Новини

65. Обиколка, 2. ет.: Първи е италианец, облича жълтата фланелка

 

Победителят в Кърджали - Филипо Фиупери /"Делио Галина Колисио"/

 

Италианецът Филипо Фиурели /”Делио Галина Колисио”/ спечели със спринт от откъснала се група втория етап от Обиколката на България: Пловдив – Кърджали, 95 км и облече жълтата фланелка.

Втори с неговото време  - 2.05,30 ч, са съответно украинецът Михайло Кононенко /”Колс”/ и испанецът Серхио Перес Гутиерес /”Куота С. Паулиньо”/.

Водачът в генералното класиране - Евгений Гидих /"Вино Форевър"/, закъсня с минута и изпусна жълтото трико. 

Новият лидер - Фиурели, освен това най-престижно трико, оглави подреждането и за най-добре представящ се млад състезател /до 23 г./ и заслужи и бялата фланелка.

Най-добър катерач остава украинецът Андрий Браташчук /”Колс”/ - той запазва бялото трико на червени точки.

Със зелената на най-активен бегач продължава да е съотборникът му Виталий Бутс, който и днес бе много деен.

 

 

Чаровните посрещачки на Eвгени Балев 

 

Много силно се представи и опитният Евгени Балев от Nessebar Shockblaze, който не изпусна момента да се присъедини към челната група и показа, че е дошъл на състезанието за нещо хо сепиозно от това просто „да отбие номера” на своето рекордно 14-о поредно участие в Обиколката. Той финишира осми и се изкачи девети в генералното подреждане, на 10 секунди от водача.  

 

 

Как се разви борбата.

Днешният етап бе сравнително къс, но това направи бягането много динамично, още повече, че и времето бе с колоездачите – леко ветровито и не много топло, вална и малко дъждец.

Още от старта бегачите започнаха доста напористо и много бързо дойде първата премия – за активност на 10. км. Тя бе спечелена от добре познатия на нашата колоездачна публика казахстанец Александър Шушемоин /”Вино Форевър”/, който е много добър катерач и вероятно ще покаже какво може и по старопланинските серпентини в последини етапи.

Премията на общината на Асеновград /15. км/ взе турчинът Кемал Кючукбей, представител на ”Брисаспор”, в който тим кара и българинът Георги Георгиев.

След Асеновград последва неуспешна атака на британеца Декстър Гардиас /”Педал Хевън”/, но той продължи да кара активно и бе трети на последния за етапа междинен спринт, 15 километра преди финала.

Но дотогава имаше още път. Завръзката дойде към 25-ия километър от старта, когато се образува чело от 17 бегачи, сред които беше и нашият Евгени Балев, трима от „Колс” – Бутс, Кононенко и Спреафико, Олег Земляков и Жандос Бижигитов от „Вино Форевър”, но пък го нямаше първият в генералното класиране техен съотборник Евгений Гидих.

Тази група завъртя здраво и бързо взе аванс, който се движеше някъде от около минута, минута и двайсет секунди. Не беше кой знае каква разлика, но дали водачът на колоната до този момент – Гидих, щеше да се опита да си защити престижното трико. Опита се, но не успя и финишира минута след първата група, която така и не бе застигната до края.

На двете последователни височини от трета категория Бутс показа класата си и натрупа вече солиден аванс за крайната победа при катерачите. Кононенко, който има "подиум" на наша Обиколка, се наложи на последния междинен спринт.

Утрешният, трети етап, е: Кърджали – Ивайловград, 157 км, с две премии за активност и три за катерачи.

Свиленград ще посрещне за първи път колоната в историята на Оиколката.     

 

                                                  UNION BULGARE DE CYCLISME

                                    65 - TOUR DE BULGARIE  28.08 - 02.09.2016

                                       Classement Final de L'Etape

                              Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    2    PLOVDIV - KARDJALI

          Nbre de km:        94        km.                   Moyenne du vainqueur:     44.94    km./h.

     Pl.    No   UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO            2.05.30   10            

        2    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                      2.05.30    6            

        3   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 2.05.30    4            

        4   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                 2.05.30                    

        5   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 2.05.30                    

        6    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                         2.05.30                    

        7    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                      2.05.30                    

        8   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE            2.05.30                    

        9    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                         2.05.30                    

      10    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                2.05.30                    

      11   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                 2.05.30                    

      12    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                      2.05.30                    

      13   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM             2.05.30                    

      14    61   KAZ19870226     SHUSHEMOIN Alexandr               VINO 4-EVER SKO                      2.05.30                    

      15   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                 2.06.01                    

      16    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                      2.06.01                    

      17    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                      2.06.01                    

      18    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                      2.06.53                    

      19    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO            2.06.53                    

      20   153  ITA19931020      MALUCELLI Matteo                     UNIEURO                                 2.06.53                    

      21   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        2.06.53                    

      22    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM             2.06.53                    

      23   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM             2.06.53                    

      24    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                      2.06.53                    

      25   161  UKR19870312    DEMENTYEV Yenor                    ISD JORBI CONTINTALTEAM        2.06.53                    

      26    43   TUR19930331    KELES Fatih                              TORKU SEKERSPOR                   2.06.53                    

      27   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                         2.06.53                    

      28    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO            2.06.53                    

      29   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                         2.06.53                    

      30    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                         2.06.53                    

      31   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM        2.06.53                    

      32   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                 2.06.53                    

      33    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM             2.06.53                    

      34    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM             2.06.53                    

      35    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                      2.06.53                    

      36    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                      2.06.53                    

      37   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                 2.06.53                    

      38   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            2.06.53                    

      39    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                   2.06.53                    

      40    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                      2.06.53                    

      41   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM        2.06.53                    

      42   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV              2.06.53                    

      43    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                         2.06.53                    

      44    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                              2.06.53                    

      45    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                      2.06.53                    

      46    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                2.06.53                    

      47    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                         2.06.53                    

      48    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO            2.06.53                    

      49   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 2.06.53                    

      50    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                 2.06.53                    

      51   101  UKR19800913    SHEYDYK Oleksandr                  KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 2.06.53                    

      52   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                         2.06.53                    

      53    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                2.06.53                    

      54    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                   2.06.53                    

      55   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM             2.06.53                    

      56    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                   2.06.53                    

      57   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              2.06.53                    

      58    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                 2.06.53                    

      59    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                         2.06.53                    

      60    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM             2.06.53                    

      61    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                2.06.53                    

      62   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 2.06.53                    

      63    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                   2.06.53                    

      64    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                              2.06.53                    

      65    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                              2.06.53                    

      66    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM             2.06.53                    

      67   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                         2.06.53                    

      68   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV              2.06.53                    

      69    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                2.06.53                    

      70    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 2.08.03                    

      71   125  SRB19970704    CATOVIC Elvedin  *                    SERBIA NATIONAL TEAM             2.08.03                    

      72   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              2.08.03                    

      73    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                              2.08.03                    

      74   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                         2.08.08                    

      75   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM        2.08.08                    

      76   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        2.08.08                    

      77    76   TUR19871002    KOKLI Mustafa                           BRISASPOR                              2.08.08                    

      78   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                         2.08.20                    

      79    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                   2.14.46                    

      80    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                              2.14.46                    

      81   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE            2.17.57                    

      82    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 2.17.57                    

      83   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM             2.17.57                    

      84    95   SRB19911216    KOZOMARA Nikola                     HEMUS 1896-TROYAN                 2.17.57                    

      85    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO            2.17.57                    

      86   126  SRB19960227    DRAGOJEVIC Milan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM             2.17.57                    

      87    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                 2.17.57                    

      88   113  BUL19961012     MUHTAROV Ivan  *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE            2.17.57                    

      89    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM             2.17.57                    

      90   146  BUL19940221     DUNCHEV Svetlin  *                    TZAR SIMEON-PLOVDIV              2.17.57                    

      91    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO            2.17.57                    

            115  BUL19970504     STOEV Stoicho  *                       NESSEBAR SHOCKBLAZE       Abandone/Незав.

etc.

Nombre de partants:92

Arrives hors delais:0

Abandons:1

                                             Classement Par Equipe Pour L'Etape

Еtape  N:    2                             Отборно Класиране за Етапа

          Pl.  Equipe / Отбор                                 Temps    Diff./Разл.      Points

           1    UNIEURO                                               6.17.01                  0             30

           2    KOLSS-BDC TEAM                                    6.17.01                  0             31

           3    VINO 4-EVER SKO                                    6.17.01                  0             37

           4    PEDAL HEAVEN                                        6.17.53                52             45

           5    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL                6.17.53                52             57

           6    DELIO GALLINA COLOSIO                          6.19.16              2.15             48

           7    SERBIA NATIONAL TEAM                            6.19.16              2.15             91

           8    MINSK CYCLING TEAM                              6.19.16              2.15           109

           9    ISD JORBI CONTINTALTEAM                       6.20.39              3.38             77

         10    TUSNAD CYCLING TEAM                            6.20.39              3.38             89

         11    SZUPER BETON                                       6.20.39              3.38           108

         12    TORKU SEKERSPOR                                 6.20.39              3.38           119

         13    TZAR SIMEON-PLOVDIV                             6.20.39              3.38           167

         14    BRISASPOR                                            6.20.39              3.38           173

         15    HEMUS 1896-TROYAN                               6.21.49              4.48           178

         16    NESSEBAR SHOCKBLAZE                           6.30.20            13.19           127

 

 

 

 

 

 

 

                                                Classement - Activite Pour L'Etape

Еtape  N:    2                       Класиране за Активност за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    GAS STATION LUKOIL - 9,7 km

         1      61      KAZ19870226      SHUSHEMOIN Alexandr                     VINO 4-EVER SKO                     3

         2     101     UKR19800913     SHEYDYK Oleksandr                         KUOTA-CONSTRUCCIONES        2

         3     135     HUN19960326     MORICZ Daniel  *                              SZUPER BETON                       1

                                    Premium     2    CHERNOOCHENE - 78,8 km

         1      13      UKR19871030     KONONENKO Mykhaylo                     KOLSS-BDC TEAM                    3

         2     156     ITA19920603       TURRIN Alex                                   UNIEURO                                2

         3      33      GBR19901203     GARDIAS Dexter                               PEDAL HEAVEN                        1

                                             Classement - Grimpeurs Pour L'Etape

Еtape  N:    2                        Класиране за Катерачи за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    51,9 km

         1      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM               3

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    2

         3      14      ITA19930215       SPREAFICO MATTEO                        KOLSS-BDC TEAM                    1

                                    Premium     2    58,8 km

         1      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    3

         2      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM               2

         3      36      GBR19960322     STEDMAN Max  *                              PEDAL HEAVEN                        1

                                                Classement - Awards Pour L'Etape

Еtape  N:    2                          Класиране за Награди за Етапа

    Pl.   No      UCI Cod   Nom , Prenom                       Equipe                                    Award

                                    Premium     1    ASENOVGRAD

       1   74  TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR

       2   33  GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN

       3   132 HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON

                                     Classement Final de L'Etape U23

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

          Еtape  N:    2

    Pl.    No    UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO          2.05.30   10            

        2   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 2.05.30                   

        3    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                        2.05.30                    

 

 

COMMUNIQUE N1

 

  1. Поради объркване на състезателите от първа група в последните 300 м, всички състезатели от групата получават едно и също време.
  2. Поради объркване на състезателите от основната група в последните 3  км, всички състезатели от основната група получават едно и също време.

UNION BULGARE DE CYCLISME

                                    65 - TOUR DE BULGARIE  28.08 - 02.09.2016

                                    Classement General Individuel

                           Временно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    2    PLOVDIV - KARDJALI

          Nbre de km:       301       km.                   Moyenne du vainqueur:    44.866   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO           6.42.22       11

        2    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                            4        6

        3   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL        6       11

        4   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL      10       10

        5    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                     10       23

        6   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                      10       23

        7    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                           10       28

        8    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                           10       33

        9   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE                 10       35

      10    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                              10       41

      11   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                      10       46

      12    61   KAZ19870226     SHUSHEMOIN Alexandr               VINO 4-EVER SKO                           10       66

      13   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM                  10       67

      14    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                           41       51

      15   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                      41       56

      16    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                           41       56

      17    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         1.23       19

      18   153  ITA19931020      MALUCELLI Matteo                     UNIEURO                                    1.27       22

      19    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO               1.29       51

      20    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO               1.33       25

      21    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                         1.33       42

      22   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                           1.33       47

      23   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE               1.33       49

      24    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                1.33       55

      25    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM                1.33       57

      26    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                     1.33       57

      27    43   TUR19930331    KELES Fatih                              TORKU SEKERSPOR                     1.33       63

      28   161  UKR19870312    DEMENTYEV Yenor                    ISD JORBI CONTINTALTEAM           1.33       65

      29   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    1.33       66

      30   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM           1.33       70

      31    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                         1.33       71

      32    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                     1.33       71

      33    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                            1.33       72

      34    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                   1.33       74

      35   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.33       75

      36    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                    1.33       77

      37    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            1.33       78

      38    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                         1.33       79

      39    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM                1.33       84

      40   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                           1.33       88

      41   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                    1.33       90

      42    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                         1.33       90

      43    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                                 1.33       90

      44   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                 1.33       90

      45    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                                 1.33       90

      46   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                1.33       91

      47    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                     1.33       93

      48   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    1.33       96

      49   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM           1.33       97

      50   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                           1.33       97

      51   101  UKR19800913    SHEYDYK Oleksandr                  KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL    1.33       99

      52    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                   1.33     104

      53    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                     1.33     107

      54    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                   1.33     113

      55    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                   1.33     118

      56    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                         1.41     104

      57    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                    2.23     110

      58    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                                 2.43       82

      59    76   TUR19871002    KOKLI Mustafa                           BRISASPOR                                 2.48       91

      60   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                           4.18     136

      61    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                     9.26     134

      62    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               10.35     141

      63    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO             22.47       95

      64   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          22.47       95

      65    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                           22.47       98

      66    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                           22.47     122

      67   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               23.46       94

      68    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                               23.46     134

      69   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.02     140

      70    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                           24.14       98

      71   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                25.34     146

      72    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM               25.37     109

      73   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          25.37     120

      74   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                25.37     124

      75    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM               25.37     146

      76   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                25.37     146

      77   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          25.39     152

      78   125  SRB19970704    CATOVIC Elvedin  *                    SERBIA NATIONAL TEAM               26.47     152

      79    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  26.47     153

      80   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                          27.04     157

      81    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO             33.51     149

      82    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                  34.50     156

      83    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  35.28     155

      84   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM               35.28     158

      85   126  SRB19960227    DRAGOJEVIC Milan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM               35.28     158

      86    95   SRB19911216    KOZOMARA Nikola                     HEMUS 1896-TROYAN                  35.28     161

      87   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE              36.41     172

      88   113  BUL19961012     MUHTAROV Ivan  *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE              36.41     172

      89   146  BUL19940221     DUNCHEV Svetlin  *                    TZAR SIMEON-PLOVDIV                36.41     175

      90    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO             36.41     177

      91    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM               36.41     179

                                                   Classement General Par Equipe

Еtape  N:    2                            Временно Отборно Класиране

          Pl.  Equipe / Отбор                                  Temps   Diff./Разл.      Points

           1    UNIEURO                                               20.08.07                  0            82

           2    KOLSS-BDC TEAM                                    20.08.07                  0            90

           3    VINO 4-EVER SKO                                    20.08.07                  0            71

           4    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL               20.08.59                52            87

           5    PEDAL HEAVEN                                       20.08.59                52          137

           6    DELIO GALLINA COLOSIO                          20.10.22              2.15            67

           7    MINSK CYCLING TEAM                              20.10.22              2.15          194

           8    BRISASPOR                                            20.11.45              3.38          221

           9    TORKU SEKERSPOR                                20.11.45              3.38          182

         10    TUSNAD CYCLING TEAM                           20.11.45              3.38          158

         11    ISD JORBI CONTINTALTEAM                      20.11.45              3.38          222

         12    SZUPER BETON                                      20.11.45              3.38          194

         13    SERBIA NATIONAL TEAM                           20.32.35            24.28          252

         14    HEMUS 1896-TROYAN                               20.35.58            27.51          326

         15    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          20.45.30            37.23          249

         16    TZAR SIMEON-PLOVDIV                            20.58.40            50.33          352

                                                      Classement General - Activite

Еtape  N:    2                      Временно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    6

         2      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               4

         3      13      UKR19871030     KONONENKO Mykhaylo                     KOLSS-BDC TEAM                    3

         4      61      KAZ19870226      SHUSHEMOIN Alexandr                     VINO 4-EVER SKO                     3

         5     156     ITA19920603       TURRIN Alex                                   UNIEURO                                2

         6     101     UKR19800913     SHEYDYK Oleksandr                         KUOTA-CONSTRUCCIONES        2

         7      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    2

         8     135     HUN19960326     MORICZ Daniel  *                              SZUPER BETON                       1

         9      33      GBR19901203     GARDIAS Dexter                               PEDAL HEAVEN                        1

 

 

 

                                                  Classement General - Grimpeurs

Еtape  N:    2                        Временно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    16

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    14

         3      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               7

         4      22      BLR19911104      BAZHKOU Stanislau                          MINSK CYCLING TEAM               5

         5      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 2

         6      14      ITA19930215       SPREAFICO MATTEO                        KOLSS-BDC TEAM                    1

         7      36      GBR19960322     STEDMAN Max  *                              PEDAL HEAVEN                        1

                               Classement General Individuel U23

              Временно Класиране за най-млад Състезател

          Еtape  N:    2

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO           6.42.22       11

        2   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES              10       10

        3   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                      10       23

        4    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                              10       41

        5    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                         1.23       19

        6    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO               1.29       51

        7    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO               1.33       25

        8    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                         1.33       42

        9   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                           1.33       47

      10    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                1.33       55

      11   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM           1.33       70

      12   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                    1.33       75

      13    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                    1.33       77

      14    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                            1.33       78

      15   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                           1.33       88

      16   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                    1.33       90

      17    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                         1.33       90

      18    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                                 1.33       90

      19   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                1.33       91

      20   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM           1.33       97

      21   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                           4.18     136

      22    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                     9.26     134

      23    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                               10.35     141

      24    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO             22.47       95

      25   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          22.47       95

      26   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               23.46       94

      27   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.02     140

      28   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                25.34     146

      29    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM               25.37     109

      30   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          25.37     120

      31   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                25.37     124

      32    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM               25.37     146

      33   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                25.37     146

      34   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          25.39     152

      35   125  SRB19970704    CATOVIC Elvedin  *                    SERBIA NATIONAL TEAM               26.47     152

      36    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  26.47     153

      37   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                          27.04     157

      38    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  35.28     155

      39   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM               35.28     158

      40   126  SRB19960227    DRAGOJEVIC Milan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM               35.28     158

      41   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE              36.41     172

      42   113  BUL19961012     MUHTAROV Ivan  *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE              36.41     172

      43   146  BUL19940221     DUNCHEV Svetlin  *                    TZAR SIMEON-PLOVDIV                36.41     175

      44    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO             36.41     177

      45    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM               36.41     179

 

 

 

 

 

                                                                  Jersey Classement

Еtape  N:    2                          Носители на Лидерски Фанелки

         Jersey            No     UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe

YELLOW JERSEY          82   ITA19941119       FIORELLI Filippo  *                  DELIO GALLINA COLOSIO

GREEN JERSEY            12   UKR19861024      BUTS Vitaliy                           KOLSS-BDC TEAM

POLKA DOT JERSEY      16   UKR19920408      BRATASHCHUK Andrii              KOLSS-BDC TEAM

WHITE JERSEY            104   CHI19940429       TELLO BOLVARAN Daniel  *       KUOTA-CONSTRUCCIONES

                                          L'Orde Des Vehicules Apres Etape

Еtape  N:    2                 Ред на Техническите Автомобили

Pl.  Equipe                                 Pl.  Equipe                                Pl.  Equipe

  1   DELIO GALLINA COLOSIO            7   NESSEBAR SHOCKBLAZE            13  ISD JORBI CONTINTALTEAM

  2   KOLSS-BDC TEAM                      8   PEDAL HEAVEN                         14  HEMUS 1896-TROYAN

  3   KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL  9   SERBIA NATIONAL TEAM             15  BRISASPOR

  4   MINSK CYCLING TEAM                10  SZUPER BETON                        16  TZAR SIMEON-PLOVDIV

  5   UNIEURO                                 11  TUSNAD CYCLING TEAM

  6   VINO 4-EVER SKO                      12  TORKU SEKERSPOR

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13