/

4. Иван Мухтаров /”Несебър”/

5. Мирослав Минчев /”Спринт”, Разград/

6. Николай Михайлов /”ССС Спранди Полковице”, Полша/   

7. Радослав Константинов /”Черноморец”, Бургас/

8. Станимир Чолаков /”Хемус 1896”, Троян/

9. Стефан Христов /”Брисаспор”, Турция/

10. Тодор Ангелов /”Несебър”/

 

...

* Имената са подредени по азбучен ред.

Коментари

Игри и кампании

[1] 2 3 4  ...26