Новини

Италианецът Марко Текио триумфира в 65. Обиколка на България

 

Победителят в 65. Обиколка - Марко Текио /"Униеуро"/, и първите в надпреварите за най-добър катерач - Станислав Бажков /"Минск", вляво/, и най-активният бегач - Евгения Сабол /"Минск"/

 

Италианецът Марко Текио /”Униеуро”/ спечели 65. Обиколка на България, като завърши с първите в 6. етап: Мъглиж - Троян, 132 км. Там победата взе украинецът Виталий Бутс /”Колс”.

  

Втори и трети в последната отсечка са съответно  Филипо Фиорели /”Делио Галина Колосио”/ и Евгений Гидих /”Вино Форевър”/ - с времето на победителя - 3.13:34 ч.

 

Не настъпиха промени в генeралното класиране. Втори и трети са съответно Симоне Раванели /”Униеуро”/ и Жандос Бижигитов /”Вино Форевър”/.  

 

В челната група от 26 души бяха и бегачите на Nessebar Shockblaze Александър Алексиев /10-и/ и Евгени Балев /19-и/, който зае престижното шесто място в крайното подреждане. Двамата са и най-добре представилите се българи в Обиколката, а единственият българин, етапен победител в състезаниеито, е 23-годишният Александър Алексиев, който дооформи добрите впечатления, които оставиха двамата несебърци на нашия стар и авторитетен тур.

 

Най-добър катерач в Обиколката /бяла фланелка на червени точки/ - Станислав Бажков /”Минск”/.

 

Най-активен бегач /зелена фланелка/ - Евгений Сабол /”Минск”/.

 

С бялото трико за най-добър млад бегач е победителят Текио, който е на 22 години.

 

Наградите в Троян бяха връчени от кмета на града Донка Михайлова, от председателя на Общинския съвет Николай Тодоров и от други ръководни лица от общината. От името на БКС председателят му Евгений Димитров благодари на домакините за добрата им работа по организацията на състезанието и връчи на г-жа Михайлов специален плакет.

 

 

С лавровия венец - Марко Текио. До него е Донка Михайлов, кмет на Троян

Снимки: "Темпо нюз"

 

Какво се случи в последния етап.

 

Окуражен от победата си пред съгражданите си от Мъглиж, Александър Алексиев тръгна силно още от старта и взе премията на кметството в Казанлък. Преди премията за активност на 31. км напред се откъснаха Абдукадир Келечъ /”Бриса”/ Олег Земляков /”Вино Форевър”/,  и Ахмет Оркен /”Торку”/. Такова бе и подреждането в спринта.

 

Челното трио натрупа аванс от 2:50 мин при Карлово /70. км/, а преди това Земляков бе най-бърз на височината от трета категория при Калофер.

 

Преди Сопот Оркен остана без сили и не след дълго основната група го погълна.

 

Отпред бе вече Балкана, който трябваше да бъде преминат през Троянския проход /Беклемето/. На втората премия за активност, преди изкачването, се прояви Келечъ, но стана ясно, че групата ще се раздвижи по серпентините нагоре.

 

Започнаха чести атаки, като към водещия дует Земляков-Келечъ се присъединиха Онур Балкан /”Брисаспор”/ и сърбинът Стефан Стефанович. Активизира се и казахстанецът Бижигитов, когото сме запомнили с добри прояви на Черноморската обиколка миналата година.

 

Първи на върха се изкачи носещият бялата фланелка на червени точки за най-добър катерач – Бажков, с което той узакони победата в тази надпревара. /Преди етапа начело в нея бе напусналият състезанието Андрий Браташчук /”Колс”/.

 

Четвърти на Беклемето бе Станимир Чолаков от „Хемус” /Троян/, а преди него взеха точки Филипо Фиорели /”Делио Галина Колосио”, втори/ и Макс Стедман /”Педал Хевън”/.

 

Шеметното спускане към Троян раздроби основаната група, като лидерските „фланелки” въртяха солидно и до размествания в челото на генералното класиране не се стигна.  

 

 

Classement Final de L'Etape

                              Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    6    MAGLIZH - TROYAN

          Nbre de km:       136       km.                   Moyenne du vainqueur:    42.156   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                      3.13.34   10            

        2    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO            3.13.34    6            

        3    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                      3.13.34    4            

        4    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO            3.13.34                    

        5    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                              3.13.34                    

        6   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                 3.13.34                    

        7   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.13.34                    

        8    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                      3.13.34                    

        9    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                      3.13.34                    

      10   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            3.13.34                    

      11   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                 3.13.34                    

      12    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                 3.13.34                    

      13    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                         3.13.34                    

      14    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                      3.13.34                    

      15   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                 3.13.34                    

      16    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                 3.13.34                    

      17    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM             3.13.34                    

      18    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                      3.13.34                    

      19   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE            3.13.34                    

      20    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                   3.13.34                    

      21    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM             3.13.34                    

      22    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                      3.13.34                    

      23    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                      3.13.34                    

      24    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                      3.13.34                    

      25    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                         3.13.34                    

      26    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                3.13.34                    

      27   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM             3.15.33                    

      28   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV              3.15.33                    

      29    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                   3.15.33                    

      30    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                              3.16.20                    

      31    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                3.16.24                    

      32   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.16.24                    

      33    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO            3.17.14                    

      34   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                         3.17.14                    

      35    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM             3.17.14                    

      36   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                         3.17.14                    

      37    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                 3.17.14                    

      38    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                      3.17.14                    

      39   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.17.14                    

      40    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 3.17.14                    

      41    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM             3.17.14                    

      42   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM        3.17.18                    

      43   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE            3.17.18                    

      44    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                   3.17.18                    

      45    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                   3.17.18                    

      46    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                              3.17.18                    

      47   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV              3.17.18                    

      48   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              3.17.18                    

      49   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM        3.17.18                    

      50   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                         3.17.18                    

      51   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                         3.17.18                    

      52    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM             3.17.18                    

      53   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                         3.17.18                    

      54   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.17.18                    

      55    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                              3.17.37                    

      56   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                         3.18.55                    

      57   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              3.20.07                    

      58    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                3.20.22                    

      59    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                   3.23.59                    

      60   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                 3.29.07                    

      61    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                3.32.23                    

      62   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM        3.32.23                    

      63    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                3.32.23                    

      64   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        3.32.23                    

      65    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM             3.35.20                    

      66    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO            3.37.28                    

      67   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                 3.37.28                    

      68    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO            3.37.28                    

      69    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                         3.37.28                    

      70    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                         3.37.33                    

      71    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                         3.37.33                    

      72    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO            3.37.33                    

      73    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                         3.37.33                    

             16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                Non Parti/Нестарт.

             71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                         Abandone/Незав.

            122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM        Abandone/Незав.

            124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM        Abandone/Незав.

etc.

Nombre de partants:76

Arrives hors delais:0

Abandons:3

                                             Classement Par Equipe Pour L'Etape

Еtape  N:    6                             Отборно Класиране за Етапа

          Pl.  Equipe / Отбор                                 Temps    Diff./Разл.      Points

           1    KOLSS-BDC TEAM                                    9.40.42                  0             24

           2    UNIEURO                                               9.40.42                  0             32

           3    VINO 4-EVER SKO                                    9.40.42                  0             34

           4    DELIO GALLINA COLOSIO                          9.44.22              3.40             39

           5    HEMUS 1896-TROYAN                               9.44.22              3.40             65

           6    TUSNAD CYCLING TEAM                            9.44.22              3.40             73

           7    NESSEBAR SHOCKBLAZE                           9.44.26              3.44             72

           8    TORKU SEKERSPOR                                 9.46.25              5.43             93

           9    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL                9.47.12              6.30             78

         10    BRISASPOR                                            9.47.12              6.30             81

         11    TZAR SIMEON-PLOVDIV                             9.50.09              9.27           123

         12    MINSK CYCLING TEAM                              9.50.20              9.38           115

         13    SZUPER BETON                                       9.51.46            11.04           120

         14    PEDAL HEAVEN                                      10.04.36            23.54           107

         15    ISD JORBI CONTINTALTEAM                     10.06.59            26.17           153

                                                Classement - Activite Pour L'Etape

Еtape  N:    6                       Класиране за Активност за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    PAVEL BANYA - 30,6 km

         1      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             3

         2      62      KAZ19930707      ZEMLYAKOV Oleg                             VINO 4-EVER SKO                     2

         3      46      TUR19930312     ORKEN Ahmet                                  TORKU SEKERSPOR                 1

                                    Premium     2    GAS STATION PETROL - 84,4 km

         1      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             3

         2      62      KAZ19930707      ZEMLYAKOV Oleg                             VINO 4-EVER SKO                     2

         3     152     ITA19870922       MALAGUTI Alessandro                       UNIEURO                                1

 

 

 

 

 

 

 

                                             Classement - Grimpeurs Pour L'Etape

Еtape  N:    6                        Класиране за Катерачи за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    50,9 km

         1      62      KAZ19930707      ZEMLYAKOV Oleg                             VINO 4-EVER SKO                     3

         2      46      TUR19930312     ORKEN Ahmet                                  TORKU SEKERSPOR                 2

         3      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             1

                                    Premium     2    106 km

         1      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM               7

         2      82      ITA19941119       FIORELLI Filippo  *                           DELIO GALLINA COLOSIO          5

         3      36      GBR19960322     STEDMAN Max  *                              PEDAL HEAVEN                        3

         4      91      BUL19911217      CHOLAKOV Stanimir                          HEMUS 1896-TROYAN               2

         5      54      ESP19921109      LESTIDO Martin                                TUSNAD CYCLING TEAM            1

                                                Classement - Awards Pour L'Etape

Еtape  N:    6                          Класиране за Награди за Етапа

    Pl.   No      UCI Cod   Nom , Prenom                       Equipe                                    Award

                                    Premium     1    KAZANLAK  MUNICIPALITY

       1   111 BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE

       2   72  TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR

       3   32  GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN

                                     Classement Final de L'Etape U23

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

          Еtape  N:    6

    Pl.    No    UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO          3.13.34    6            

        2    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                    3.13.34    4            

        3    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO          3.13.34     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                  UNION BULGARE DE CYCLISME

                                    65 - TOUR DE BULGARIE  28.08 - 02.09.2016

                                     Classement General Individuel

                               Крайно Индивидуално Класиране

          Nbre de km:       907       km.                   Moyenne du vainqueur:     42.31    km./h.

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                               21.29.06       40

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.27       30

        3    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                         1.49       16

        4    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         2.29       12

        5    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                         2.52       10

        6   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE               3.50        8

        7    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                         4.11        6

        8    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                   4.34        3

        9    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                            4.35         

      10    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                         4.36         

      11    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                         5.29         

      12   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    5.29         

      13    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM                6.00         

      14    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                     6.48         

      15    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            6.51         

      16   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    8.53         

      17   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                9.07         

      18   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL   10.07         

      19    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM               10.22         

      20    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               11.39         

      21   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                          11.46         

      22    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                    13.09         

      23    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO             13.39         

      24    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                       17.04         

      25    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                       18.25         

      26    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                               19.40         

      27    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                 22.36         

      28   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE              22.43         

      29    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                               23.08         

      30    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                  23.11         

      31   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL   23.13         

      32    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                       23.34         

      33   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                          25.28         

      34    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                    26.16         

      35   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                  26.53         

      36    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                 31.08         

      37    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM               33.02         

      38    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                  35.16         

      39    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                       35.31         

      40   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                38.09         

      41   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM          38.23         

      42    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO             42.00         

      43    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                 43.06         

      44    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO             43.07         

      45    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                    43.14         

      46   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          43.37         

      47   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                44.26         

      48   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                          44.40         

      49    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                    45.36         

      50   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                  50.05         

      51   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                          50.53         

      52   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          52.32         

      53   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          58.46         

      54    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM               1.02.00         

      55   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV             1.02.10         

      56    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                             1.03.28         

      57    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                        1.03.40         

      58    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM            1.08.56         

      59   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                1.09.55         

      60    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM            1.11.42         

      61   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV             1.11.47         

      62   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM       1.12.32         

      63   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                        1.14.12         

      64    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                        1.16.30         

      65    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                1.16.40         

      66    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                1.22.45         

      67   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1.27.19         

      68    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO           1.27.37         

      69    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                        1.37.26         

      70    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                        1.38.39         

      71    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO           1.48.29         

      72    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO           1.49.00         

      73    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM            2.00.50         

                                                   Classement General Par Equipe

                                                     Крайно Отборно Класиране

          Pl.  Equipe / Отбор                                  Temps   Diff./Разл.      Points

           1    VINO 4-EVER SKO                                    64.35.47                  0          234

           2    KOLSS-BDC TEAM                                    64.36.48              1.01          198

           3    UNIEURO                                               64.49.50            14.03          267

           4    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL               64.51.29            15.42          353

           5    BRISASPOR                                            64.51.32            15.45          492

           6    TORKU SEKERSPOR                                65.01.47            26.00          490

           7    MINSK CYCLING TEAM                              65.09.45            33.58          538

           8    TUSNAD CYCLING TEAM                           65.12.56            37.09          452

           9    PEDAL HEAVEN                                       65.21.32            45.45          447

         10    SZUPER BETON                                      65.41.58          1.06.11          625

         11    ISD JORBI CONTINTALTEAM                      65.52.42          1.16.55          731

         12    DELIO GALLINA COLOSIO                          66.01.00          1.25.13          446

         13    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          66.21.24          1.45.37          661

         14    HEMUS 1896-TROYAN                               66.32.26          1.56.39          845

         15    TZAR SIMEON-PLOVDIV                            66.50.50          2.15.03          853

                                                      Classement General - Activite

                                               Крайно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM              14

         2      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             8

         3      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    6

         4     111     BUL19921105      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           5

         5      44      TUR19940129     CAN SAMLI Ferit  *                             TORKU SEKERSPOR                 5

         6      62      KAZ19930707      ZEMLYAKOV Oleg                             VINO 4-EVER SKO                     4

         7      13      UKR19871030     KONONENKO Mykhaylo                     KOLSS-BDC TEAM                    3

         8     143     BUL19970326      GENOV Nikolay  *                             TZAR SIMEON-PLOVDIV             3

         9      66      KAZ19961023      VOLOSHIN Alexey  *                          VINO 4-EVER SKO                     3

       10     156     ITA19920603       TURRIN Alex                                   UNIEURO                                2

       11      91      BUL19911217      CHOLAKOV Stanimir                          HEMUS 1896-TROYAN               2

       12     136     HUN19951126     ROZSA Balazs  *                               SZUPER BETON                       2

       13     135     HUN19960326     MORICZ Daniel  *                              SZUPER BETON                       2

       14      11      UKR19870331     POLIVODA Oliksandr                         KOLSS-BDC TEAM                    1

       15      46      TUR19930312     ORKEN Ahmet                                  TORKU SEKERSPOR                 1

       16     152     ITA19870922       MALAGUTI Alessandro                       UNIEURO                                1

       17      33      GBR19901203     GARDIAS Dexter                               PEDAL HEAVEN                        1

                                                   Classement General - Grimpeurs

                                                 Крайно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM              21

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    14

         3      11      UKR19870331     POLIVODA Oliksandr                         KOLSS-BDC TEAM                    9

         4      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               8

         5     155     ITA19940831       TECCHIO Marco  *                            UNIEURO                                7

         6      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 7

         7      54      ESP19921109      LESTIDO Martin                                TUSNAD CYCLING TEAM            6

         8      82      ITA19941119       FIORELLI Filippo  *                           DELIO GALLINA COLOSIO          6

         9     154     ITA19950704       RAVANELLI Simone  *                        UNIEURO                                5

       10     111     BUL19921105      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           5

       11      15      ESP19910826      SENDROS JUVE LLIBERT                   KOLSS-BDC TEAM                    4

       12      36      GBR19960322     STEDMAN Max  *                              PEDAL HEAVEN                        4

       13      91      BUL19911217      CHOLAKOV Stanimir                          HEMUS 1896-TROYAN               4

       14      62      KAZ19930707      ZEMLYAKOV Oleg                             VINO 4-EVER SKO                     3

       15      66      KAZ19961023      VOLOSHIN Alexey  *                          VINO 4-EVER SKO                     3

       16     102     ESP19910210      BURMANN LITIN Miguel                      KUOTA-CONSTRUCCIONES        3

       17      46      TUR19930312     ORKEN Ahmet                                  TORKU SEKERSPOR                 2

       18      14      ITA19930215       SPREAFICO MATTEO                        KOLSS-BDC TEAM                    1

       19     106     ESP19860508      FRANCISCO DELGADO David             KUOTA-CONSTRUCCIONES        1

       20      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             1

 

 

                              Classement General Individuel U23

                 Крайно Класиране за най-млад Състезател

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                               21.29.06       40

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.27       30

        3    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         2.29       12

        4    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                            4.35         

        5   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    5.29         

        6    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            6.51         

        7   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                9.07         

        8    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM               10.22         

        9    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               11.39         

      10   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                          11.46         

      11    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO             13.39         

      12    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                       18.25         

      13    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                               19.40         

      14    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                  23.11         

      15    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                       35.31         

      16   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM          38.23         

      17    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO             42.00         

      18    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO             43.07         

      19   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          43.37         

      20   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                44.26         

      21   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                          44.40         

      22    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                    45.36         

      23   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                  50.05         

      24   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                          50.53         

      25   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          52.32         

      26   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          58.46         

      27   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV             1.02.10         

      28    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM            1.08.56         

      29    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM            1.11.42         

      30   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV             1.11.47         

      31   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM       1.12.32         

      32   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                        1.14.12         

      33    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                1.22.45         

      34   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1.27.19         

      35    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO           1.27.37         

      36    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO           1.49.00         

      37    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM            2.00.50         

                                                                  Jersey Classement

Еtape  N:    6                          Носители на Лидерски Фанелки

         Jersey            No     UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe

YELLOW JERSEY         155   ITA19940831       TECCHIO Marco  *                   UNIEURO

GREEN JERSEY            23   BLR19810407      SOBAL Yauhen                        MINSK CYCLING TEAM

POLKA DOT JERSEY      22   BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                 MINSK CYCLING TEAM

WHITE JERSEY            155   ITA19940831       TECCHIO Marco  *                   UNIEURO

          

 

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13