Новини

65. Обиколка, 1.ет: Казахстанецът Евгений Гидих първи в Пловдив

 

Подиумът в Пловдив: в средата е победителят Eвгений Гидих /"Вино Форевър"/ , до него вляво е Матео Малучели /"Униеуро" , втори/, и Мартин Отоничар /трети, вдясно/

 

Казахстанецът Евгений Гидих /”Вино Форевър”/ спечели с финален спринт първия етап от 65. Обиколка на България: София – Пловдив, 207 км.

 

С неговото време – 4.37:02 ч, съответно втори и трети, финишираха италианецът Матео Малучели /”Униеуро”/ и словенецът Мартин Отоничар /”Делио Галина Колосио”/. Такова е времето и на основната група.  

 

Победителят облече не само жълтата фланелка на лидер в класирането, но и бялата, която носи най-добре представилият се най-млад състезател /до 23 г./.

 

 

Със зеленото трико на най-активен бегач е украинецът Виталий Бутс /”Колс”/, а с бялата на червени точки за най-добър катерач – съотборникът му Андрий Браташчук /”Колс”/.

 

Бяха раздадени и две специални премии – в Елин Пелин, 19. км, спечeлена от Декстър Гардиас /”Педъл Хевън”/, и на в памет на победителя в Обиколката през 1972 г. Иван Попов /с. Долно Камарци, 47. км/, която взе Бутс.

Как се разви борбата в етапа.

Официалният старт на състезанието бе даден от заместник-кмета на София Тодор Чабанов, а преди него председателят на Българския колоездачен съюз Евгений Димитров му връчи почетен плакет за заслугите на столичната община за организацията на стартовия етап.

По дългия път за Пловдив потеглиха 92-ма състезатели. Пред тях бяха четири височинни спринта и два за активност.

Бегачите започнаха да въртят педалите доста бързо, окуражавани от чудесното време. Първата премия – на 19. км /гр. Елин Пелин/, бе спечелена от британеца Гардиас, кой бе на нашата Обиколка преди пет години заедно със съотборника си Уил Фокс.

 

 

Челната четворка в действие

 

Преди първата височина – при с. Саранци /III кат./, атака направиха четирима, които бяха чело на колоната до петдесет километра преди финала: Бутс, Браташчук, Евгений Сабол /”Минск”/ и турчинът Мустафа Саяр /”Торку Шекерспор”. Този квартет натрупа не много голяма, но достатъчно сериозна преднина и започна да взема премия след премия. Отзад основната група очевидно нямаше нищо против.

Браташчук бе най-бърз на премиите за катерачи, а Бутс се съсредоточи към премиите за активност. И си свършиха много добре работата. За Сабол и Саяр оставаха по-задните позиции при спринтовете.

И така, до петдесетина километра преди финала, когато основнага група скочи и догони поизмореното  и бездруго челно каре.

В края на краищата се стигна до групов финален спринт, след който Гидих си осигури цели две лидерски фланелки.

 

 

Nessebar Shockblaze: отляво на дясно - Евгени Балев, Александър Алексиев, Стойчо Стоев, Иван Мухтаров и Марио Сучев

Снимки: Бончук Андонов

 

От бегачите на Nessebar Shockblaze най-напред в класирането е Александър Алексиев /11-и/. Евгени Балев е 27-ми. Те носят на фланелките си и допълнителен номер - 13, с което се отбелязва поредното им участие в Обиколката - завидно постоянство. 

Вторият етап е утре – 95 км до Кърджали, като стартът е в 15.30 ч до покрития Колодрум, където днес бе финалът. 

По маршрута има две премии за активност: на 10. км, и на 79 км и две за катерачи от трета категория - на 52-рия и 59 км.  

                                                       

                                    65 - TOUR DE BULGARIE  28.08 - 02.09.2016

                                                  Classement Final de L'Etape

                                           Етапно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    1    SOFIA - PLOVDIV

          Nbre de km:       207       km.                   Moyenne du vainqueur:    44.832   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                      4.37.02   10            

        2   153  ITA19931020      MALUCELLI Matteo                     UNIEURO                                 4.37.02    6            

        3    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO            4.37.02    4            

        4    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                      4.37.02                    

        5   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 4.37.02                    

        6    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO            4.37.02                    

        7    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                      4.37.02                    

        8   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 4.37.02                    

        9    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                              4.37.02                    

      10    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO            4.37.02                    

      11   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE            4.37.02                    

      12   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                 4.37.02                    

      13    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                4.37.02                    

      14    76   TUR19871002    KOKLI Mustafa                           BRISASPOR                              4.37.02                    

      15    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                   4.37.02                    

      16    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                      4.37.02                    

      17   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 4.37.02                    

      18    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                   4.37.02                    

      19    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                 4.37.02                    

      20   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                         4.37.02                    

      21   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                         4.37.02                    

      22    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM             4.37.02                    

      23    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM             4.37.02                    

      24    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM             4.37.02                    

      25    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                              4.37.02                    

      26    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                      4.37.02                    

      27   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE            4.37.02                    

      28    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                4.37.02                    

      29    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                         4.37.02                    

      30    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                   4.37.02                    

      31    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                         4.37.02                    

      32    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                         4.37.02                    

      33   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              4.37.02                    

      34   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 4.37.02                    

      35    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                      4.37.02                    

      36   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM             4.37.02                    

      37    43   TUR19930331    KELES Fatih                              TORKU SEKERSPOR                   4.37.02                    

      38   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                 4.37.02                    

      39    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                      4.37.02                    

      40   161  UKR19870312    DEMENTYEV Yenor                    ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.37.02                    

      41   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                 4.37.02                    

      42   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                 4.37.02                    

      43    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                      4.37.02                    

      44    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                4.37.02                    

      45   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                         4.37.02                    

  28.8.2016 г.                                                                                                                         Page 1 of 4

 

      46    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                              4.37.02                    

      47    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                      4.37.02                    

      48   101  UKR19800913    SHEYDYK Oleksandr                  KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 4.37.02                    

      49   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.37.02                    

      50    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                      4.37.02                    

      51    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                4.37.02                    

      52    61   KAZ19870226     SHUSHEMOIN Alexandr               VINO 4-EVER SKO                      4.37.02                    

      53    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                   4.37.02                    

      54   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM             4.37.02                    

      55    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                   4.37.02                    

      56   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.37.02                    

      57    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                4.37.02                    

      58   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                 4.37.02                    

      59    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                      4.37.10                    

      60    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                 4.37.52                    

      61    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                              4.38.11                    

      62   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                         4.38.32                    

      63    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                         4.58.16                    

      64    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO            4.58.16                    

      65   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.58.16                    

      66   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                         4.58.16                    

      67    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO            4.58.16                    

      68    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                         4.58.16                    

      69    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                 4.59.15                    

      70    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                              4.59.15                    

      71   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM             4.59.15                    

      72   126  SRB19960227    DRAGOJEVIC Milan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM             4.59.53                    

      73    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 4.59.53                    

      74   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV              4.59.53                    

      75   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM             4.59.53                    

      76   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM        4.59.53                    

      77    95   SRB19911216    KOZOMARA Nikola                     HEMUS 1896-TROYAN                 4.59.53                    

      78   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV              5.01.06                    

      79   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                         5.01.06                    

      80    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM             5.01.06                    

      81   125  SRB19970704    CATOVIC Elvedin  *                    SERBIA NATIONAL TEAM             5.01.06                    

      82   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV              5.01.06                    

      83    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                 5.01.06                    

      84   113  BUL19961012     MUHTAROV Ivan  *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE            5.01.06                    

      85   146  BUL19940221     DUNCHEV Svetlin  *                    TZAR SIMEON-PLOVDIV              5.01.06                    

      86    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO            5.01.06                    

      87    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM             5.01.06                    

      88   115  BUL19970504     STOEV Stoicho  *                       NESSEBAR SHOCKBLAZE            5.01.06                    

      89   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM        5.01.06                    

      90    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM             5.01.06                    

      91   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE            5.01.06                    

      92    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                         5.01.06                    

etc.

Nombre de partants: 92

Arrives hors delais: 0

Abandons:0

  28.8.2016 г.                                                                                                                         Page 2 of 4

 

                                             Classement Par Equipe Pour L'Etape

Еtape  N:    1                             Отборно Класиране за Етапа

          Pl.  Equipe / Отбор                                 Temps    Diff./Разл.      Points

           1    DELIO GALLINA COLOSIO                         13.51.06                  0             19

           2    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL              13.51.06                  0             30

           3    VINO 4-EVER SKO                                   13.51.06                  0             34

           4    BRISASPOR                                           13.51.06                  0             48

           5    UNIEURO                                              13.51.06                  0             52

           6    KOLSS-BDC TEAM                                   13.51.06                  0             59

           7    TORKU SEKERSPOR                               13.51.06                  0             63

           8    TUSNAD CYCLING TEAM                          13.51.06                  0             69

           9    MINSK CYCLING TEAM                             13.51.06                  0             85

         10    SZUPER BETON                                     13.51.06                  0             86

         11    PEDAL HEAVEN                                      13.51.06                  0             92

         12    ISD JORBI CONTINTALTEAM                     13.51.06                  0           145

         13    SERBIA NATIONAL TEAM                          14.13.19            22.13           161

         14    HEMUS 1896-TROYAN                              14.14.09            23.03           148

         15    NESSEBAR SHOCKBLAZE                         14.15.10            24.04           122

         16    TZAR SIMEON-PLOVDIV                           14.38.01            46.55           185

                                                Classement - Activite Pour L'Etape

Еtape  N:    1                       Класиране за Активност за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    72 km

         1      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    3

         2      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               2

         3      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    1

                                    Premium     2    153,5 km

         1      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    3

         2      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               2

         3      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    1

                                             Classement - Grimpeurs Pour L'Etape

Еtape  N:    1                        Класиране за Катерачи за Етапа

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

                                    Premium     1    41,5 km

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    3

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    2

         3      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               1

                                    Premium     2    52,4 km

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    5

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    3

         3      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               2

         4      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 1

                                    Premium     3    66,2 km

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    3

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    2

         3      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               1

  28.8.2016 г.                                                                                                                         Page 3 of 4

 

                                    Premium     4    101.6 km

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    5

         2      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               3

         3      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    2

         4      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 1

                                                Classement - Awards Pour L'Etape

Еtape  N:    1                          Класиране за Награди за Етапа

    Pl.   No      UCI Cod   Nom , Prenom                       Equipe                                    Award

                                    Premium     1    ELIN PELIN

       1   33  GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN

                                    Premium     2    IVAN POPOV

       1   12  UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM

                                     Classement Final de L'Etape U23

                  Етапно Индивидуално Класиране за най-млад

          Еtape  N:    1

    Pl.    No    UCI Cod      Nom , Prenom                      Equipe                                 Temps  Bon.   Pen.

        1    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                    4.37.02   10            

        2    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO          4.37.02    4            

        3   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 4.37.02                   

         

UNION BULGARE DE CYCLISME

                                    65 - TOUR DE BULGARIE  28.08 - 02.09.2016

                                    Classement General Individuel

                           Временно Индивидуално Класиране

          Еtape  N:    1    SOFIA - PLOVDIV

          Nbre de km:       207       km.                   Moyenne du vainqueur:    44.832   km./h.

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                     4.36.52        1

        2   153  ITA19931020      MALUCELLI Matteo                     UNIEURO                                        4        2

        3    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO                  6        3

        4    13   UKR19871030    KONONENKO Mykhaylo              KOLSS-BDC TEAM                           10        4

        5   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL      10        5

        6    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO                 10        6

        7    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                           10        7

        8   105  ESP19790727     PEREZ GUTIERREZ Sergio          KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL      10        8

        9    74   TUR19820823    KUCUKBAY Kemal                      BRISASPOR                                   10        9

      10    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO                 10       10

      11   111  BUL19921105     ALEKSIEV Aleksandar                 NESSEBAR SHOCKBLAZE                 10       11

      12   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                      10       12

      13    22   BLR19911104     BAZHKOU Stanislau                    MINSK CYCLING TEAM                     10       13

      14    76   TUR19871002    KOKLI Mustafa                           BRISASPOR                                   10       14

      15    46   TUR19930312    ORKEN Ahmet                           TORKU SEKERSPOR                        10       15

      16    14   ITA19930215      SPREAFICO MATTEO                 KOLSS-BDC TEAM                           10       16

      17   106  ESP19860508     FRANCISCO DELGADO David       KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL      10       17

      18    42   TUR19860529    BAKIRCI Nazim                          TORKU SEKERSPOR                        10       18

      19    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                      10       19

      20   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                              10       20

      21   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                              10       21

      22    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                  10       22

      23    54   ESP19921109     LESTIDO Martin                         TUSNAD CYCLING TEAM                  10       23

      24    52   ROU19910119    CRISTA Daniel                          TUSNAD CYCLING TEAM                  10       24

      25    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                                   10       25

      26    65   KAZ19910610     BIZHIGITOV Zhandos                 VINO 4-EVER SKO                           10       26

      27   114  BUL19751001     GERGANOV Evgeni                    NESSEBAR SHOCKBLAZE                 10       27

      28    26   BLR19921206     PIASHKUN Andrei                      MINSK CYCLING TEAM                     10       28

      29    32   GBR19890830    CHAPMAN Lloyd                        PEDAL HEAVEN                              10       29

      30    45   TUR19880310    AKDILEK Ahmet                         TORKU SEKERSPOR                        10       30

      31    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                              10       31

      32    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                              10       32

      33   142  BUL19800625     DIMOV Plamen                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                   10       33

      34   102  ESP19910210     BURMANN LITIN Miguel               KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL      10       34

      35    62   KAZ19930707     ZEMLYAKOV Oleg                      VINO 4-EVER SKO                           10       35

      36   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                  10       36

      37    43   TUR19930331    KELES Fatih                              TORKU SEKERSPOR                        10       37

      38   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                      10       38

      39    12   UKR19861024    BUTS Vitaliy                              KOLSS-BDC TEAM                           10       39

      40   161  UKR19870312    DEMENTYEV Yenor                    ISD JORBI CONTINTALTEAM             10       40

      41   152  ITA19870922      MALAGUTI Alessandro                UNIEURO                                      10       41

      42   156  ITA19920603      TURRIN Alex                             UNIEURO                                      10       42

      43    15   ESP19910826     SENDROS JUVE LLIBERT            KOLSS-BDC TEAM                           10       43

      44    24   UKR19910921    GOLOVASH Oleksandr                MINSK CYCLING TEAM                     10       44

  28.8.2016 г.                                                                                                                         Page 1 of 4

 

      45   131  ITA19910316      FERRETTI Matteo                       SZUPER BETON                              10       45

      46    71   BUL19850803     GEORGIEV Georgi                     BRISASPOR                                   10       46

      47    11   UKR19870331    POLIVODA Oliksandr                  KOLSS-BDC TEAM                           10       47

      48   101  UKR19800913    SHEYDYK Oleksandr                  KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL      10       48

      49   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM             10       49

      50    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                           10       50

      51    21   BLR19890803     KLIMIANKOU Kanstantsin             MINSK CYCLING TEAM                     10       51

      52    61   KAZ19870226     SHUSHEMOIN Alexandr               VINO 4-EVER SKO                           10       52

      53    41   TUR19890422    SAYAR Mustafa                          TORKU SEKERSPOR                        10       53

      54   122  SRB19930423    DANILOVIC Marko                      SERBIA NATIONAL TEAM                  10       54

      55    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                        10       55

      56   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM             10       56

      57    23   BLR19810407     SOBAL Yauhen                          MINSK CYCLING TEAM                     10       57

      58   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                      10       58

      59    16   UKR19920408    BRATASHCHUK Andrii                KOLSS-BDC TEAM                           18       59

      60    91   BUL19911217     CHOLAKOV Stanimir                   HEMUS 1896-TROYAN                    1.00       60

      61    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                                 1.19       61

      62   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                           1.40       62

      63    31   GBR19881028    FOX Will                                  PEDAL HEAVEN                           21.24       63

      64    83   ITA19930130      DE MORI Mattia                         DELIO GALLINA COLOSIO             21.24       64

      65   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          21.24       65

      66   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          21.24       66

      67    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO             21.24       67

      68    34   GBR19900510    PATON Alex                              PEDAL HEAVEN                           21.24       68

      69    96   SRB19910921    MARIC Dejan                            HEMUS 1896-TROYAN                  22.23       69

      70    75   TUR19860913    KELLECI Abdulkadir                    BRISASPOR                               22.23       70

      71   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               22.23       71

      72   126  SRB19960227    DRAGOJEVIC Milan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM               23.01       72

      73    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  23.01       73

      74   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                23.01       74

      75   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM               23.01       75

      76   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          23.01       76

      77    95   SRB19911216    KOZOMARA Nikola                     HEMUS 1896-TROYAN                  23.01       77

      78   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                24.14       78

      79   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                          24.14       79

      80    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM               24.14       80

      81   125  SRB19970704    CATOVIC Elvedin  *                    SERBIA NATIONAL TEAM               24.14       81

      82   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                24.14       82

      83    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  24.14       83

      84   113  BUL19961012     MUHTAROV Ivan  *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE              24.14       84

      85   146  BUL19940221     DUNCHEV Svetlin  *                    TZAR SIMEON-PLOVDIV                24.14       85

      86    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO             24.14       86

      87    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM               24.14       87

      88   115  BUL19970504     STOEV Stoicho  *                       NESSEBAR SHOCKBLAZE              24.14       88

      89   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.14       89

      90    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM               24.14       90

      91   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE              24.14       91

      92    33   GBR19901203    GARDIAS Dexter                        PEDAL HEAVEN                           24.14       92

                                                   Classement General Par Equipe

Еtape  N:    1                            Временно Отборно Класиране

          Pl.  Equipe / Отбор                                  Temps   Diff./Разл.      Points

           1    DELIO GALLINA COLOSIO                          13.51.06                  0            19

  28.8.2016 г.                                                                                                                         Page 2 of 4

 

           2    KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL               13.51.06                  0            30

           3    VINO 4-EVER SKO                                    13.51.06                  0            34

           4    BRISASPOR                                            13.51.06                  0            48

           5    UNIEURO                                               13.51.06                  0            52

           6    KOLSS-BDC TEAM                                    13.51.06                  0            59

           7    TORKU SEKERSPOR                                13.51.06                  0            63

           8    TUSNAD CYCLING TEAM                           13.51.06                  0            69

           9    MINSK CYCLING TEAM                              13.51.06                  0            85

         10    SZUPER BETON                                      13.51.06                  0            86

         11    PEDAL HEAVEN                                       13.51.06                  0            92

         12    ISD JORBI CONTINTALTEAM                      13.51.06                  0          145

         13    SERBIA NATIONAL TEAM                           14.13.19            22.13          161

         14    HEMUS 1896-TROYAN                               14.14.09            23.03          148

         15    NESSEBAR SHOCKBLAZE                          14.15.10            24.04          122

         16    TZAR SIMEON-PLOVDIV                            14.38.01            46.55          185

                                                      Classement General - Activite

Еtape  N:    1                      Временно Класиране за Активност

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    6

         2      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               4

         3      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    2

                                                  Classement General - Grimpeurs

Еtape  N:    1                        Временно Класиране за Катерачи

      Pl.     No       UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe                            Points

         1      16      UKR19920408     BRATASHCHUK Andrii                       KOLSS-BDC TEAM                    16

         2      12      UKR19861024     BUTS Vitaliy                                    KOLSS-BDC TEAM                    9

         3      23      BLR19810407      SOBAL Yauhen                                 MINSK CYCLING TEAM               7

         4      41      TUR19890422     SAYAR Mustafa                                 TORKU SEKERSPOR                 2

                               Classement General Individuel U23

              Временно Класиране за най-млад Състезател

          Еtape  N:    1

     Pl.    No   UCI Cod       Nom , Prenom                      Equipe                                Temps Points

        1    64   KAZ19960519     GIDICH Yevgeniy  *                    VINO 4-EVER SKO                     4.36.52        1

        2    86   SLO19940508    OTONICAR Martin  *                   DELIO GALLINA COLOSIO                  6        3

        3   104  CHI19940429     TELLO BOLVARAN Daniel  *          KUOTA-CONSTRUCCIONES              10        5

        4    81   ITA19950814      TAGLIANI Filippo  *                    DELIO GALLINA COLOSIO                 10        6

        5    66   KAZ19961023     VOLOSHIN Alexey  *                   VINO 4-EVER SKO                           10        7

        6    82   ITA19941119      FIORELLI Filippo  *                     DELIO GALLINA COLOSIO                 10       10

        7   155  ITA19940831      TECCHIO Marco  *                      UNIEURO                                      10       12

        8    94   SRB19940309    BORISA VLJEVIC Milos  *             HEMUS 1896-TROYAN                      10       19

        9   132  HUN19960928    FILUTAS Viktor  *                       SZUPER BETON                              10       20

      10   136  HUN19951126    ROZSA Balazs  *                        SZUPER BETON                              10       21

      11    55   ESP19941213     MIRALLES Rigo Jose  *                TUSNAD CYCLING TEAM                  10       22

      12    73   TUR19940328    BALKAN Serkan  *                       BRISASPOR                                   10       25

      13    35   GBR19950606    WEBBER Mitchell  *                    PEDAL HEAVEN                              10       31

  28.8.2016 г.                                                                                                                         Page 3 of 4

 

      14    36   GBR19960322    STEDMAN Max  *                        PEDAL HEAVEN                              10       32

      15   123  SRB19940506    STEFANOVIC Stefan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM                  10       36

      16   154  ITA19950704      RAVANELLI Simone  *                  UNIEURO                                      10       38

      17   165  UKR19960216    MALEEV Timur  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM             10       49

      18    63   KAZ19940127     ASTAFYEV Stepan  *                   VINO 4-EVER SKO                           10       50

      19    44   TUR19940129    CAN SAMLI Ferit  *                      TORKU SEKERSPOR                        10       55

      20   166  UKR19960208    UDOD Rinat  *                           ISD JORBI CONTINTALTEAM             10       56

      21   151  ITA19961119      CACCIOTTI Andrea  *                  UNIEURO                                      10       58

      22    72   TUR19960310    BALKAN Onur  *                         BRISASPOR                                 1.19       61

      23   133  HUN19950425    LENGYEL Zoltan  *                     SZUPER BETON                           1.40       62

      24   163  UKR19970214    SHCHERBAKOV Oleksii  *            ISD JORBI CONTINTALTEAM          21.24       65

      25   135  HUN19960326    MORICZ Daniel  *                       SZUPER BETON                          21.24       66

      26    85   ITA19960616      BRESCIANI Alessandro  *             DELIO GALLINA COLOSIO             21.24       67

      27   124  SRB19960525    KALABA Dusan  *                        SERBIA NATIONAL TEAM               22.23       71

      28   126  SRB19960227    DRAGOJEVIC Milan  *                 SERBIA NATIONAL TEAM               23.01       72

      29    93   BUL19941102     ANDREEV Yordan  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  23.01       73

      30   145  BUL19970716     BEEV Adryan  *                          TZAR SIMEON-PLOVDIV                23.01       74

      31   121  SRB19940824    ANTONIJEVIC Goran  *                SERBIA NATIONAL TEAM               23.01       75

      32   164  UKR19940202    KLEPIKOV Ilya  *                        ISD JORBI CONTINTALTEAM          23.01       76

      33   143  BUL19970326     GENOV Nikolay  *                      TZAR SIMEON-PLOVDIV                24.14       78

      34   134  HUN19941219    LOKI Bence  *                            SZUPER BETON                          24.14       79

      35    51   ROU19961006    BARBU-NICOLA Andrei  *             TUSNAD CYCLING TEAM               24.14       80

      36   125  SRB19970704    CATOVIC Elvedin  *                    SERBIA NATIONAL TEAM               24.14       81

      37   144  BUL19960902     AZHI Ivan  *                              TZAR SIMEON-PLOVDIV                24.14       82

      38    92   BUL19970913     MIHAYLOV Mihail  *                    HEMUS 1896-TROYAN                  24.14       83

      39   113  BUL19961012     MUHTAROV Ivan  *                     NESSEBAR SHOCKBLAZE              24.14       84

      40   146  BUL19940221     DUNCHEV Svetlin  *                    TZAR SIMEON-PLOVDIV                24.14       85

      41    84   MAR19960531    GALDOUNE Ahmed Amine  *         DELIO GALLINA COLOSIO             24.14       86

      42    53   ROU19970222    DIMA Emil  *                              TUSNAD CYCLING TEAM               24.14       87

      43   115  BUL19970504     STOEV Stoicho  *                       NESSEBAR SHOCKBLAZE              24.14       88

      44   162  UKR19940811    TARADAI Valerii  *                      ISD JORBI CONTINTALTEAM          24.14       89

      45    56   ROU19950916    HORVATH Rolland  *                  TUSNAD CYCLING TEAM               24.14       90

      46   112  BUL19940827     SUCHEV Mario  *                        NESSEBAR SHOCKBLAZE              24.14       91

                                                                  Jersey Classement

Еtape  N:    1                          Носители на Лидерски Фанелки

         Jersey            No     UCI Cod       Nom , Prenom                             Equipe

YELLOW JERSEY          64   KAZ19960519      GIDICH Yevgeniy  *                  VINO 4-EVER SKO

GREEN JERSEY            12   UKR19861024      BUTS Vitaliy                           KOLSS-BDC TEAM

POLKA DOT JERSEY      16   UKR19920408      BRATASHCHUK Andrii              KOLSS-BDC TEAM

WHITE JERSEY            86   SLO19940508      OTONICAR Martin  *                 DELIO GALLINA COLOSIO

                                          L'Orde Des Vehicules Apres Etape

Еtape  N:    1                 Ред на Техническите Автомобили

Pl.  Equipe                                 Pl.  Equipe                                Pl.  Equipe

  1   VINO 4-EVER SKO                      7   NESSEBAR SHOCKBLAZE            13  PEDAL HEAVEN

  2   UNIEURO                                 8   MINSK CYCLING TEAM                14  TZAR SIMEON-PLOVDIV

  3   DELIO GALLINA COLOSIO            9   TORKU SEKERSPOR                  15  SERBIA NATIONAL TEAM

  4   KOLSS-BDC TEAM                     10  HEMUS 1896-TROYAN                16  ISD JORBI CONTINTALTEAM

  5   KUOTA-CONSTRUCCIONES PAUL 11  SZUPER BETON

  6   BRISASPOR                              12  TUSNAD CYCLING TEAM

            28.8.2016 г.

 

 

 

Коментари

Шосе / Обиколка на България

[1] 2 3 4  ...13