Новини

65. Обиколка, 5. ет.: Ярка победа на Сашо Алексиев в родния му Мъглиж

 

Александър Алексиев /Nessebar Shockblaze/ пресича победно финалната линия  

 

Александър Алексиев от Nessebar Shockblaze спечели след откъсване от челна група 5. етап от Обиколката: Елена - Мъглиж, 79 км, за радост на стотиците посрещачи в родния си град.

 

Втори, три секунди след него, финишира турчинът Ферит Чан Шамлъ /”Торку Шекерспор”, а най-бърз от връхлетялата финала основна група бе украинецът Виталий Бутс /”Колс”/, на 48 сек от победителя.

 

Евгени Балев от Nessebar Shockblaze пристигна с основната група и запази шестата си позиция в генералното класиране, на 3:50 мин от лидера. А той остава същият – италианецът Марко Текио /”Униеуро”/, който е най-напред и в надпреварата за най-добър млад състезател до 23 години /бяло трико/.

 

Зелената фланелка – за най-активен бегач, остава при белорусина Евгений Сабол /”Минск”/, а бялата на червени точки – за най-добър катерач - при украинеца Андрей Браташчук /”Колс”/.

 

 

Евгени Балев /вдясно/ се радва на победата на своя съотбрник в Nessebar Shockblaze Александър Алексиев 

 

Как се разви борбата.

 

Малко след старта в Елена Александър Алексиев и още четирима: Браташчук, Мустафа Саяр /”Торку”/, Мигуел Бурман /”Куота”/ и Марко Данилович /Сърбия/ се откъснаха и по пътя към Твърдишкия проход /височина от първа категория/ запъчнаха да трупат аванс. Челото обаче беше недотам равностойно и този аванс много рядко скачаше над минута. Въпреки това челният квинтет стигна пръв върха и Браташчук не пропусна случая да увеличи преднината си на катерач номер едно. Сашо мина четвърти, но личеше, че е амбициран да се представи силно този ден.

 

След Твърдица имаше премия за активност /на 41. км/, на която бе първи именно нашият бегач с велосипед Shockblaze.

 

Малко преди това към него се бе присъединил Шамлъ, като двамата направиха добър водещ тандем. На секунди ги следваха Браташчук, Саяр и Бурман, а групата бе на около две минути отзад.

 

Сашо взе и премията в памет на загиналия преди години колоездач Георги Коев и - така до финалната му атака в центъра на града, която бе посрещната с горещи аплодисменти от неговите съграждани. Това бе празник за градчето, който е за първи път етапен град в Обиколката на България. Имаше музика, песни и танци, гимнастически изпълнения, а победата на Сашо бе черешката на тортата.

 

Това е първата победа на българин в тазгодишната Обиколка.

 

 

Снимки: Бончук Андонов

 

След финала Александър Алексиев каза: „Това бе моят ден. Исках да спечеля в родния си град и много се радвам, че успях. Въпреки тежкия и дълъг път до Елена вчера, намерих сили за днес през Балкана. Доволен съм, че донесох първата българска етапна победа в тази Обиколка”. 

      

Наградите на най-добрите бяха връчени от кмета на общината Господин Господинов и неговите заместници, а председателят на БКС подари специален плакет, като знак на благодарност за добрата работа на домакините по организацията на етапа.

 

Последният, шести етап, е утре: 132 км от Мътлиж през Балкана /Беклемето/ до Троян.      

 

                                       

                                                                   Classement Final de L'Etape

                                              Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    5    ELENA - MAGLIZH

          Nbre de km:        79        km.                   Moyenne du vainqueur:    43.734   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            1.48.23   10            

        2    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                   1.48.26    6            

        3    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                      1.49.14    4            

        4    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO            1.49.14                    

        5    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                1.49.14                    

        6    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO            1.49.14                    

        7    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                              1.49.14                    

        8    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                      1.49.14                    

        9   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM             1.49.14                    

      10   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                 1.49.14                    

      11   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                 1.49.14                    

      12    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                         1.49.14                    

      13    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                   1.49.14                    

      14    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                      1.49.14                    

      15   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                 1.49.14                    

      16   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 1.49.14                    

      17    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                         1.49.14                    

      18   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV              1.49.14                    

      19    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM             1.49.14                    

      20   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                         1.49.14                    

      21    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM             1.49.14                    

      22    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                      1.49.14                    

      23   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 1.49.14                    

      24    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                      1.49.14                    

      25   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE            1.49.22                    

      26    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM             1.49.22                    

      27    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                      1.49.22                    

      28   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 1.49.22                    

      29    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                 1.49.22                    

      30    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                   1.49.22                    

      31   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM        1.49.22                    

      32    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM             1.49.22                    

      33    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                         1.49.22                    

      34    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                   1.49.22                    

      35    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM             1.49.22                    

      36    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                      1.49.22                    

      37    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                1.49.22                    

      38    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                1.49.22                    

      39    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                              1.49.22                    

      40   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                         1.49.22                    

      41    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                              1.49.22                    

      42    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO            1.49.22                    

      43   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                         1.49.28                    

      44   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                 1.49.28                    

      45    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                              1.49.28                    

      46   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV              1.49.28                    

      47    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                1.49.28                    

      48    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                              1.49.28                    

      49    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                      1.49.28                    

      50    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO            1.49.28                    

      51   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              1.49.28                    

      52    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                      1.49.28                    

      53   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        1.49.28                    

      54   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                         1.49.28                    

      55   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM             1.49.35                    

      56   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 1.49.35                    

      57   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              1.49.35                    

      58   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM             1.49.35                    

      59    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                      1.49.39                    

      60    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                         1.49.39                    

      61   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE            1.49.39                    

      62    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                 1.49.42                    

      63   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM        1.49.42                    

      64   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM        1.49.42                    

      65   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                 1.49.42                    

      66    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                   1.49.46                    

      67   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                         1.49.46                    

      68    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO            1.49.52                    

      69    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO            1.49.52                    

      70    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                      1.49.56                    

      71    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                         1.50.00                    

      72    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                 1.50.02                    

      73    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                         1.50.38                    

      74   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                         1.50.44                    

      75    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 1.51.10                    

      76    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                1.52.07                    

      77    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM             1.53.34                    

 

                                             Classement Par Equipe Pour L'Etape

Еtape  N:    5                             Отборно Класиране за Етапа

          Pl.  Equipe / Отбор                                 Temps    Diff./Разл.      Points

           1    TORKU SEKERSPOR                                 5.27.02                  0             45

           2    NESSEBAR SHOCKBLAZE                           5.27.24                22             87

           3    UNIEURO                                               5.27.42                40             36

           4    KOLSS-BDC TEAM                                    5.27.42                40             39

           5    DELIO GALLINA COLOSIO                          5.27.50                48             52

           6    PEDAL HEAVEN                                        5.27.50                48             62

           7    TUSNAD CYCLING TEAM                            5.27.50                48             66

           8    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL                5.27.50                48             67

           9    VINO 4-EVER SKO                                    5.27.58                56             71

         10    MINSK CYCLING TEAM                              5.27.58                56             80

         11    BRISASPOR                                            5.27.58                56             87

         12    SZUPER BETON                                       5.28.04              1.02           103

         13    TZAR SIMEON-PLOVDIV                             5.28.10              1.08           115

         14    SERBIA NATIONAL TEAM                            5.28.24              1.22           122

         15    ISD JORBI CONTINTALTEAM                       5.28.32              1.30           147

         16    HEMUS 1896-TROYAN                               5.29.06              2.04           163

                                                Classement - Activite Pour L'Etape

Еtape  N:    5                       Класиране за Активност за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    GAS STATION PETROL - 41,4 km

         1     111     BUL19921105      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           3

         2      44      TUR19940129     CAN SAMLI Ferit  *                             TORKU SEKERSPOR                 2

         3      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    1

                                    Premium     2    KAZANLAK - 54,2 km

         1      44      TUR19940129     CAN SAMLI Ferit  *                             TORKU SEKERSPOR                 3

         2     111     BUL19921105      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           2

         3      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    1

 

 

 

                                             Classement - Grimpeurs Pour L'Etape

Еtape  N:    5                        Класиране за Катерачи за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    22,6 km

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    7

         2      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 5

         3     102     ESP19910210      BURMANN LITIN Miguel                      KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3

         4     111     BUL19921105      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           2

         5     122     SRB19930423     DANILOVIC Marko                             SERBIA NATIONAL TEAM            1

                                                Classement - Awards Pour L'Etape

Еtape  N:    5                          Класиране за Награди за Етапа

    Pl.   No      UCI Cod   Nom , Prenom                       Equipe                                    Award

                                    Premium     1    GEORGI KOEV

       1   111 BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE

                                     Classement Final de L'Etape U23

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

          Еtape  N:    5

    Pl.    No    UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                 1.48.26    6            

        2    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO          1.49.14                    

        3    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO          1.49.14                    

     

65 - TOUR DE BULGARIE  28.08 - 02.09.2016

                                    Classement General Individuel

                           Временно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    5    ELENA - MAGLIZH

          Nbre de km:       771       km.                   Moyenne du vainqueur:    42.337   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                               18.15.32       47

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.27     108

        3    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                         1.49       75

        4    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         2.33       39

        5    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                         2.52     125

        6   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE               3.50       83

        7    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                         4.11     108

        8    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                   4.34       48

        9    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                            4.35       90

      10    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                         4.36       65

      11   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    5.13       59

      12   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    5.29       77

      13    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                         5.39       81

      14    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM                6.00     111

      15    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                6.42     118

      16    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                     6.48     177

      17    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            6.51     151

      18   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                7.08     191

      19   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    7.17     205

      20    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                                 7.29     174

      21   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                           8.06     111

      22    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                     9.25     155

      23    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               11.39     168

      24    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO             13.45       67

      25    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                       14.19     240

      26    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                               15.37     206

      27    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                       17.04     150

      28    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                       18.25     194

      29    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                               19.24     183

      30   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL   19.29     156

      31    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                 19.46     215

      32   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                          21.48     217

      33   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE              22.43     127

      34    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                  23.11     216

      35    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                       23.34     142

      36    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                    24.17     201

      37    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                 24.17     231

      38    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                 24.20     254

      39   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.48     217

      40   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                  26.53     149

      41    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM               29.18     204

      42    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                       31.51     198

      43   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM               32.58     187

      44   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                34.25     239

      45   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                  34.32     257

      46   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM          34.39     256

      47    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                    35.11     222

      48    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                  35.16     248

      49    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO             39.27     227

      50    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                    39.30     255

      51    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                           39.46     264

      52   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                          40.56     256

      53    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO             42.00     206

      54   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                42.27     236

      55    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                 43.11     279

      56   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                  46.01     216

      57   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                          47.09     344

      58   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          48.48     278

      59    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                           52.31     221

      60   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               53.33     244

      61   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          53.43     274

      62   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          55.02     236

      63   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                58.26     263

      64    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                             1.00.42     287

      65    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO           1.03.38     299

      66   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV             1.05.14     330

      67    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM            1.08.02     321

      68   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                        1.08.51     371

      69    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM            1.08.56     277

      70    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                1.13.00     339

      71    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                        1.13.27     304

      72    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                        1.14.40     314

      73    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                1.19.05     363

      74   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1.23.35     386

      75    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO           1.24.35     355

      76    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO           1.25.06     315

      77    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM            1.39.04     415

                                                   Classement General Par Equipe

Еtape  N:    5                            Временно Отборно Класиране

          Pl.  Equipe / Отбор                                  Temps   Diff./Разл.      Points

           1    VINO 4-EVER SKO                                    54.55.05                  0          200

           2    KOLSS-BDC TEAM                                    54.56.06              1.01          174

           3    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL               55.04.17              9.12          275

           4    BRISASPOR                                            55.04.20              9.15          411

           5    UNIEURO                                               55.09.08            14.03          235

           6    TORKU SEKERSPOR                                55.15.22            20.17          397

           7    PEDAL HEAVEN                                       55.16.56            21.51          340

           8    MINSK CYCLING TEAM                              55.19.25            24.20          423

           9    TUSNAD CYCLING TEAM                           55.28.34            33.29          379

         10    ISD JORBI CONTINTALTEAM                      55.45.43            50.38          578

         11    SZUPER BETON                                      55.50.12            55.07          505

         12    DELIO GALLINA COLOSIO                          56.16.38          1.21.33          407

         13    SERBIA NATIONAL TEAM                           56.19.58          1.24.53          606

         14    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          56.36.58          1.41.53          589

         15    HEMUS 1896-TROYAN                               56.48.04          1.52.59          780

         16    TZAR SIMEON-PLOVDIV                            57.00.41          2.05.36          730

                                                      Classement General - Activite

Еtape  N:    5                      Временно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM              14

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    6

         3     111     BUL19921105      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           5

         4      44      TUR19940129     CAN SAMLI Ferit  *                             TORKU SEKERSPOR                 5

         5      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    4

         6      13      UKR19871030     KONONENKO Mykhaylo                     KOLSS-BDC TEAM                    3

         7     143     BUL19970326      GENOV Nikolay  *                             TZAR SIMEON-PLOVDIV             3

         8      66      KAZ19961023      VOLOSHIN Alexey  *                          VINO 4-EVER SKO                     3

         9     156     ITA19920603       TURRIN Alex                                   UNIEURO                                2

       10      91      BUL19911217      CHOLAKOV Stanimir                          HEMUS 1896-TROYAN               2

       11     136     HUN19951126     ROZSA Balazs  *                               SZUPER BETON                       2

       12     135     HUN19960326     MORICZ Daniel  *                              SZUPER BETON                       2

       13      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             2

       14      11      UKR19870331     POLIVODA Oliksandr                         KOLSS-BDC TEAM                    1

       15      33      GBR19901203     GARDIAS Dexter                               PEDAL HEAVEN                        1

                                                  Classement General - Grimpeurs

Еtape  N:    5                        Временно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    23

         2      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM              14

         3      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    14

         4      11      UKR19870331     POLIVODA Oliksandr                         KOLSS-BDC TEAM                    9

         5      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               8

         6     155     ITA19940831       TECCHIO Marco  *                            UNIEURO                                7

         7      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 7

         8     154     ITA19950704       RAVANELLI Simone  *                        UNIEURO                                5

         9      54      ESP19921109      LESTIDO Martin                                TUSNAD CYCLING TEAM            5

       10     111     BUL19921105      ALEKSIEV Aleksandar                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           5

       11      15      ESP19910826      SENDROS JUVE LLIBERT                   KOLSS-BDC TEAM                    4

       12      66      KAZ19961023      VOLOSHIN Alexey  *                          VINO 4-EVER SKO                     3

       13     102     ESP19910210      BURMANN LITIN Miguel                      KUOTA-CONSTRUCCIONES        3

       14      91      BUL19911217      CHOLAKOV Stanimir                          HEMUS 1896-TROYAN               2

       15      36      GBR19960322     STEDMAN Max  *                              PEDAL HEAVEN                        1

       16      14      ITA19930215       SPREAFICO MATTEO                        KOLSS-BDC TEAM                    1

       17      82      ITA19941119       FIORELLI Filippo  *                           DELIO GALLINA COLOSIO          1

       18     106     ESP19860508      FRANCISCO DELGADO David             KUOTA-CONSTRUCCIONES        1

       19     122     SRB19930423     DANILOVIC Marko                             SERBIA NATIONAL TEAM            1

                              

                                                     Classement General Individuel U23

                                          Временно Класиране за най-млад Състезател

          Еtape  N:    5

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                               18.15.32       47

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.27     108

        3    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         2.33       39

        4    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                            4.35       90

        5   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES            5.29       77

        6    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                6.42     118

        7    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            6.51     151

        8   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                7.08     191

        9   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                           8.06     111

      10    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               11.39     168

      11    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO             13.45       67

      12    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                               15.37     206

      13    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                       18.25     194

      14    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                  23.11     216

      15   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.48     217

      16    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                       31.51     198

      17   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                  34.32     257

      18   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM          34.39     256

      19    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                    35.11     222

      20    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO             39.27     227

      21   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                          40.56     256

      22    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO             42.00     206

      23   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                42.27     236

      24   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                          47.09     344

      25   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          48.48     278

      26   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               53.33     244

      27   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          53.43     274

      28   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          55.02     236

      29   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                58.26     263

      30    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO           1.03.38     299

      31   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV             1.05.14     330

      32    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM            1.08.02     321

      33   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                        1.08.51     371

      34    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM            1.08.56     277

      35    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                1.19.05     363

      36   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1.23.35     386

      37    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO           1.25.06     315

      38    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM            1.39.04     415

                                                                  Jersey Classement

Еtape  N:    5                          Носители на Лидерски Фанелки

         Jersey            No     UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe

YELLOW JERSEY         155   ITA19940831       TECCHIO Marco  *                   UNIEURO

GREEN JERSEY            23   BLR19810407      SOBAL Yauhen                        MINSK CYCLING TEAM

POLKA DOT JERSEY      16   UKR19920408      BRATASHCHUK Andrii              KOLSS-BDC TEAM

WHITE JERSEY            154   ITA19950704       RAVANELLI Simone  *               UNIEURO

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13