Новини

65. Обиколка, 3. ет.: Колоната има нов водач – италианецът Марко Текио

 

 

 

Италианецът Марко Текио /”Униуеро”/ спечели 3. етап от Обиколката на България: Кърджали – Ивайловград, 157 км, и оглави генералното класиране.

 

Той финишира ръка за ръка със съотборника си Симоне Раванели, със солидна преднина пред третия -  турчина  Онур Балкан /”Брисаспор”/, е още по-солидна от следващите го групи и групички..

 

Досегашният лидер – Филипо Фиорели, също италианец, но от „Делио Галина Колосио”, закъсня с повече от 14 минути и се раздели с най-престижното трико.

 

Новият водач на колоната оглави и надпреварата за най-добре представящ се млад състезател и получи и бялата фланелка.

 

Бялата фланелка на червени точки пък, за най-добрия катерач, остана притежание на украинеца Андрий Браташчук /”Колс”/, но със зеленото трико за най-активен бегач вече е белорусинът Евгени Сабол от „Минск”.

 

Евгени Балев от Nessebar Shockblaz, който е най-надпред в генералното класране от българските колоездачи, пристигна с първите групи - десети и се изкачи от девето на шесто място в генералното класиране, на 3:42 от новия водач.  

 

Втори в главното подреждане е Раванели, на 1:27 мин от лидера, а напред изскочи и Жандош Бижигитов /"Вино Форевър"/ - трети, на 1:41.  

 

Тежкият път и трите височини раздипли колоната на няколко големи и по-малки парчета. За това помогна и страничният вятър, на моменти доста силен.

 

Победителите и носителите на лидерските фланелки бяха наградени от Диана Овчарова, кмет на Ивайловград, както и от други ръководители на града, който за пръв път е етапен център в Обиколката. Домакините обаче се справиха отлично с организацията и получиха специален благодарствен плакет от председателя на Българския колоездачен съюз Евгений Димитров. Шампанското за най-добрите, които се качиха на подиума срещу сградата на общината, бе осигурено от известната местна винарна „Ямантиев”.

 

 

Финал по италиански 

 

 

 

Новият лидер - Марко Текио /"Униеуро"/, в чаровно обръжение 

Снимка: Бончук Андонов

 

Как се разви борбата.

 

Колоната тръгна много бързо и още от старта в Кърджали се заредуваха атака след атака и – все неуспешни.

 

Първата премия за активност,на 12. километър, бе спечелена от Сабол, с което той подсказа, че зелената фланелка му харесва и не би имал нищо против да я притежава.

 

До 40-ия километър имаше още опити за пробиви, но основната група не пускаше никого.

 

На втория премиен спринт – на 76. км в Харманли, най-бърз бе пловдивчанинът Николай Генов /”Цар Симеон”/, което е безспорен успех за него, деветнайсетгодишния.

 

После, към трите последователни височини, започна италианското представление – напред тръгнаха бегачите на „Униуеро”, които бяха неизменно сред първите на трите премии за катерачи.

 

Отзад колоната бе напълно разбита и до финала в южния град не можа да се посъбере и бегачите пристигаха на малки групички и даже един по един. Крайната линия бе на височина и на паваж, което добави допълнителен драматизъм.

 

Появявайки се на последната отсечка до финала, двамата италианци се хванаха за ръце и си заслужиха горещите аплодисменти от отзивчивата и толерантна публика.

 

Утре ще бъде пробяган най-дългият етап в Обиколката: Ивайловград – Елена, 231 км.      

 

Домакините от Ивайловград, въпреки че за първи път посрещат колоездачната колона, се погрижиха и за една своеобразна симбиоза между културата, историята и спорта, като представиха на част от участниците в състезанието интересна забележителност край своя град - вила "Армира", изключителна сграда от римско време. Преживяването наистина бе вълнуващо на това място, облъчено от историята. Освен това ръководителите на състезанието от Българския колоездачмен съюз получиха уверение от кмета на града Диана Овчарова, че Ивайловград е готов да посрещне колоната и следващата година. Много обнадеждаваща новина, която прави малкото погранично градче голямо - при това отворено за съчетаноието спорт-история-култура. Това впрочем би трябвало да бъде и водещата "идеология" на нашето най-авторитетно колоездачно състнезание.       

 

                                    65 - TOUR DE BULGARIE  28.08 - 02.09.2016

                                       Classement Final de L'Etape

                                Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    3    KARDJALI - IVAYLOVGRAD

          Nbre de km:       160       km.                   Moyenne du vainqueur:    41.631   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                 3.50.36   10            

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                 3.50.36    6            

        3    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                              3.51.44    4            

        4    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                      3.51.46                    

        5    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                      3.51.55                    

        6    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                      3.52.07                    

        7    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                         3.53.05                    

        8   161  UKR19870312    DEMENTYEV Yenor                    ISD JORBI CONTINTALTEAM        3.53.54                    

        9    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                         3.54.08                    

      10   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE            3.54.08                    

      11    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                              3.55.36                    

      12    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                      3.55.36                    

      13   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                         3.55.37                    

      14    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM             3.55.37                    

      15    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                      3.55.38                    

      16    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                3.55.40                    

      17    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                   3.55.40                    

      18    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                      3.55.42                    

      19    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                              3.55.42                    

      20    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                         3.55.43                    

      21   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.55.43                    

      22   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV              3.55.43                    

      23   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM             3.55.47                    

      24   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.55.47                    

      25    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                      3.55.47                    

      26    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM             3.55.47                    

      27    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                3.55.52                    

      28   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                 3.55.52                    

      29   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.55.55                    

      30    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                      3.55.59                    

      31    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                   3.56.48                    

      32    61   KAZ19870226     SHUSHEMOIN Alexandr               VINO 4-EVER SKO                      3.55.47                    

      33   101  UKR19800913    SHEYDYK Oleksandr                  KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 3.58.23                    

      34    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                   4.01.00                    

      35   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                 4.01.04                    

      36    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                      4.02.08                    

      37    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                      4.02.08                    

      38    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                4.02.08                    

      39    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                              4.02.58                    

      40   153  ITA19931020      MALUCELLI Matteo                     UNIEURO                                 4.03.14                    

      41    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                              4.03.33                    

      42    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO            4.04.21                    

      43   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                         4.07.19                    

      44    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                      4.07.25                    

      45   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                 4.08.27                    

      46   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 4.08.29                    

      47   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM             4.08.29                    

      48   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                         4.11.10                    

      49   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM             4.11.34                    

      50    43   TUR19930331    KELES Fatih                              TORKU SEKERSPOR                   4.11.34                    

      51   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV              4.11.38                    

      52    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                4.11.40                    

      53   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.11.41                    

      54   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              4.11.41                    

      55   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.11.41                    

      56    95   SRB19911216    KOZOMARA Nikola                     HEMUS 1896-TROYAN                 4.11.43                    

      57    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                 4.11.43                    

      58    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                   4.11.46                    

      59    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                 4.11.46                    

      60    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO            4.11.46                    

      61    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                 4.11.48                    

      62    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM             4.11.48                    

      63    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                   4.11.48                    

      64    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                         4.11.48                    

      65   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM             4.11.51                    

      66    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                4.12.04                    

      67    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                         4.12.23                    

      68    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO            4.13.29                    

      69   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.13.32                    

      70    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO            4.13.32                    

      71    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO            4.13.32                    

      72   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                         4.13.36                    

      73    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                         4.13.36                    

      74   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            4.13.36                    

      75   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                         4.13.36                    

      76   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              4.13.40                    

      77   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.13.42                    

      78    76   TUR19871002    KOKLI Mustafa                           BRISASPOR                              4.13.43                    

      79   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.13.43                    

      80    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 4.16.02                    

      81    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 4.16.02                    

      82    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM             4.16.38                    

      83    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM             4.16.38                    

      84    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM             4.16.38                    

      85   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE            4.16.38                    

      86   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                         4.16.40                    

      87    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO            4.16.53                    

            113  BUL19961012     MUHTAROV Ivan  *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE       Abandone/Незав.

            125  SRB19970704    CATOVIC Elvedin  *                    SERBIA NATIONAL TEAM        Abandone/Незав.

            126  SRB19960227    DRAGOJEVIC Milan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM        Abandone/Незав.

            146  BUL19940221     DUNCHEV Svetlin  *                    TZAR SIMEON-PLOVDIV         Abandone/Незав.

etc.

Nombre de partants:91

Arrives hors delais:0

Abandons:4

                                             Classement Par Equipe Pour L'Etape

Еtape  N:    3                             Отборно Класиране за Етапа

          Pl.  Equipe / Отбор                                 Temps    Diff./Разл.      Points

           1    UNIEURO                                              11.37.04                  0             31

           2    VINO 4-EVER SKO                                   11.39.40              2.36             35

           3    PEDAL HEAVEN                                      11.42.56              5.52             36

           4    BRISASPOR                                           11.43.02              5.58             33

           5    KOLSS-BDC TEAM                                   11.43.09              6.05             32

           6    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL              11.47.25            10.21             74

           7    TORKU SEKERSPOR                               11.53.28            16.24             82

           8    MINSK CYCLING TEAM                             11.53.40            16.36             81

           9    TUSNAD CYCLING TEAM                          12.03.12            26.08           102

         10    SZUPER BETON                                     12.14.06            37.02           104

         11    SERBIA NATIONAL TEAM                          12.15.50            38.46           119

         12    ISD JORBI CONTINTALTEAM                     12.17.16            40.12           116

         13    TZAR SIMEON-PLOVDIV                           12.19.02            41.58           127

         14    NESSEBAR SHOCKBLAZE                         12.24.22            47.18           169

         15    DELIO GALLINA COLOSIO                         12.29.36            52.32           170

         16    HEMUS 1896-TROYAN                              12.35.12            58.08           172

 

 

 

 

 

 

 

                                                Classement - Activite Pour L'Etape

Еtape  N:    3                       Класиране за Активност за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    GAS STATION LUKOIL - 12,3 km

         1      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               3

         2      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             2

         3     135     HUN19960326     MORICZ Daniel  *                              SZUPER BETON                       1

                                    Premium     2    GAS STATION PETROL - 76,4 km

         1     143     BUL19970326      GENOV Nikolay  *                             TZAR SIMEON-PLOVDIV             3

         2     136     HUN19951126     ROZSA Balazs  *                               SZUPER BETON                       2

         3      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               1

                                             Classement - Grimpeurs Pour L'Etape

Еtape  N:    3                        Класиране за Катерачи за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    115,2 km

         1      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM               5

         2     154     ITA19950704       RAVANELLI Simone  *                        UNIEURO                                3

         3      15      ESP19910826      SENDROS JUVE LLIBERT                   KOLSS-BDC TEAM                    2

         4     155     ITA19940831       TECCHIO Marco  *                            UNIEURO                                1

                                    Premium     2    132,5 km

         1     155     ITA19940831       TECCHIO Marco  *                            UNIEURO                                3

         2      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM               2

         3      15      ESP19910826      SENDROS JUVE LLIBERT                   KOLSS-BDC TEAM                    1

                                    Premium     3    148,1 km

         1     155     ITA19940831       TECCHIO Marco  *                            UNIEURO                                3

         2     154     ITA19950704       RAVANELLI Simone  *                        UNIEURO                                2

         3      15      ESP19910826      SENDROS JUVE LLIBERT                   KOLSS-BDC TEAM                    1

                                     Classement Final de L'Etape U23

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

          Еtape  N:    3

    Pl.    No    UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                               3.50.36   10            

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                               3.50.36    6            

        3    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                            3.51.44    4            

 

 

 

                                  

                                    Classement General Individuel

                           Временно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    3    KARDJALI - IVAYLOVGRAD

          Nbre de km:       461       km.                   Moyenne du vainqueur:    43.687   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                               10.32.58       24

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.27       77

        3    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                         1.41       39

        4    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         2.33       23

        5    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                         2.52       84

        6   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE               3.42       45

        7    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                            3.42       50

        8   161  UKR19870312    DEMENTYEV Yenor                    ISD JORBI CONTINTALTEAM           4.51       73

        9   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    5.13       32

      10    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                   5.14       39

      11    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                         5.16       46

      12   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    5.21       34

      13    61   KAZ19870226     SHUSHEMOIN Alexandr               VINO 4-EVER SKO                         5.21       98

      14    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                         5.43       71

      15    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                         6.33       83

      16   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                           6.34       60

      17    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                6.34       69

      18    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                     6.37     124

      19    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                                 6.39     109

      20    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            6.40       98

      21    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM                6.44       83

      22   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                6.44     114

      23    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                         6.44     115

      24   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                    6.49     118

      25    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                   6.49     145

      26   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    6.52     125

      27    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                         7.04     134

      28    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                                 7.43       93

      29    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                     7.45       88

      30   101  UKR19800913    SHEYDYK Oleksandr                  KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    9.20     132

      31   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                  10.38       81

      32    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                       11.36       42

      33    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               11.39     144

      34    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                       13.05       79

      35    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                 13.05     142

      36    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO             13.45       53

      37   153  ITA19931020      MALUCELLI Matteo                     UNIEURO                                  14.05       62

      38    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                               14.30     131

      39    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                       17.30       95

      40   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                          18.16     140

      41   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                  18.32     101

      42   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL   19.26     112

      43    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                    19.50     168

      44   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM               21.25     132

  30.8.2016 г.                                                                                                                         Page 1 of 5

 

      45    43   TUR19930331    KELES Fatih                              TORKU SEKERSPOR                    22.31     113

      46    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                 22.37     165

      47   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                22.38     144

      48   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM          22.38     152

      49    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                    22.43     129

      50    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                  22.43     136

      51    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                           22.45     136

      52    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM               22.45     146

      53    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                    22.45     156

      54    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                 23.01     140

      55    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                  23.35     171

      56    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO             24.29       95

      57   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.29     139

      58   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE              24.33     123

      59   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                          24.33     160

      60    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                           25.16     129

      61    76   TUR19871002    KOKLI Mustafa                           BRISASPOR                               25.55     169

      62    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO             27.46     138

      63   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                          30.22     222

      64   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                30.44     168

      65    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                               36.08     173

      66   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               41.39     141

      67   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          43.21     143

      68    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO             45.43     166

      69    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                           45.47     171

      70    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                           46.01     165

      71   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                46.39     175

      72   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          46.42     173

      73   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          47.08     217

      74   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                48.38     222

      75   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          48.46     231

      76   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                          50.04     232

      77    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM               51.39     192

      78    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM               51.39     230

      79    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  52.13     234

      80    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                  55.57     213

      81   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM               56.26     207

      82    95   SRB19911216    KOZOMARA Nikola                     HEMUS 1896-TROYAN                  56.35     217

      83    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO             56.44     217

      84    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO             57.51     237

      85    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                1.00.54     235

      86   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1.02.43     257

      87    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM            1.02.43     261

                                                   Classement General Par Equipe

Еtape  N:    3                            Временно Отборно Класиране

          Pl.  Equipe / Отбор                                  Temps   Diff./Разл.      Points

           1    UNIEURO                                               31.45.11                  0          113

           2    VINO 4-EVER SKO                                    31.47.47              2.36          106

           3    KOLSS-BDC TEAM                                    31.51.16              6.05          122

           4    PEDAL HEAVEN                                       31.51.55              6.44          173

           5    BRISASPOR                                            31.54.47              9.36          254

           6    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL               31.56.24            11.13          161

  30.8.2016 г.                                                                                                                         Page 2 of 5

 

           7    MINSK CYCLING TEAM                              32.04.02            18.51          275

           8    TORKU SEKERSPOR                                32.05.13            20.02          264

           9    TUSNAD CYCLING TEAM                           32.14.57            29.46          260

         10    SZUPER BETON                                      32.25.51            40.40          298

         11    ISD JORBI CONTINTALTEAM                      32.29.01            43.50          338

         12    DELIO GALLINA COLOSIO                          32.39.58            54.47          237

         13    SERBIA NATIONAL TEAM                           32.48.25          1.03.14          371

         14    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          33.09.52          1.24.41          418

         15    HEMUS 1896-TROYAN                               33.11.10          1.25.59          498

         16    TZAR SIMEON-PLOVDIV                            33.17.42          1.32.31          479

                                                      Classement General - Activite

Еtape  N:    3                      Временно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               8

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    6

         3      61      KAZ19870226      SHUSHEMOIN Alexandr                     VINO 4-EVER SKO                     3

         4      13      UKR19871030     KONONENKO Mykhaylo                     KOLSS-BDC TEAM                    3

         5     143     BUL19970326      GENOV Nikolay  *                             TZAR SIMEON-PLOVDIV             3

         6      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    2

         7     101     UKR19800913     SHEYDYK Oleksandr                         KUOTA-CONSTRUCCIONES        2

         8     156     ITA19920603       TURRIN Alex                                   UNIEURO                                2

         9     136     HUN19951126     ROZSA Balazs  *                               SZUPER BETON                       2

       10      75      TUR19860913     KELLECI Abdulkadir                           BRISASPOR                             2

       11     135     HUN19960326     MORICZ Daniel  *                              SZUPER BETON                       2

       12      33      GBR19901203     GARDIAS Dexter                               PEDAL HEAVEN                        1

                                                  Classement General - Grimpeurs

Еtape  N:    3                        Временно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    16

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    14

         3      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM              12

         4     155     ITA19940831       TECCHIO Marco  *                            UNIEURO                                7

         5      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               7

         6     154     ITA19950704       RAVANELLI Simone  *                        UNIEURO                                5

         7      15      ESP19910826      SENDROS JUVE LLIBERT                   KOLSS-BDC TEAM                    4

         8      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 2

         9      36      GBR19960322     STEDMAN Max  *                              PEDAL HEAVEN                        1

       10      14      ITA19930215       SPREAFICO MATTEO                        KOLSS-BDC TEAM                    1

                               Classement General Individuel U23

              Временно Класиране за най-млад Състезател

          Еtape  N:    3

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                               10.32.58       24

        2   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.27       77

        3    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         2.33       23

  30.8.2016 г.                                                                                                                         Page 3 of 5

 

        4    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                            3.42       50

        5   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES            5.21       34

        6   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                           6.34       60

        7    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                6.34       69

        8    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            6.40       98

        9   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                6.44     114

      10    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                         6.44     115

      11   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                    6.49     118

      12    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               11.39     144

      13    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                       13.05       79

      14    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO             13.45       53

      15    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                               14.30     131

      16    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                    19.50     168

      17   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM          22.38     152

      18    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                  22.43     136

      19    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO             24.29       95

      20   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.29     139

      21   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                          24.33     160

      22    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO             27.46     138

      23   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                          30.22     222

      24   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                30.44     168

      25   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               41.39     141

      26   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          43.21     143

      27    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO             45.43     166

      28   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                46.39     175

      29   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          46.42     173

      30   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          47.08     217

      31   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                48.38     222

      32   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          48.46     231

      33   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                          50.04     232

      34    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM               51.39     192

      35    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM               51.39     230

      36    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  52.13     234

      37   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM               56.26     207

      38    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO             57.51     237

      39    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                1.00.54     235

      40   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE           1.02.43     257

      41    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM            1.02.43     261

                                                                  Jersey Classement

Еtape  N:    3                          Носители на Лидерски Фанелки

         Jersey            No     UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe

YELLOW JERSEY         155   ITA19940831       TECCHIO Marco  *                   UNIEURO

GREEN JERSEY            23   BLR19810407      SOBAL Yauhen                        MINSK CYCLING TEAM

POLKA DOT JERSEY      16   UKR19920408      BRATASHCHUK Andrii              KOLSS-BDC TEAM

WHITE JERSEY            154   ITA19950704       RAVANELLI Simone  *               UNIEURO

 

        

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13